gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

Konu, 'Gebelik' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

güler kaya altıntepe güler altıntepe hikmet karabacak konya osman nuri aksu barış pilancı Ben konyalı değilim ama konyada oturuyorum,çok fazla çewrem olmadığı için iyi bi kadın doğumcu bilmiyorm.Eşim dr ama buraya geleli 5 ay olduğu için onunda pek çewresi yok sadece personellerin arkadaşlarnn tavsiyesi falan var ama ben birebir gidenlerden tecrübe kazananlardan da tavsiye istiyorum.Konya da bildiğinz,tecrübe ettiğinz memnun kaldğınz bi kadın doğumcu...

Tavsiyeler arasında Kızılay da MUSTAFA ULUSOY,Farabi de MEHMET BARDAKÇI,Özel selçuklu da HİKMET KARABACAK,Akademi de MUAMMER ULUSOY var.Bu doktorlara da giden bilen varsa bolur yazın.Başka doktor tavsiyelerini de bekliyorum...Bu arada burda kimsem olmadğı için doğumu muhtemelen MERSİN'DE yapacam yani son 2 ay falan ALLAHTAN mani çıkmazsa oraya gidicem.Mersinden de tecrübe bekliyorum.Mersinliyim ama şimdiye kadar pek işim olmadğı için hiç bi fikrim yok..Bi ÇİĞDEM hnm var,bi de MUHİTTİN BARIŞ PİLANCI..Kızlar cevaplarınızı bekliyorum.Rabbim bütn bebek bekleyenlerin bebişlerini bağışlasın,bi nefeste kurtarsn bizleri

mavişimbebikistiyor ve TUNAA bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Canım eniştem konyalı fakat izmirde yaşıyor..Konya konusunda sana yardımcı olamıycam.Ama mersinde bir arkadaşım var çocuğu olmuyor onunda.Muhittin diye bir dr gittiğini biliyorum doktorun bana çok iyi olduğunu söyledi hatta benimde orda tedavi olmamı önerdi.Soyismini hatırlamıyorum..

3. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Cnm ORTADOĞUDA MUHİTTİN BARIŞ PİLANCI diye bi doktor bu bahsettiğim.Mersin'e gittiğimde gitmiştim çok ilgili bi doktor sen bi öğren bakalm Ortadoğuda mı imiş bahsettiğimz dr.Bu arada ilgin için tşkr ederim ALLAH razı olsun.Ben nasl bebişim için iyi bi dr arıyosam,sende inşallah ararsın bebişin için iyi bi dr.Mevlam Bebişinizi bekletmesin inşallah cnm :kiss:

4. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    Canim benim ben yurtdisindayim ama ailem konyada Ozel selcuklu hastanesinde Guler Kaya var annemin dr o. hatta bizim sulalenin :D Kuzenlerimin esleri hep ona gittiler onda dogum yaptilar ( az degil kiz 6 kuzenimin de esi ona gidiyor ) annemde kiz kardesimde ona gitmisti gerci bziimki 9 yasinda artik ama :D tecrubeli iyi bi dr. Anliyacagin senelrdir memnunuz. resmen aile doktorumuz olmus yaaa :D

5. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Canım bnmm orda Güler altıntepe var kaya yok ki:):)ya bide bn kadın doktorlardan tırstım iice o yüzden erkek doktor istiyom.Ama bi bakıyım nerdeymiş bu dr.Saol bitanemmm tşkr ederim ilgin içinn öptk sizi :kiss:

6. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    Dr Guler Kaya Altintepe google da arat hangi dr cikiyor bakabilirsin ayrica konyada Guler Kaya olarak un yapmis biri daha cok o soyismi ile bilinir. Ama 5 aydir ordasin bilmezsin.

Ha yzdigin dr isimlerinde de farabide ki dr u mehmet bardakciyi baya bi duydum iyi diye o nu da degerlendirebilirsin

7. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Tamam bitanem buldum GÜLER ALTINTEPE olarak çıkıyo selçuklu hastanesinde.Bizim bi tanıdık gidiyo hatta baya kızmştm kocasını içeri almamış kızın,yani babasına hiç göstermemiş çocuğu:):):)sölenmiştim baya bi:):)çocuğun doğmasına 1 ay falan var belki o zaman gösterir diyodum:):)ALLAH Razı olsun cnm bin kere.Evime farabi çok yakın önce orayı bi deneyim,suna soydemir'e gittim ilk farabi'de hiç memnun kalmadık eşimle.Bide Mehmet bey'e gidelm bakalm Rabbim inşallah iyilerle karşılaştırır yaa dr çoook önemli.Ehli olması lazım bilgili olması lazım en başta ama hastayla iletişimi güler yüzü de çok öenmli.Sormadan sölesin bebişin genel durumunu dimi ama ??Ya da sorulara sabırla cevap versn anne olmak kolay değil nihayetinde.Tekrar tşkr cnnmm :kiss:

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Konya'da Hikmet Karabacak diyorum.Başka da tanımam.Tek kelimeyle mükemmel bir doktor...

9. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Tşkr ederim ilgnz için.İnşallah Hikmet Bey'e de gideceğim.Bakalım valla bu zamanda iyi doktor bulmak zoooor:)

10. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Canım arkadaşa telden ulaşamadım.İlerleyen saatlerde tekrar arıycam mesajınıda yeni okudum kusura bakma bilgi edinir edinmez senle paylaşırım canım:))

11. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    tamm bacım ALLAH razı olsun ben takip ediyorum mesajlarını.KOccaman öptmm seni duayla kal...

12. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Canım merhaba arkadaşa nihayet ulaştım. Telefonu bozulmuş tamire felan bırakmış..Canım gittiği doktorun adı muhittin değilmiş.Meğersem muhittin diye bahsettiği çocuk doktoruymuş istanbulda neden aklımda kaldıysa neyse:DŞimdi gittiği doktorun ismi osman nuri aksu orta doğu hastanesinde pek meth etti kendisi onun yanında tedavi oluyormuş..Bir araştır istersen canım Allah hakkında hayırlısını yapsın inşallah:kiss:

13. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    cnm konyada kadın doğum doktoru arıyorsan kesnlkle sana tek isim öneririm... mehmet çolakoğlu. kendsi alanında bir numaradr.ve çok başarılı bi geçmşi oln bir prof tur.. tandğm ne kadr kişi varsa ona gtmştr ve hep olmlu sonç almştr... kesnlkle gtmeni tavsye ederm cnm.. allah gönlne göre verir inş.

14. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Cnm bnmm Rabbim gönlüne göre versn inşallah:)Osman Nuri Aksu'yu biliyorum bacım ama bende hiç iyi bi anısı yok:)Ablam 12 yıl önce ilk bebeğinde ona gidiyodu onda doğum yaptı ardndan ablam ikiciye hamile kaldı 11 ay snra kızımız oldu bi süre takip etti ve ablmn ard arda olduğundan riskli bi hamileliği vardı ve bunu biliyodu.6 Ya da 7.ayda takibi bıraktı ablamı yarı yolda koydu yani cnm.Resmen kaçtı çok kötü zamanlar yaşamıştık tabi bn o zaman küçüktm 13 yaşlarında falandm ama baya kötü konuşmuştum o dr'a.Düşünsene dr'un biliyo risk olduğunu ve doğum'a yakın seni bırakıyo o anda sudan çıkmş balığa dönüyosun RABBİM kmseye yaşatmasın.Ablam ve bebeğğin %50 yaşama şansı vardı ve araya araya başka bi dr'a gittiler artık son zamanlarda ve hamd olsn MEVLAM'A ablamda bebek de kurtuldu.Şuan aleyna 11 yaşında turp gibi hamd olsun.Yani bacım diyeceğim böle bi anımız var Osman beyle.Ablam hala hatırladıkca kötü olur.O yüzden seçilen dr çok önemli şuan konyada buldum hamd olsun herkesede tavsiye ederim FARABİ'de MEHMET BARDAKÇI.Çok ilgili çok iyi bi dr eşimde bende çok memnun kaldm.ALLAH izin verirse bundan snra takibimi onda yaptırıcam.Ondan önce Orda Suna soydemir diye bi dr var ona gitmiştm vajinalden baktı bende gördüm kalp atışını bebeğimn ve bişe sölemeden çıktık.Dün SUNA hanımın kayıtlarda bebeğimn kalp atışlarının görülmedğini kesenin görüldğünü yazmş.Başımdan aşağı kaynar sular döküldü.Ya ben bile görüyorum kendi de gösteriyo kayıtlara böyle giriyo.Mehmet bey'in bilgisayarında da görülüyo ya aynı hastanede olduğu için ve eşimde ben de şok yaşadık.Bi daha da RABBİM karşılaştırmasın Suna hanımla beni Valla akıl diyo manevi tazminat davası aç beni moralman yıktğı için.Ya zaten eşim ona gtmeden kalp atışını görmştü biz takip için gtmştk.Offff varya dolmşm çitosum yaaa nerden nerelere geçtm bu sayede anlattm döktm içimdeki kini.Konyalılar gidicekse MEHMET BARDAKÇI tek geçerim.SUNA SOYDEMİR'İ ALLAH'A HAVALE ediyorm artık valla.Çitosumm cnmm bnmm tekrar tekrar tşkr ederim burda buldum inşallah mersin de de bulurum iyi bi dr:)İnşallah yakın zamanda sende bizlere sorarsn iyi bi dr istiyorum kızlar diye:):):)Çok koccccccccamannnnn öpüyorum MEVLAM'A emanet ol bitanem

15. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Öncelikle tşkr ederim cnm bnm saolasın.Mehmet çolakoğlu çok iimiş bende duydum ama sürekli yurt dışına çıkabiliyomuş hani herhangi bi durumda yanına gidemiyomuymşsn..Meram Tıp'ta kendisi.Tekrar saol cnm :)

Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar yardımlarınızı bekliyorum..Lütfen çok acilllll :(

Kızlar yardımlarınızı bekliyorum..Lütfen çok acilllll :(

gebelik testi neden geçersiz çıkar gebelik testi geçersiz testinin çıkması Kızlar ben yeni üyeyim rastgele gördüm yeni konu açmayı..hepinize selamlar ve bana yardım edebilecek arkadaşlara da şimdiden tşkler.. Konuya gelince,genelde adetlerim 28 günde 1 olur.düzenlidir..bazen 2-3 günlük gecikmeleri doğal kabul ediyorum.hassas bi yapıya sahibim herşey beni kolay etkilediğinden reglimde değişme...
  2. Kombinasyon önerisi bekliyorum lütfen kızlar destek

Kombinasyon önerisi bekliyorum lütfen kızlar destek

Sevgili melekler küçük bir gündüz kutlaması için elbise aldım.elbisem siyah kadife çok sade ve şık bence.altına bordo renkli bir ayakkabı almak istiyorum ama kadife elbisenin altına süet mi almalıyım rugan mı nubuk mu.... Nasıl bir ayakkabı seçmeliyim desteklerinizi bekliyorum
  3. kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum

kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum

Yazın farklı kışın farklı makyaj yapmak gerek diye düşünüyorum.Modayı da takip etmem, sizden kış makyajı nasıl yapılır, tavsiyeler bekliyorum..:)
  4. bebek yastığı tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar

bebek yastığı tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar

Kızlar merhabalar. Bebeğim için annemin diktiği yün yastığı kullanıyorum ama memnun da değilim, terletiyor. Bir de yapış yapış oluyor v ikide bir söküp tekrar didip dikmek zorunda kalıyorum.Yataşta gördüm fena değil ama size de danışmak istedim, ne tavsiye edersiniz?
  5. tavsiyelerinizi bekliyorum acil...

tavsiyelerinizi bekliyorum acil...

Merhaba anneler.genç bir anneyim ben ve tecrübesizim maalesef.vitamin şuruplarından almak istiyorum.çünkü çok iştahsız ve yeterli bir şekilde besinleri alamıyor oğlum. araştırırken internette buldum multimini şurupları diye bir ürün için iyi demişler ama tam emin olmadan alamam.vitamin şurupları konusunda önerileriniz nedir?siz neler kullanıyorsunuz?bir de zararları var mı?

Sayfayı Paylaş