gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızlar ya ölümsüzlük mantarı nasıl yetişiyor faydaları neler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya kızlar bu çinlimi japon mu nedir yüz yıllardır kullanıyorlarmış bi arkadaşımdan duydum da tam olarak kullanım alanları nedir bilmiyorum. Bu mantarın nelere iyi geldiğiyle birlikte nasıl bulabileceğimiz yazıp bilgi verin bana olur mu

2. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
kızlar ya ölümsüzlük mantarı nasıl yetişiyor faydaları neler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın Çocuklar Nasıl Yetişiyor?

Altın Çocuklar Nasıl Yetişiyor?

satış yetkinliği iş bankası pfizer sınav soruları pfizer ingilizce sınav soruları almanyada yetisen cocuklarlatürkiyede yetisen cocuklar Altın çocuklar nasıl yetişiyor? Şirketler, geleceklerini teslim edecekleri ’üstün insan’ları bulmak konusunda işi tesadüfe bırakmıyor. Bugünün ’altın çocukları’, yarının liderleri olarak büyük yatırım ve beklentilerle zirveye hazırlanıyor En iyiler zirve...
  2. Mantarın faydaları

Mantarın faydaları

istiridye mantarı faydaları mantarların insanlara yararları istiridye mantarının faydaları mantarların insanlara yararları Mantar yemeği sevmeyenler bu yazıdan sonra bence kesinlikle yicekler oldukça besin değerleri fazla olan bir sebzemiş meleklerim... Çok mantar yemek faydalı mıdır? Mantarın ülkemizde çok fazla tüketimi olmasa bile, genelde sevilen bir sebzedir. Yemeklik mantarın...
  3. emzirmenin faydaları nelerdir kızlar ?

emzirmenin faydaları nelerdir kızlar ?

Bebeğimi şimdilik emziriyorum. Da, emzirmenin faydaları bebeğe olan yararları nelerdir. misal ben çok kilo aldım ve bunları vermek istiyorum. Emzirerek hem bebeğimi doyurabilir, hemde kilo veribilirmiyim. Bana emzirmenin yararlarından bahsedin.
  4. mantarın faydaları nelerdir hangi hastalıklara iyi gelir

mantarın faydaları nelerdir hangi hastalıklara iyi gelir

mantarın faydaları nelerdir hangi hastalıklara iyi gelir bilgi rica ediyorum ?
  5. Ölümsüzlük Mantarı

Ölümsüzlük Mantarı

Bu konu;Ölümsüzlük mantarı nasıl yetiştirilir hakkında bilgi vermektedir. Melekler bir çok çeşidi olan mutfağımızda çeşitli yemeklerini yaptığımız mantarın sağlığımızada birçok yararları var.Bu konumuzda sizlere ölümsüzlük mantarı ve yararları ve nasıl yetiştirileceği hakkında faydalı bilgiler bölümüzde yer veriyoruz. Uzak doğuda,Çin,Hindistan,Kore,Japonya gibi ülkelerde 2000...

Sayfayı Paylaş