gebe
  1. Kurukahve

Kurukahve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar Şunların Güzelliğine Bakınn <3

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Kurukahve tarafından paylaşıldı.

Şunların güzelliklerine bakın paristexas işte herzamanki gibi çok güzellerr ama indirimde olasda yinede bana biraz pahalı geldi :/ 3 tanesini aldım bile tekrar para biriktirmeye başlıyorumm :deli: allık küpe.jpg
    Paristexas-accessories-Fon-makina-makine-kupe__42841965_0.jpg
    kahve altın kolye (2) - Kopya.jpg
    vespa küpe.jpg
    kahve altın kolye (2) - Kopya.jpg

Kızlar Şunların Güzelliğine Bakınn <3 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn)

Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn)

Meleklerim yardımınıza ihtiyacım var sevgilim 2011de askere gidecek dün dilekçe vermeye gitti komutanla muhabbet etmiş MYO mezunu olduğunu falan söylemiş komutanda fiziğin de müsait sen uzman jandarma olsana demiş benimki istememiş tabi dağlarda duramam diye oda demiş ilçelerde oluyo falan benim hiçbir fikrimin olmadığı bir konu biraz araştrdm Ankarada 1 yıllık eğitim ve 6 ay staj var sonra...
  2. Genç kızlara güzellik önerileri

Genç kızlara güzellik önerileri

genç kızlara güzellik önerileri ergenlik sivilceleri için çözümler bilgiler burada arkadaşlar. Ergenlik döneminde ki kız ve erkeklerin ergenlik sorunlarının başında ergenlik sivilceleri gelir. Bunun için sizlere daha önce ergenlik sivilceleri tedavisi için çözümler, öneriler sunmuştuk. Şimdi ise yine ergenlik döneminin olumsuz ruh etkilerinden olan çirkinlik hissi için çözümler sunuyor ve...

Sayfayı Paylaş