gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

kizlar ve yaşlar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Bunu bana msnde gönderdıler çok hoşuma gitti ve paylaşmak istedim..:D KİZLARIN YAŞLARI İLE YATAK KONUSU ARASINDA NE GİBİ BİR İLİŞKİ VARDIR?
    KIZ 8 YAŞİNDA:Onu yataga götürür bir hikaye anlatırsın.
    KIZ 18 YAŞİNDA:Ona bir hikaye anlatarak yataga götürürsün
    KIZ 28 YAŞİNDA:Onu yataga götürmek için hiçbir hikaye anlatmana gerek yoktur.
    KIZ 38 YAŞİNDA:O SANA BİR HİKAYE ANLATIR VE YATAGA GÖTÜRÜR
    KIZ 48 YAŞİNDA:Yataga gitmemek için bir hikaye anlatman gerekir.
    KIZ 58 YAŞİNDA:Hikayesinden kurtulmak için yatakta kalman gerekiyor
    KIZ 68 YAŞİNDA:Onu yataga görürürsen işte bu bir hikaye olur!!!

kizlar ve yaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göz yaşı ve kadın

göz yaşı ve kadın

KADIN ve GÖZYAŞI Küçük bir erkek çocuk, annesine sordu : "Niçin ağlıyorsun?" "Çünkü ben kadınım." diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi, çocuğu kucaklayıp : "Hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi. Babasına "Baba, annem niçin ağlıyor?" diye sordu. Babanın cevabı: "Bütün kadınlar sebepsiz ağlayabilen yapıdadır"...
  2. Yaşlar..kılolar ve metabolızma

Yaşlar..kılolar ve metabolızma

Metabolizmanızı hızlandırın! Uzun süredir yediklerinize, içtiklerinize dikkat ediyor, ancak buna rağmen fazla kilolarınızdan bir türlü kurtulamıyorsunuz. Oysa, bundan birkaç yıl öncesine kadar istediğiniz her şeyi büyük bir afiyetle yiyor, buna rağmen kilo sorunuyla karşılaşmıyordunuz, değil mi? Bu konuda yalnız sayılmazsınız aslında. Çünkü, pek çok kadın, özellikle de menopoz...
  3. kadınlar ve yaşları

kadınlar ve yaşları

5 yaşında: Aynada kendisine bakar ve bir Kraliçe görür. 10 yaşında: Aynada kendisine bakar ve bir Sinderella görür. 15 yaşında: Aynada kendisine bakar ve çirkin bir kız görür. 20 yaşında: Aynada kendisine bakar ve çok zayıf veya çok şişman, çok kısa veya uzun, çok düz veya çok yuvarlak hatlı görür. 30 yaşında: Aynada kendisine bakar ve bütün kusurlarını görür ama aldırmaz. 40 yaşında:...
  4. biyolojik yaş ve gençlik

biyolojik yaş ve gençlik

gençlik yaşı “İnsan hissettiği yaştadır”… Aslında bu cümlede anti-aging araştırmacılarının vardığı güncel gerçekler yatıyor. Çünkü uz*manlara göre bir insanın kronolojik yaşı biyolojik yaştan çok daha az şey söylüyor. Biyolojik yaş merhametsizce işlemeye devam ediyor. Özel*likle 25 yaşla birlikte zamanın ilk izleri kendini göstermeye baş*lıyor. Hafıza ve öğrenme hızı düşüyor. 30′ların...
  5. sen ve kizlarim

sen ve kizlarim

bende itiraf etmek istiyorum.:23:kizlarimive esimi cooooooooooooooooookkkkkkkkkk seviyorum. onlar benim hayatimin tek anlamilar. iyiki varsiniz.:deli::deli:

Sayfayı Paylaş