gebe
  1. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

kızlar yardım edinnnn

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında mor menekşe tarafından paylaşıldı.

ya kızlar benim saçlarım uzun ve dalgalı açık bırakınca çok güzel oluyo ama 10 dk. sonra bonusa dönüşüyorum saçımın kabarmasını engellemek için ne yapabilirim lütfen yardım edin önerilerinizi bekliyorum.

2. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    köpük sür ;) benmde saçlarım dalgalı uzunken serbest bıraktığımda azcık köpük sürüyodum kalın tellidir saçlarım. Bonusa dönerdim. köpüğü biraz saç diplerine çok az saç uçlarına sürüyodum. bana birazı yetiyodu da sen daha fazla sürebilirsin. saçın nemliyken sürersen kuruduğunda köpük çok belli olmuyo. ki zaten köpük jöle gibi durmuyo ;) doğal duruyo

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Saclarini icinden incelttirebilirsin,bu yontem benim cok isime yaradi saclarim dalgali ama kivircik degil dogal dalgali,sacimi kestirmeye gitigimde katli kestirip icindende dogal bir sekilde azalttiriyorum ve duz fon vs cok rahat kullaniyorum.

4. Bukettt90

Bukettt90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saçımızdaki köpüğü jole gibi hergün yıkamamız gerekiyomuydu:S

Son düzenleme: 11 Haziran 2011
  5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Kesinlikle ıslak bırakma saçlarını sebebelrinden biride bu..

6. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    hergün yıkanması lazım tabiki ama saçı alıştırana kadar. ben git gide azaltmıştm köpüğü ;)

7. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    durulanmayan saç kremleri var ondan sürebilirsin

kızlar yardım edinnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardım edinnnn :(

Yardım edinnnn :(

Sevgili melekler ben konu açacağım zaman resim ekleyemiyorum hep eklentiden ekleme yapıyorum.. normal boyutta resim eklemek için ne yapmam lazım.. Resmin üstüne kopyala deyip kendi konuma yapıştır diyemiyorum nendenini bende bilmiyorum... Şimdiden teşekkür ederim...
  2. Kızlar Yardım!!!

Kızlar Yardım!!!

Ben bir hata yaptımmmm gidip avondan güneşsiz bronzlaştırıcı krem aldım daha önce yine bu avon adına konu acmıstım gidip alışveriş yaptım görünce.. Güneşsiz bronzlaştırıcı nede olsa kışın işe yarar diye düşündüm keske düsünmeseydimm çünkü yüzüm bronzlastı tüm vücuda uyguladım kollarımda leke gibi yarısı kendi ten rengim yarısı bronz kaldıı yıkadım ama cıkmadı of nasıl cıkarıcam ben bunu yaaa...
  3. Kızlar kafayı YİCEMMMMMMMMMM yardım edinnnn nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Kızlar kafayı YİCEMMMMMMMMMM yardım edinnnn nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

seLam kızLar hemen konuya giriyorum. Dün gece saat 2-3 sularındaydı bizde eşimde yatağa girdik sonra birden kapı açıldı ve şooorrrrrrr diye ses geldi hırsız sandıydım basta ama sonra meğer kaynanamn kaynanası bizim odayla koridorun köşesi kıyısını wc sanmış... Tabi o sıra eşimle müsait değiildik. herkes uyandı ben nasıl toparlandm anlamadm çünkü yan dipdibe odamızda kaynanamlar yatıyo. Öle...
  4. yardım edinnnn

yardım edinnnn

benim yanımda bir deli vaaaaaaaaaaaaaaar kurtarın beniiiiiiiiiii
  5. Kızlar yardım

Kızlar yardım

Mrb kızlar ben çok korkuyorum en son mayis 9 da ilişki yaşadım o ay adet olduğumu hatırlamıyorum haziran ayında ise yine olmadım jinekologa gittim ancak evli olmayanlar için olan Gençlik merkezine gidip kan verdim temiz çıktı sonuç adet söktürücü verdiler 15 gün içtim ve temmuz 12 de adet oldum normal adet kanamasıydi şu an korkuyorum karnim şiş duruyor 2 aylık hamile gibi sizce hamilemiyim...

Sayfayı Paylaş