Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

Arkadaşlar ben mustafa ulusoya gittim yukarıda allah var beni ameliyata aldı ameliyattın çıktığımda baktım doktor tedavi yapmamış beni kandırmış birtek dikmiş ve idrarımla oynamış yapmayı becerememiş o doktor tüp bebek ustası başka hastalıktan gitmeyin rahim sarkmasından gittim idrarımı mahfetmiş rahim ameliyattan çıkar çıkmaz eski halini aldı allah belasını versin doktorun başkaların canı yanmasın birsürüde para aldı haram zıkkım olsun. Nasıl oluyor da haram para alıyor walla ameliyat olmasaydım birtek rahim sarkıktı şimdi tümden gitti hayatım sakınn sakın sakın sakın gitmeyin sakın öyle kötü bir doktor görmedim siz siz olun gitmeyin telef etti beni

güler kaya altıntepe güler altıntepe hikmet karabacak konya osman nuri aksu barış pilancı
Ben konyalı değilim ama konyada oturuyorum,çok fazla çewrem olmadığı için iyi bi kadın doğumcu bilmiyorm.Eşim dr ama buraya geleli 5 ay olduğu için onunda pek çewresi yok sadece personellerin arkadaşlarnn tavsiyesi falan var ama ben birebir gidenlerden tecrübe kazananlardan da tavsiye istiyorum.Konya da bildiğinz,tecrübe ettiğinz memnun kaldğınz bi kadın doğumcu...

images-3b2.jpg

Tavsiyeler arasında Kızılay da MUSTAFA ULUSOY,Farabi de MEHMET BARDAKÇI,Özel selçuklu da HİKMET KARABACAK,Akademi de MUAMMER ULUSOY var.Bu doktorlara da giden bilen varsa bolur yazın.Başka doktor tavsiyelerini de bekliyorum...Bu arada burda kimsem olmadğı için doğumu muhtemelen MERSİN'DE yapacam yani son 2 ay falan ALLAHTAN mani çıkmazsa oraya gidicem.Mersinden de tecrübe bekliyorum.Mersinliyim ama şimdiye kadar pek işim olmadğı için hiç bi fikrim yok..Bi ÇİĞDEM hnm var,bi de MUHİTTİN BARIŞ PİLANCI..Kızlar cevaplarınızı bekliyorum.Rabbim bütn bebek bekleyenlerin bebişlerini bağışlasın,bi nefeste kurtarsn bizleri

Cnm bnmm Rabbim gönlüne göre versn inşallah:)Osman Nuri Aksu'yu biliyorum bacım ama bende hiç iyi bi anısı yok:)Ablam 12 yıl önce ilk bebeğinde ona gidiyodu onda doğum yaptı ardndan ablam ikiciye hamile kaldı 11 ay snra kızımız oldu bi süre takip etti ve ablmn ard arda olduğundan riskli bi hamileliği vardı ve bunu biliyodu.6 Ya da 7.ayda takibi bıraktı ablamı yarı yolda koydu yani cnm.Resmen kaçtı çok kötü zamanlar yaşamıştık tabi bn o zaman küçüktm 13 yaşlarında falandm ama baya kötü konuşmuştum o dr'a.Düşünsene dr'un biliyo risk olduğunu ve doğum'a yakın seni bırakıyo o anda sudan çıkmş balığa dönüyosun RABBİM kmseye yaşatmasın.Ablam ve bebeğğin %50 yaşama şansı vardı ve araya araya başka bi dr'a gittiler artık son zamanlarda ve hamd olsn MEVLAM'A ablamda bebek de kurtuldu.Şuan aleyna 11 yaşında turp gibi hamd olsun.Yani bacım diyeceğim böle bi anımız var Osman beyle.Ablam hala hatırladıkca kötü olur.O yüzden seçilen dr çok önemli şuan konyada buldum hamd olsun herkesede tavsiye ederim FARABİ'de MEHMET BARDAKÇI.Çok ilgili çok iyi bi dr eşimde bende çok memnun kaldm.ALLAH izin verirse bundan snra takibimi onda yaptırıcam.Ondan önce Orda Suna soydemir diye bi dr var ona gitmiştm vajinalden baktı bende gördüm kalp atışını bebeğimn ve bişe sölemeden çıktık.Dün SUNA hanımın kayıtlarda bebeğimn kalp atışlarının görülmedğini kesenin görüldğünü yazmş.Başımdan aşağı kaynar sular döküldü.Ya ben bile görüyorum kendi de gösteriyo kayıtlara böyle giriyo.Mehmet bey'in bilgisayarında da görülüyo ya aynı hastanede olduğu için ve eşimde ben de şok yaşadık.Bi daha da RABBİM karşılaştırmasın Suna hanımla beni Valla akıl diyo manevi tazminat davası aç beni moralman yıktğı için.Ya zaten eşim ona gtmeden kalp atışını görmştü biz takip için gtmştk.Offff varya dolmşm çitosum yaaa nerden nerelere geçtm bu sayede anlattm döktm içimdeki kini.Konyalılar gidicekse MEHMET BARDAKÇI tek geçerim.SUNA SOYDEMİR'İ ALLAH'A HAVALE ediyorm artık valla.Çitosumm cnmm bnmm tekrar tekrar tşkr ederim burda buldum inşallah mersin de de bulurum iyi bi dr:)İnşallah yakın zamanda sende bizlere sorarsn iyi bi dr istiyorum kızlar diye:):):)Çok koccccccccamannnnn öpüyorum MEVLAM'A emanet ol bitanem

Mustafa Ulusoya gittim bende rahim sarkması diye ameliyata girmiştim ameliyattan çıktığımda rahim sarkmamı ameliyat edememiş edemediğine rağmen mahfetmiş beni adınada idrar kaçırma koymuş idrar kaçırmayla ilgili bir sıkıntım yok parayı verdim beni doğradı sizde parayı verin sizi doğrasın şimdi 2 ay sonra bida gel bida yapayım ameliyat dedi bu seferde karnımdan kesecek çok pişmanım bu doktora gittiğime başkalarının canı yanmasın

Geri