gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

kızlar yadım!!!

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

kızlar ocağın 20'sinde kaynanacığım gelecek :dil: onlara farklı bişey hazırlamak istiyorum..sizlerin uygulamış olduğu benim mahcup olmayacağım yemek tariflerine ihtiyacım var.netten bakıyorum ama tam güvenemiyorum :)bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim...hadi melişlerim el imdat :)

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    çok yemek bilmem ama kafama yatan tarifleri siteye koyarım senin için tatlım :)

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim ama denenmiş olsun lütfen!!!
    bu gelişlerinde farklı bişeyler hazırlamak istiyorum :p

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yardım sözünü duyunca, yardıma geldim ama beni aşan bir konu be gülüm :D:D
    Senin yerinde olsam ki bu benim huyumdur, mutfağa geç salla bişeyler arap çorbası olsun tam rezil ol, benim sürekli düştüğüm bir durumdurda hahaha En iyisi ben senden ve bu konudan uzak durayım hahaha

5. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Ne yaparsan yap... Güleryüzlü olduktan sonra kaynanan zehir de olsa yer
    Kolay gelsin canım

6. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    valla öle oldu :zuha:
    ben 20 sinde beklerken kaynanam geldi dün :zuha:
    bi tarhana çorbası bi nohut bide pilav :zuha:
    kaldım öle :zuha:
    yinede teşekkür ederim kızlar...

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bak baştan nasıl alıştırırsan hep öyle gider yarın çoluk çocuğa karışacasın kimi zaman vakit bile bulamıyacaksın ne temizlik ne yemek için bence sen normalde ne pişiriyorsan yine onları pişir biraz et tavuk durumu kurtarır canım kolay gelsin:D

8. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    En iyisini yapmışsın canım yeter de artar bile:D

9. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen ole baştan döktürme yemekleri.sona devamını isterler.nolcak ya en ii sini yapmışın.bi tarhana bi makarna menemen turşu....öğrenci usulü.hahaha sıkma canını tatlım.sen kocanı doyur yeter.zamanla denersin farklı tarifler.hade kolay gelsin...

kızlar yadım!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yadimda sen, kalbimde sen...

Yadimda sen, kalbimde sen...

Nurettin Rencber - Yadimda sen, kalbimde sen... Garip kuş yuva yapmış Bir başına benim gibi Seneler gelir geçer rüya gibi yel gibi Yadımda sen kalbimde sen Bilmemki neylesem Aklımda sen fikrimde sen Neylerim sen gelmezsen Ben nerdeyim sen nerde Gönlüm hazin kederde Görebilseydim seni Ey sevgili Mahşerde Yadımda sen kalbimde sen bilmemki neylesem...
  2. lütfen yadım çok kararsızım:(

lütfen yadım çok kararsızım:(

mrb arkadaşlar.yina anlatack kmsem olmadığı için brdayım baya uzun olcak o yzden ilgilenmeyeblrsinz ama şimdiden çok tşk ederim. o arkadaş olduğum iki kişyle derdi sorunu var.hemde affedilmeyecek suçlar yaptılar diğerlerine karşı.bnm onların yanında yer almamla herşey başladı.o iki kız arkadaşıma edilen laflara karşılık diğer çok yakın olduğum arkadaşlarımınn gözünde kötü oldum.(aslında...
  3. kızıma ...........

kızıma ...........

kızım hayat çok zor yaşamak çok zor Kızım; Hayat çok zor Yaşamak çok zor. ...Ağlatmasınlar seni izin verme, Ezdirme kend...ini, incinme, Eğme kimseye başını, Yürü hep emin adımlarla ileri Güzel iyi mutlu yarınlara Mutlu ol kızım Canım, ciğerim, yaşama sebebim, Güzel günler hep senin olsun, İçin hep neşeyle dolsun, Yüzünde gülücük eksik olmasın, Zulümden, acıdan kederden uzak Endişesiz...
  4. ne yapalıyım acil yadıma ihtiyacım var

ne yapalıyım acil yadıma ihtiyacım var

sevgili melekler;ben eşimden ayrı yaşıyorum.boşanmak istiyorum.ancak onu buna iknayı bir türlü başaramadım.aynı zamanda daha ciddi iki sorunum var.oğlu var 10 yaşında 4.sınıfa gidiyor.istanbulda yaşıyordum ancak ailemin yanına tekirdağa taşıdım.ikametgah kayıtlarımızı ve oğlumun naklini ne yaptıysam eşimin izni oladan alamayacağımı söylediler.ikaetgahım burada olmadığı için boşanma davasıda...
  5. ses kısıklığı nasıl tedavi edilir yadım edin

ses kısıklığı nasıl tedavi edilir yadım edin

Zırt pırt sesim kısılıyor, deli oluyorum.Hele bir de sözlü günleri olmazmı, hocalar mahsus yapıyorum sanıyorlar :S Ses kısıklığımı nasıl tedavi edebilirim yardım edin :S

Sayfayı Paylaş