gebe
  1. LOLİPOP*

LOLİPOP* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar yardım edin?

Konu, 'Gebelik' kısmında LOLİPOP* tarafından paylaşıldı.

Adet 3 gün geçti test alldım.aralıklı zamanlarla yaptım.silik 2.çizgi çıktı ama hemen değil bi iki saat sonra ..acaba... Hamilemiyim ... Yoksaaa.... Değilmityim?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, büyük ihtimalle hamilesiniz ama yinede emin olmak için kesinlikle gebelik bir tan tahlili yaptırınız. Kesin sonuç kanda çıkar. Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz :)

3. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    evet bencede hamıle olabılırsınız
    bırde baska bır marka alıp testı yenıleyınıstersenız

Kızlar yardım edin? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar yardım edin

Kızlar yardım edin

kızlar hala keşke duymasaydım diyorum babam benim öz babam degilmiş çok kötü oldum duyunca babam ölmüş benim yeni ögreniyorum 19 senedir saklamışlar yardım edin duydugumu söyliyim mi? yoksa bende mi kalsın? kapıda konuşurlarken duydum
  2. yardım edın kızlar

yardım edın kızlar

bn 6aylık yenı evlıyım ama bı turlu eşimi mutlu edemıyorum cinsellıkte ozellıkle hep ıstımıyo gıbı gorunuyormusum bellı edemıyormusum lutfen yardım edın:18:
  3. kızlar bana yardım edin

kızlar bana yardım edin

kızlar beim çok sevdigim trençkotum var renk deiştirmek istiyorum nerde yapıcam bilmiyorum yardım lütfen:hıms:nereler yapıyo yazarsanız sevinirim.....
  4. kızlar hamilemiyim yardım edin !!!!!

kızlar hamilemiyim yardım edin !!!!!

kızlar dün idrar testi yaptım 2.kırmızı silik çıktı bu ne demek oluyor ??
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş