Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

Canım merhaba arkadaşa nihayet ulaştım. Telefonu bozulmuş tamire felan bırakmış..Canım gittiği doktorun adı muhittin değilmiş.Meğersem muhittin diye bahsettiği çocuk doktoruymuş istanbulda neden aklımda kaldıysa neyse:DŞimdi gittiği doktorun ismi osman nuri aksu orta doğu hastanesinde pek meth etti kendisi onun yanında tedavi oluyormuş..Bir araştır istersen canım Allah hakkında hayırlısını yapsın inşallah:kiss:

cnm konyada kadın doğum doktoru arıyorsan kesnlkle sana tek isim öneririm... mehmet çolakoğlu. kendsi alanında bir numaradr.ve çok başarılı bi geçmşi oln bir prof tur.. tandğm ne kadr kişi varsa ona gtmştr ve hep olmlu sonç almştr... kesnlkle gtmeni tavsye ederm cnm.. allah gönlne göre verir inş.

Canım merhaba arkadaşa nihayet ulaştım. Telefonu bozulmuş tamire felan bırakmış..Canım gittiği doktorun adı muhittin değilmiş.Meğersem muhittin diye bahsettiği çocuk doktoruymuş istanbulda neden aklımda kaldıysa neyse:DŞimdi gittiği doktorun ismi osman nuri aksu orta doğu hastanesinde pek meth etti kendisi onun yanında tedavi oluyormuş..Bir araştır istersen canım Allah hakkında hayırlısını yapsın inşallah:kiss:
Cnm bnmm Rabbim gönlüne göre versn inşallah:)Osman Nuri Aksu'yu biliyorum bacım ama bende hiç iyi bi anısı yok:)Ablam 12 yıl önce ilk bebeğinde ona gidiyodu onda doğum yaptı ardndan ablam ikiciye hamile kaldı 11 ay snra kızımız oldu bi süre takip etti ve ablmn ard arda olduğundan riskli bi hamileliği vardı ve bunu biliyodu.6 Ya da 7.ayda takibi bıraktı ablamı yarı yolda koydu yani cnm.Resmen kaçtı çok kötü zamanlar yaşamıştık tabi bn o zaman küçüktm 13 yaşlarında falandm ama baya kötü konuşmuştum o dr'a.Düşünsene dr'un biliyo risk olduğunu ve doğum'a yakın seni bırakıyo o anda sudan çıkmş balığa dönüyosun RABBİM kmseye yaşatmasın.Ablam ve bebeğğin %50 yaşama şansı vardı ve araya araya başka bi dr'a gittiler artık son zamanlarda ve hamd olsn MEVLAM'A ablamda bebek de kurtuldu.Şuan aleyna 11 yaşında turp gibi hamd olsun.Yani bacım diyeceğim böle bi anımız var Osman beyle.Ablam hala hatırladıkca kötü olur.O yüzden seçilen dr çok önemli şuan konyada buldum hamd olsun herkesede tavsiye ederim FARABİ'de MEHMET BARDAKÇI.Çok ilgili çok iyi bi dr eşimde bende çok memnun kaldm.ALLAH izin verirse bundan snra takibimi onda yaptırıcam.Ondan önce Orda Suna soydemir diye bi dr var ona gitmiştm vajinalden baktı bende gördüm kalp atışını bebeğimn ve bişe sölemeden çıktık.Dün SUNA hanımın kayıtlarda bebeğimn kalp atışlarının görülmedğini kesenin görüldğünü yazmş.Başımdan aşağı kaynar sular döküldü.Ya ben bile görüyorum kendi de gösteriyo kayıtlara böyle giriyo.Mehmet bey'in bilgisayarında da görülüyo ya aynı hastanede olduğu için ve eşimde ben de şok yaşadık.Bi daha da RABBİM karşılaştırmasın Suna hanımla beni Valla akıl diyo manevi tazminat davası aç beni moralman yıktğı için.Ya zaten eşim ona gtmeden kalp atışını görmştü biz takip için gtmştk.Offff varya dolmşm çitosum yaaa nerden nerelere geçtm bu sayede anlattm döktm içimdeki kini.Konyalılar gidicekse MEHMET BARDAKÇI tek geçerim.SUNA SOYDEMİR'İ ALLAH'A HAVALE ediyorm artık valla.Çitosumm cnmm bnmm tekrar tekrar tşkr ederim burda buldum inşallah mersin de de bulurum iyi bi dr:)İnşallah yakın zamanda sende bizlere sorarsn iyi bi dr istiyorum kızlar diye:):):)Çok koccccccccamannnnn öpüyorum MEVLAM'A emanet ol bitanem

cnm konyada kadın doğum doktoru arıyorsan kesnlkle sana tek isim öneririm... mehmet çolakoğlu. kendsi alanında bir numaradr.ve çok başarılı bi geçmşi oln bir prof tur.. tandğm ne kadr kişi varsa ona gtmştr ve hep olmlu sonç almştr... kesnlkle gtmeni tavsye ederm cnm.. allah gönlne göre verir inş.
Öncelikle tşkr ederim cnm bnm saolasın.Mehmet çolakoğlu çok iimiş bende duydum ama sürekli yurt dışına çıkabiliyomuş hani herhangi bi durumda yanına gidemiyomuymşsn..Meram Tıp'ta kendisi.Tekrar saol cnm :)

