gebe
  1. Melisavv

Melisavv Forum Okuru

Kızlar yardım

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Melisavv tarafından paylaşıldı.

Mrb kızlar ben çok korkuyorum en son mayis 9 da ilişki yaşadım o ay adet olduğumu hatırlamıyorum haziran ayında ise yine olmadım jinekologa gittim ancak evli olmayanlar için olan Gençlik merkezine gidip kan verdim temiz çıktı sonuç adet söktürücü verdiler 15 gün içtim ve temmuz 12 de adet oldum normal adet kanamasıydi şu an korkuyorum karnim şiş duruyor 2 aylık hamile gibi sizce hamilemiyim yardım lütfen

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , hcg testi yapmışsınız sonuç negatif yani gebelik söz konusu değil.Bu testin yanılma payı yok.

Kızlar yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar yardım

kızlar yardım

kızlar ben cifte vatandaşım yani hem türk hem fransızım ama 9 aydır turkıyedeyım bu bir sorun yaratırmı fransada
  2. yardım kızlar:)

yardım kızlar:)

temmuzda düğünüm var nasıl bi gelinlik giyeceğime karar veremyorum tesettür gelinlik modelleri yolarsanız çok sevinirim :yahoo:sizi seviyorum mucuuuuk :ar4fd:
  3. Kızlar Yardım!!!

Kızlar Yardım!!!

Ben bir hata yaptımmmm gidip avondan güneşsiz bronzlaştırıcı krem aldım daha önce yine bu avon adına konu acmıstım gidip alışveriş yaptım görünce.. Güneşsiz bronzlaştırıcı nede olsa kışın işe yarar diye düşündüm keske düsünmeseydimm çünkü yüzüm bronzlastı tüm vücuda uyguladım kollarımda leke gibi yarısı kendi ten rengim yarısı bronz kaldıı yıkadım ama cıkmadı of nasıl cıkarıcam ben bunu yaaa...
  4. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...
  5. KIZ ARKADAŞIM HAMİLEMİ YARDIM

KIZ ARKADAŞIM HAMİLEMİ YARDIM

MERHABA KIZ ARKADAŞIMLA 7 GÜN ÖNCE İLİŞKİYE GİRDİK TEST YAPMIŞ BANADA GÖSTERDİ POZTİV ŞOK OLDUM BEN GERİ ÇEKTİM KENDİMİ NASIL HAMİLE KALDI BU MÜMKÜNMÜ??

Sayfayı Paylaş