Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

sheker_shey

Daimi Üye
Üye
Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...
güler kaya altıntepe güler altıntepe hikmet karabacak konya osman nuri aksu barış pilancı
Ben konyalı değilim ama konyada oturuyorum,çok fazla çewrem olmadığı için iyi bi kadın doğumcu bilmiyorm.Eşim dr ama buraya geleli 5 ay olduğu için onunda pek çewresi yok sadece personellerin arkadaşlarnn tavsiyesi falan var ama ben birebir gidenlerden tecrübe kazananlardan da tavsiye istiyorum.Konya da bildiğinz,tecrübe ettiğinz memnun kaldğınz bi kadın doğumcu...

images-3b2.jpg

Tavsiyeler arasında Kızılay da MUSTAFA ULUSOY,Farabi de MEHMET BARDAKÇI,Özel selçuklu da HİKMET KARABACAK,Akademi de MUAMMER ULUSOY var.Bu doktorlara da giden bilen varsa bolur yazın.Başka doktor tavsiyelerini de bekliyorum...Bu arada burda kimsem olmadğı için doğumu muhtemelen MERSİN'DE yapacam yani son 2 ay falan ALLAHTAN mani çıkmazsa oraya gidicem.Mersinden de tecrübe bekliyorum.Mersinliyim ama şimdiye kadar pek işim olmadğı için hiç bi fikrim yok..Bi ÇİĞDEM hnm var,bi de MUHİTTİN BARIŞ PİLANCI..Kızlar cevaplarınızı bekliyorum.Rabbim bütn bebek bekleyenlerin bebişlerini bağışlasın,bi nefeste kurtarsn bizleri

Canım eniştem konyalı fakat izmirde yaşıyor..Konya konusunda sana yardımcı olamıycam.Ama mersinde bir arkadaşım var çocuğu olmuyor onunda.Muhittin diye bir dr gittiğini biliyorum doktorun bana çok iyi olduğunu söyledi hatta benimde orda tedavi olmamı önerdi.Soyismini hatırlamıyorum..

Canım eniştem konyalı fakat izmirde yaşıyor..Konya konusunda sana yardımcı olamıycam.Ama mersinde bir arkadaşım var çocuğu olmuyor onunda.Muhittin diye bir dr gittiğini biliyorum doktorun bana çok iyi olduğunu söyledi hatta benimde orda tedavi olmamı önerdi.Soyismini hatırlamıyorum..
Cnm ORTADOĞUDA MUHİTTİN BARIŞ PİLANCI diye bi doktor bu bahsettiğim.Mersin'e gittiğimde gitmiştim çok ilgili bi doktor sen bi öğren bakalm Ortadoğuda mı imiş bahsettiğimz dr.Bu arada ilgin için tşkr ederim ALLAH razı olsun.Ben nasl bebişim için iyi bi dr arıyosam,sende inşallah ararsın bebişin için iyi bi dr.Mevlam Bebişinizi bekletmesin inşallah cnm :kiss:

Canim benim ben yurtdisindayim ama ailem konyada Ozel selcuklu hastanesinde Guler Kaya var annemin dr o. hatta bizim sulalenin :D Kuzenlerimin esleri hep ona gittiler onda dogum yaptilar ( az degil kiz 6 kuzenimin de esi ona gidiyor ) annemde kiz kardesimde ona gitmisti gerci bziimki 9 yasinda artik ama :D tecrubeli iyi bi dr. Anliyacagin senelrdir memnunuz. resmen aile doktorumuz olmus yaaa :D

Canim benim ben yurtdisindayim ama ailem konyada Ozel selcuklu hastanesinde Guler Kaya var annemin dr o. hatta bizim sulalenin :D Kuzenlerimin esleri hep ona gittiler onda dogum yaptilar ( az degil kiz 6 kuzenimin de esi ona gidiyor ) annemde kiz kardesimde ona gitmisti gerci bziimki 9 yasinda artik ama :D tecrubeli iyi bi dr. Anliyacagin senelrdir memnunuz. resmen aile doktorumuz olmus yaaa :D
Canım bnmm orda Güler altıntepe var kaya yok ki:):)ya bide bn kadın doktorlardan tırstım iice o yüzden erkek doktor istiyom.Ama bi bakıyım nerdeymiş bu dr.Saol bitanemmm tşkr ederim ilgin içinn öptk sizi :kiss:

Dr Guler Kaya Altintepe google da arat hangi dr cikiyor bakabilirsin ayrica konyada Guler Kaya olarak un yapmis biri daha cok o soyismi ile bilinir. Ama 5 aydir ordasin bilmezsin.

Ha yzdigin dr isimlerinde de farabide ki dr u mehmet bardakciyi baya bi duydum iyi diye o nu da degerlendirebilirsin

Dr Guler Kaya Altintepe google da arat hangi dr cikiyor bakabilirsin ayrica konyada Guler Kaya olarak un yapmis biri daha cok o soyismi ile bilinir. Ama 5 aydir ordasin bilmezsin.

Ha yzdigin dr isimlerinde de farabide ki dr u mehmet bardakciyi baya bi duydum iyi diye o nu da degerlendirebilirsin
Tamam bitanem buldum GÜLER ALTINTEPE olarak çıkıyo selçuklu hastanesinde.Bizim bi tanıdık gidiyo hatta baya kızmştm kocasını içeri almamış kızın,yani babasına hiç göstermemiş çocuğu:):):)sölenmiştim baya bi:):)çocuğun doğmasına 1 ay falan var belki o zaman gösterir diyodum:):)ALLAH Razı olsun cnm bin kere.Evime farabi çok yakın önce orayı bi deneyim,suna soydemir'e gittim ilk farabi'de hiç memnun kalmadık eşimle.Bide Mehmet bey'e gidelm bakalm Rabbim inşallah iyilerle karşılaştırır yaa dr çoook önemli.Ehli olması lazım bilgili olması lazım en başta ama hastayla iletişimi güler yüzü de çok öenmli.Sormadan sölesin bebişin genel durumunu dimi ama ??Ya da sorulara sabırla cevap versn anne olmak kolay değil nihayetinde.Tekrar tşkr cnnmm :kiss:

Konya'da Hikmet Karabacak diyorum.Başka da tanımam.Tek kelimeyle mükemmel bir doktor...

Canım arkadaşa telden ulaşamadım.İlerleyen saatlerde tekrar arıycam mesajınıda yeni okudum kusura bakma bilgi edinir edinmez senle paylaşırım canım:))

Geri