gebe
?

Kızlar, üzerinizdeki kıyafeti sinir olduğunuz birinin üzerinde görseniz ne yaparsınız

1. Deli olurum, bir daha o kıyafeti giymem.

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Çok sinirlenirim, inat olsun diye giyerim hıh!

33,3%
  3. Çok da tınn.D

66,7%
  4. Bence....

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar, üzerinizdeki kıyafeti sinir olduğunuz birinin üzerinde görseniz ne yaparsınız

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Kızlar, üzerinizdeki kıyafeti sinir olduğunuz birinin üzerinde görseniz ne yaparsınız?:D

Kızlar, üzerinizdeki kıyafeti sinir olduğunuz birinin üzerinde görseniz ne yaparsınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dostluk üzerine güzel bir yazı!

dostluk üzerine güzel bir yazı!

dostluk yazıları dostluk üzerine yazılar en güzel yazıları dostlukla ilgili deneme ile ilgili deneme İki arkadaş çölde yürüyorlardı. Yolculuk sırasında bir tartışma yaşandı ve arkadaşlardan biri ötekine tokat attı. Tokadı yiyen kişinin canı acıdı ama hiçbir şey söylemeden eğildi ve kuma şöyle yazdı: “Bugün en iyi arkadaşım bana tokat attı.” İki arkadaş bir vahaya gelene dek yürümeye devam...
  2. Evlilik üzerine Güzel Bir Yazi

Evlilik üzerine Güzel Bir Yazi

Almitra sözü aldı ve sordu: -Peki üstad evlilik nedir? Cevap şöyle geldi: -Siz birliktelik için doğmuşsunuz. Ölüm meleğinin beyaz kanatları sizi ayırana kadar ayrılmayacaksınız. Tanrının sessiz tanıklığında bile beraber olacaksınız.Ama birlikteliğinizde mesafeler bırakın;bırakın ki cennetin rüzgarları aranızda dansedebilsin.Birbirinizi sevin ama aşk tutsaklığı istemeyin.bırakın aşk...
  3. Üzerinde Ne VAr

Üzerinde Ne VAr

Su anda uzerinde ne var askum?? -Çatı var niyeki? -şu an üzerinde ne var hayatım.. -çok kalın bir mont var .. -sıcak olmasın çıkarsana .. -ne çıkarcam manyak mısın be Sibiryadayım ..orası çok sıcak galiba? şu anda üzerinde ne var hayatım..? -siyah bi helikopter var. -ne işi var orda helikopterin yaa... -bilmiyorum bişey göremiyorum üzerime parlak bi ışık tutuyolar.. -hiiii.....kaç...
  4. Gülmek üzerine bir araştırma

Gülmek üzerine bir araştırma

Merhaba meleklerim.Neler olmuş neler olmuş haberiniz var mı bakalım.Bir grup bilim adamı oturmuş düşünmüş başımıza bi iş alalım demiş ve başlamış araştırmaya.Neymi mi?Hangi milletin neye ,ne kadar güldüğünü.İlginç sonuçlar çıkmış.Hadi bakalım hem öğrenin hem gülün :) Dünyanın en komik fıkrası seçildi “Dedem gibi uykumda ölmek isterim. Yolcuları gibi dehşet içinde bağırarak değil.” 3 Ekim —...
  5. Rüyada bir taşın üzerine tırmandığını gömek ne anlama gelmektedir?

Rüyada bir taşın üzerine tırmandığını gömek ne anlama gelmektedir?

hayırdır inş. diyor ve Rüyada bir taşın üzerine tırmandığını gömek ne anlama gelmektedir? diye soruyorum size arkadaşalrım. rüya tabirinden anlayan var ise tabirini rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş