gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar Yardım!!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Ben bir hata yaptımmmm gidip avondan güneşsiz bronzlaştırıcı krem aldım daha önce yine bu avon adına konu acmıstım gidip alışveriş yaptım görünce.. Güneşsiz bronzlaştırıcı nede olsa kışın işe yarar diye düşündüm keske düsünmeseydimm çünkü yüzüm bronzlastı tüm vücuda uyguladım kollarımda leke gibi yarısı kendi ten rengim yarısı bronz kaldıı yıkadım ama cıkmadı of nasıl cıkarıcam ben bunu yaaa benimle aynı hatayı yapan varmı????

sea34 bunu beğendi.
  2. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    ben değil ama almanyadaki kız kardeşim yapmıştı.türkiyeye gelmeden önce ordan almış bu kremi sürmüşde sürmüş.tabi nereye ne kadar sürdüğünü bilemeden bilinçsizce kullanmış.kızı gördüm şok oldumm bu halin ne dedim.anlattı onun da uzun bir süre geçmedi o lekeleri.bir kaç defa hamam gitti iyi bi kese yaptırdı.sonra da bir kaç solaryumdan sonra bi de güneşlenmeyle geçti gibi oldu ama bi süre taşıyosun o lekeleri cnm.umarım senin aldığın ürün çok faazla etkili değildir gerçekten görüntüsü çok kötü duruyor....

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de yaşamadım böyle bi sorun ama kese iyi gelir zamanla diye düşünüyorum...

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Guzel uygulamamissin canim,her yere esit bir sekilde guzelce uygulaman gerekli ayrica hava sicak zaten bronzlasacaksin ki niye bunu denedin,ama gecmez kese yap hergun fakat sert hareketlerile degil.

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben normalde kumralım zaten avonun kışınki katologlarında görmemiştim bu ay görünce hemen aldım kaçırmak istemedim..kışın kullanırım dahada bronz olurum diye ama keşke yapmasaydım.çevremde hamam falan yok ama kendi kendime kese yaparım artık teşekkür ederim yorumlarınız için

EnCey bunu beğendi.
  6. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    cok mu kötü duruyor..??
    Ne güzell bronzlasmissin istee..
    Zamanla gecer merak etmee.
    Gecmesse tenine göre make up alirsinn olurr careler bitmez
    kolay gelsin. :))

7. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    yazı bekleseydin keşke. Ve bence böyle şeylerr avon vb ürünler bana göre ilerki yaşlarda teni mahvediyor. ürün seçerken dikkat etmek lazım.
    geçmiş olsun canım. umarım hemen gecer

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yüzümde cok güzel durdu ama kollardaki görüntü cok kötüü =) . birdaha kullanmıcam zaten

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Kullanma canım bu tür şeyler gerçekten cilt pigmentinide bozar bizide:D yav bende rengimi açmak istiyom gel değişek tenlerimizi :haha:geçen bende bi hata yaptım bahçeyle uğraşırken eldiven kullanmadım bitmişti.Topraktan dolayı elim çatladı:D elime eşimin arko kremini kulandm normalde elime felan sürmem yane sonrda elim kremli ya güneşlenmeye çıktık çay içtik içeri girdim elim kömür gibi valla hala rengini açmaya çalışıyom çingen el gibi oldu:S

geweze ve ilkimsu bunu beğendi.
  10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :D :D :D geçmiş olsun canım ya

11. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    ben de aldım ve bir kere denedim, eşit miktarda sürmediğin sürece leke bırakıyor, benimkiler 2-3 yıkanmadan sonra geçmişti. Üstelik avondan da almadım, ama bence bronzlastırıcı kullanmak mantıklı değil, git 2-3 saat güneşte yat daha iyi...

12. simayq

simayq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum sana cnm

13. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ben kullandım onu.çokta seviyordum ta ki başıma bir olay açanana kadar.banyodan sonra vücuduma uyguladım ama eşit şekilde değidi.sonra sabah okula giderken bir baktım ki boynumun yarısı siyah yarısı beyaz kir gibiydi aynı:S ama tekrar banyo yapınca geçti cnm endişelenme:):d040:

14. aysil

aysil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Canım zaten yazın istediğin kadar bronzlaşacaktın niye böyle bir hata yaptın ki .
    Neyse ürün aldığın danışmana sor canım bir istersen hiç bir fikrim yok..
    Ama domates suyu ve yoğurt suyu ten rengini açıyor uyguladıkça düzelir ..
    İnş çözümünü bulursun canım..

Her Damlam Sen bunu beğendi.
  15. Her Damlam Sen

Her Damlam Sen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun canım :(

Kızlar Yardım!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar yardım

kızlar yardım

kızlar ben cifte vatandaşım yani hem türk hem fransızım ama 9 aydır turkıyedeyım bu bir sorun yaratırmı fransada
  2. yardım kızlar:)

yardım kızlar:)

temmuzda düğünüm var nasıl bi gelinlik giyeceğime karar veremyorum tesettür gelinlik modelleri yolarsanız çok sevinirim :yahoo:sizi seviyorum mucuuuuk :ar4fd:
  3. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...
  4. Kızlar yardım

Kızlar yardım

Mrb kızlar ben çok korkuyorum en son mayis 9 da ilişki yaşadım o ay adet olduğumu hatırlamıyorum haziran ayında ise yine olmadım jinekologa gittim ancak evli olmayanlar için olan Gençlik merkezine gidip kan verdim temiz çıktı sonuç adet söktürücü verdiler 15 gün içtim ve temmuz 12 de adet oldum normal adet kanamasıydi şu an korkuyorum karnim şiş duruyor 2 aylık hamile gibi sizce hamilemiyim...
  5. KIZ ARKADAŞIM HAMİLEMİ YARDIM

KIZ ARKADAŞIM HAMİLEMİ YARDIM

MERHABA KIZ ARKADAŞIMLA 7 GÜN ÖNCE İLİŞKİYE GİRDİK TEST YAPMIŞ BANADA GÖSTERDİ POZTİV ŞOK OLDUM BEN GERİ ÇEKTİM KENDİMİ NASIL HAMİLE KALDI BU MÜMKÜNMÜ??

Sayfayı Paylaş