gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

kızlar size tatlı yaptım

Konu, 'Komik Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

tatlı tatli Yemeyeni görürsem fena olur bak söliyim

2. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ellerine sağlıktaaaa ben almayım:) görüntü pek korkunç:)

kızlar size tatlı yaptım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. peri kızı,tatlı aşkım

peri kızı,tatlı aşkım

tatlı aşkım tatlı askım tatliaskim tatlıaşkım aşkım resimleri Bir gün bir çocuk arkadaşlarıyla oynarken bir mezarın yanında camdan küçük bir peri kızı bulur. Bu peri kızı o kadar güzeldir ki bakmaya doyamaz, bir türlü elinden bırakamaz ama herkesten de saklar onu. Çocuk peri kızını sürekli cebinde taşır, nereye gitse cebinde onu da götürür. Akşamları herkes yattıktan sonra çocuk peri kızını...
  2. Kızlar size bebeler yaptım :)

Kızlar size bebeler yaptım :)

Melişlerime özel bebeler... Pasim... Hayalim Rüyam Mawim Masalcıkkk Sudem.. Sılam Dilekimm :) Yapılışı: Hemen hemen her evde bulunan biraz telle hazırlayacağınız “T” biçimindeki iskeleti, iple sardıktan sonra pamukla doldurulmuş ten çoraplardan kafa yapın. Ardından bu kafaları iskelete monte edip(yapıştırın/dikin yapın edin işte bişeler) küçük küçük kesilmiş kumaş...
  3. Çoraptan bebek yapımı...çok tatlılar...

Çoraptan bebek yapımı...çok tatlılar...

çoraptan bebek yapımı ince çoraptan bebek yapımı çorap video Hadi kızlarrr bebek yapıyoruz.Hem kolay hemde zevkli ben denedim çok güzel oluyo sıra sizde.. işte bukadar;)
  4. Bebeğim sizce kız mı erkek mi yorum yapın lütfen :)

Bebeğim sizce kız mı erkek mi yorum yapın lütfen :)

Onceligimiz tabikide saglikli ve hayrli bi evlat olsada,merak etmeden duramyr insan. En son gittigimde 11 haftalikti ve doktor kesinlikle belli degil dedi. Suan 15 haftalik ve cok mrk ediyorum. Atacagim resimde 11 haftalik yorum atin lutfen

Sayfayı Paylaş