gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

kızlar size kendi yaptığım şalı takdim edeyim

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

[​IMG]:örgü:sipariş üzerine yapılır çeşitli şallarda yapılır..

Son düzenleme: 16 Haziran 2011
  2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    yaptığım şalımın resmi görülmüo ama resmi koymuştum neden açılmıo yaaaaaaaaaa:(:((((

3. buyukanne

buyukanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sal ornegine bakmak istemistim fakat ornegi goremiyorummmm:)))

kızlar size kendi yaptığım şalı takdim edeyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. size kendi yaptığım kurdela nakışlarını göstermek istedim

size kendi yaptığım kurdela nakışlarını göstermek istedim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kendi Yaptıklarım!!

Kendi Yaptıklarım!!

yukarıdaki resimleri seramik boyasıyla boyadım,çiçek kenarları yaldız sürdüm üzerine vernikledim.. 2005 yılında okulda yapdum bunlar ahsap boyasıyla yapdım karakalemle yapdım
  3. Kendi yaptığım yeni kombinler 1

Kendi yaptığım yeni kombinler 1

yeni kombinler en yeni kombinler Sıkı takipçilerim işte sizlere yepyeni kombinler.Hepsi birbirinden güzel ,cıvıl cıvıl ve yaz ayına uygun tarzlar.Beğeneceğinizden eminim.Herkes kendi tarzını seçsin. Kombinler şahsıma aittir.Telif hakkı...
  4. kendi yaptığım çanta):)

kendi yaptığım çanta):)

Ben dagınıklıgı pek sevmem aslında ve okul hyaım oldugundan sureklı cantam yanımda buunur.ıcıde hep dagınık olur arradıgımı bulamam yanı :=)bır cok makyaj cantam bulunmasına rahmen yınde yetmıyr cantamı toplamamaya bnde dun gece uyku tutmadı otrurken aklıma bır fıkır geldı ve bunu yaptım nasıl olmus?
  5. yumurta yaptığımı kendi kendime nasıl anlarım?

yumurta yaptığımı kendi kendime nasıl anlarım?

merhaba,7 aylık evliyim ovülasyon gününü hesaplamanın dışında yumurta yaptığımı nasıl anlarım acaba?

Sayfayı Paylaş