gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar Tüp Bebek Dinen Uygun mudur Tartışma Konusu Buyrun Buraya...

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

tüp bebek,tüp bebek caizmi,
    Melekler Tüp bebek artık günümüzde çok yaygınlaştı.Fakat yinede bu yöntemden şikayet eden ve dinen uygun olmadığını düşünen insanlarda çok.Çünkü çevremden bazı kişiler şunu iddia etmekte bazı hastaneler
    tüp bebek tedavisi uygulanacak eşlere kadının kendi kocasının spermini değilde başkalarının spermlerini enjekte ediyorlarmış..

Yani durum şöle kadının kocasına bakıolar spermi yetersiz hastanede tabi kendi kariyerini kötülememek için başarılı gebelik oranı sağlamak için bu yöntemi uyguluyor iddiasındalar.
    Bilmiyorum sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda ama bence ben katılmıyorum bu görüşe niye böle birşey yapsınlar ki dimi ama.Duyduğuma göre Türkiyede zaten yasal değilmiş böyle bir durum...
    Evettt bir tartışma konusudur sizlerinde görüşlerini bekliyorum..

Kızlar Tüp Bebek Dinen Uygun mudur Tartışma Konusu Buyrun Buraya... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp Bebek için uygun zaman

Tüp Bebek için uygun zaman

tüp bebek için uygun zaman Klasik kısırlık tedavisi ile (aşılama) sonuç alınamayan vakalar, rahim kanalları kapalı olanlar, sperm analizinde sorun olanlar, azospermi, kadın yaşının 37 ve üzeri olması gibi durumlarda uygulanır.
  2. Tüp Bebekte oruç tutulur mu ?

Tüp Bebekte oruç tutulur mu ?

Merhaba melekler mekanının güzel üyeleri misafirleri şimdi biz tüp bebek yapmaya karar verdik ve bu tedavi sürecinde oruç tutulur mu onu merak ediyoruz. Allah razı olsun.
  3. Yumurta nakliyle gebelik? Tartışma konusu buyrun tartışalım

Yumurta nakliyle gebelik? Tartışma konusu buyrun tartışalım

Arkadaşlar aranızda yumurta nakiyle gebe kalan arkadslar varmı?bu uygulama nasıl bişeydir bizimle paylasırmısınız ben türkiyede böle birseyin yasal olmadığı hatta haram olduğunu duydum..ama bazı mecburiyetler bizi bu konuma kadar getirebiliyor sizler ne düşünüyorsunuz burada tartışma konusu açalım ve paylasalım lütfen..:11:
  4. Kızlar Tüp Bebek Ücretini Devlet Karşılıyor Mu

Kızlar Tüp Bebek Ücretini Devlet Karşılıyor Mu

Tüp Bebek Ücretini Devlet Karşılıyor Mu bu konuda bana acil bilgi lazım. Bebeğim olmuyor tüp bebek düşünüyorum ama maddi durumumuz pek iyi değil acaba Tüp Bebek Ücretini Devlet Karşılıyor Mu bilen var mı?
  5. Tüp bebek yaptiranlar........ Buraya.....

Tüp bebek yaptiranlar........ Buraya.....

Slm aleykum hanimlar, Evet, kim tecrubelerinden paylasir bizimle ? Ben kismet olursa tüpbebek yapicaz iki hafta sonra... Tüp bebek tedavisi tutanlar dan... Ve ttmayanlardan.... Ayri ayri, oneri ve tecrubelerinizi okumak isterim. Bu konuda hiç bir baslik bulamadım. Yazarsaniz beni cok mutlu edersiniz. Simdiden Tesekkurler.

Sayfayı Paylaş