gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Sütlü Çay Nasıl Yapılır biliyormusunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sütlü Çay Nasıl Yapılır bu konuda bana kim yardım edebilir tarifini bilen var mı acaba aranızda yaa?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sütlü Çay Yapımı

Sütlü Çay Tarifi

Sütü bir kapta bir taşım kaynatınız.
    Kaynamış olan sütü ateşten indirerek çay bardağına yeterince şeker koyup bu şekerin üzerine sıcak sütü yarı yarıya boşaltınız.

Daha üstüne de iyi demlenmiş çaydan ilave ediniz.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Peki soğuk sütlü çay nasıl yapılır?

Kızlar Sütlü Çay Nasıl Yapılır biliyormusunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sütlü Yumurta Nasıl Yapılır ?

Sütlü Yumurta Nasıl Yapılır ?

Sütlü yumurta tarifi Sütlü yumurta yapılışı Sevgili melekler, özellikle ailecek yapılan pazar kahvaltıları için harika bir seçenek olabilecek sütlü yumurta tarifi ile karşınızdayız :) Sütlü yumurta için gerekli olan malzemeler: 4 adet yumurta 1 çay bardağı süt 1 çorba kaşığı tereyağı 1 tutam tuz Sütlü Yumurtanın yapılışı Yumurtaları az tuzla çırpın. Tavaya tereyağını koyun ve yağ...
  2. Kızlar Sütlü Un Çorbası Nasıl Yapılır buyrun öğrenelim

Kızlar Sütlü Un Çorbası Nasıl Yapılır buyrun öğrenelim

Sütlü Un Çorbası Nasıl Yapılır Sütlü Un Çorbası Yapılışı Merhaba Sevgili Melek'ler, Ramazan Ayı'nın yaklaştığı şu günlerde sizlere iftar sofraları için lezzetli ve doyurucu bir çorba tarifi sunuyoruz ve bu yazımızda sütlü un çorbası tarifi ile sizlerin huzurlarına çıkıyoruz. Sütlü Un Çorbası için gerekli olan malzemeler 1 su bardağı un 4 çorba kaşığı margarin 2 çorba kaşığı domates...
  3. Sütlü Zencefil Çayı nasıl yapılır

Sütlü Zencefil Çayı nasıl yapılır

Kızlar sizden biliyorsanız benimle Sütlü Zencefil Çayı tarifini paylaşmanızı rica ediyorum nasıl yapılıyor bu Sütlü Zencefil Çayı lütfen yazın bana
  4. sütlü ıspanak çorbası nasıl yapılır

sütlü ıspanak çorbası nasıl yapılır

sütle ıspanağı bir arada düşünmemiyorum ama böyle bir tarif varmış, sütlü ıspanak çorbası , nasıl yapılır bilen var mı ?
  5. sütlü kahve nasıl yapılır

sütlü kahve nasıl yapılır

Arkadaşlarım oturmaya gelecek annem de evde yok.Sütlü kahve yapıyordu annem ama ben nasıl yapılır bilmiyorum.Burdan yazarmısınız arkadaşlarıma yapacam :D

Sayfayı Paylaş