gebe
  1. belfu_merve

belfu_merve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    3

Kizlar yardim edin lutfen bilginize ihtiyacim var :(

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında belfu_merve tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler ben 9 haftalik hamileyim TSH testim 5.720 cikti saglik ocagnda onu doktoruma gosterdim ve agliorum surekli troid yuzunden zeka gerili olabilirmis simdi doktorum yeniden test yapti yarin alcam ama cok kotuyummm bebegim iyi mi bilmiyorum tedavisi varmi bunun :(

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    canım çok çok yüksek bi değr değil üzme kendini takrar aralıkalrla yaptır testi zaten eğer yüksek se ilacı var onu kullanırsın canım

3. belfu_merve

belfu_merve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    3
    Canim sulem allah seni bna gonderdi ne diyorsun cok yuksek degil dimi :(

Asena_Sule bunu beğendi.
  4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    zaten sınır 3,5-5 arası çok aşırı bi yükseklik yok bide bu değerler değişkendir korkma bence benimde 4,5 çıktı

5. gitmesen

gitmesen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merveciğim TSH referans aralığı 0,25 -5 arasıdır.kan tahlilinde serbest T4 dolaşımınada bakılması gerekir(hormon kardiyak)..sende TSH 5.7 çıkmış bu troid bezlerinde bir sorunu işaret eder.trioid bezlerinde virüsten tirioditler oluşabilir.öncelikle bir dahiliye uzmanına git sağlık ocağındaki doktorun anlayabileceği birşey değil o...aşırı terleme ( özellikle geceleri) ve terlemeye bağlı kilo kayıpları ,kalp çarpıntısı , bağırsak bozuklukları gibi sorunlar ortaya çıkabilir..çok geçmiş olsun diyorum..Allah acil şifalar versin..

6. belfu_merve

belfu_merve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    3
    Insallah benim bu test daha iyi cikar ikinizede cok tesekkur ederim :)

7. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    Allaha sığın dua et üzme kendini. Bebeğinide etkilenir unutma.İnşallah güzel sonuçlar alırsın.Allahım azadan noksansız evladını kucağına almayı nasip etsn dualarımız seninle ....

8. belfu_merve

belfu_merve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    3
    kızlar sonuçları aldımm fTSH2 4,67 cıkmıs sonucumdahıleye sevk ettı doktor pazrtesı gorcem ....

Kizlar yardim edin lutfen bilginize ihtiyacim var :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Ben açmak istediğim konudaki resimlerin boyutlarını ayarlayamıyorum,ya çok büyük oluyor yada küçük bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.
  2. Lutfen yardim edin melekler

Lutfen yardim edin melekler

Meraba arkadaslar ben araniza yeni katildim. 2 yillik evliyim ama bir turlu hamis kalamiyorum. Bebisim olmasini cok istiyorum. Duzensiz bir adetim var bu ay yine gecikti nerdeyse 40 gun olacak hic bu kadar gecikmezdi. Sik sik acikiyorum cok yemek yiyorum. Yuzumde vucudumda acayib svilcelenme var. Sizce hamilelik belirtisi ola bilirmi? Ben yurt disinda yasiyorum doktora sik-sik gidemiyorum cok...
  3. hamilemiyim kizlar yardim edin lutfen

hamilemiyim kizlar yardim edin lutfen

Adetim 3 gun gecikti icden testte yapmak gelmiyor artik goguslerim agriyor uclari cikti mide bulantm asermem yok ama iste testte ypmak istemiyorum daha yeni evliyim yasim genc bu yasta anne olsam mi sizin fikrinize ihtiyacm var anneligin zorlugu neler anlatir misiniz :)
  4. acil yardıma ihtiyacım  var

acil yardıma ihtiyacım var

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin
  5. Lutfen yardim edin!

Lutfen yardim edin!

Arkadaslar ben erkek arkadasimla beraber bir iliski yaşadım. Ters İlişki idi... icime boşaldı fakat hemen lavaboya gidip biraktim. Zevk suyu ile de diger tarafa degdi mi degmedi mi hatırlamıyorum. Bende hemen 10 12 saat sonra elle hapi aldim. Sizce hamile miyim? Adetime de 4 gün var.

Sayfayı Paylaş