selam canım bende konyadayım...konya hospıtalde yaptım dogumumu tulın hanımda.....cok memnun kaldım ama bence farabıye de yakınmıssın mehmet beye gıt derım...gıden arkadaslarım cok memnunlar.....kendı ozel cep numarasını bıle verıyormus...madem dogumu burda yapmayacaksın takıbın onda olsun derım.....bu arada nekadarlık hamılesın......ben de bır bucuk ay once dogum yaptım senın gıbı bende konyalı degılım ama cok ıyı kafamıza gore doktor bulmak zor oluyor...ıkı doktor degsıtırdım ben doguma kadar:)

Canım ya ablanın başına gelenlere çok üzüldüm...Benim arkadaşımında 7 yıldır bebeği olmuyor tek tüpü var..Başşkada bir sorunu yok ama doktorlar tek tüple bile normal hamile kalınacağını söylemiş ona..Biz 5 yıl komşu olduk arkadaşla.Sora atamaları mersine çıktı ve bu doktorda tedavi ye başlamış bayağıda olumlu konuşmuş bu dediklerini onunla da paylaşıcam yazık bunca yıl zaten beklemiş bu doktor da onu oyalayıp yarı yolda koymasın..Allah ablanın ve yavrusnun yüzüne bakmış canım gerçekten çok üzüldüm ve dediğin gibi doktor seçimi çok önemli bak sana doktorun ismini verdim ne çıktı..Bu arada senin durumunada üzüldüm ya kim bilir nasıl yıprandın canım valla şikayet et o stresle bebeğe yada sana bir şey olsaydı:( ne kadar duyarsızlar ya valla aklım almıyor..İyi bir doktor bulmanada ayrıcasevindim rabbim kazası belasız yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım umarım bir daha olumsuzluklarla karşılaşmassın :kiss:

Canım ya ablanın başına gelenlere çok üzüldüm...Benim arkadaşımında 7 yıldır bebeği olmuyor tek tüpü var..Başşkada bir sorunu yok ama doktorlar tek tüple bile normal hamile kalınacağını söylemiş ona..Biz 5 yıl komşu olduk arkadaşla.Sora atamaları mersine çıktı ve bu doktorda tedavi ye başlamış bayağıda olumlu konuşmuş bu dediklerini onunla da paylaşıcam yazık bunca yıl zaten beklemiş bu doktor da onu oyalayıp yarı yolda koymasın..Allah ablanın ve yavrusnun yüzüne bakmış canım gerçekten çok üzüldüm ve dediğin gibi doktor seçimi çok önemli bak sana doktorun ismini verdim ne çıktı..Bu arada senin durumunada üzüldüm ya kim bilir nasıl yıprandın canım valla şikayet et o stresle bebeğe yada sana bir şey olsaydı:( ne kadar duyarsızlar ya valla aklım almıyor..İyi bir doktor bulmanada ayrıcasevindim rabbim kazası belasız yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım umarım bir daha olumsuzluklarla karşılaşmassın :kiss:
Öyle valla çitosum ne kadar üzdü beni anlatamam:(evet cnm o arkadaşa söle bahset ama inşallah ona iyi gelir bu dr.Eşimde pek sewmez Osman beyi.Eşimn dayısı da sağlıkcı o da sevmez.Ama dediğim gibi RABBİM arkadaşnn yüzüne baksn inşallah.Burdaki dr öle strese soktu valla bizi bacım.Allahım kimselere aratmasın,kimselere bebek özlemi çektirmesin inşallah içi sırada sana da tez zamanda nasip etsin.Çok koccaman öptm seni bacım dualarımdasın unutma emi.Ben RABBİMDEN senn ve bebek isteynlerin adına melek istiyorum sizlere,kimn duasının kabul olunacağı belli olmaz bende dua ediyorum inşallah.Selametle kal cnm AEO

Valla yakalarsam seni üzen doktoru fururum :D:DUnut canım benim aklına takma yoksa bebeğinde sende çok etkilenirsiniz Allahın manyağı ya bu kadar sorumsuzca hareket edilirmi?Dediklerini aynen ileticem canım ne olr ne olmaz..Vallahi canım ben hem siz hamişlere hemde bebek isteyen kardeşlerime dua ediyorum aynen dediğin gibi kimin duası kabul olunur bilinmez Allahım duaların hatırına versin Allah senden de razı olsun canım benim seni ve yavrunu Allaha emanet ediyorum çokkkk öpüyorum sizi:kiss:

Dr.osman nuri aksu olabilecek en iyi doktorlardan biri. Kendini alanında iyi yetiştirmiş.ve hiç bi hastasını bırakacak biri değil kesin her insanın başına gelen önemli bi sebebi vardır. şuandad mersinde görev yapıyor uzun yıllar oldu mersine gideli.ve aranılaan doktor olduğunu, biliyorum.selamlar

Geri