gebe
  1. fazilet***

fazilet*** Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kızlar yardımlarınızı bekliyorum :)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında fazilet*** tarafından paylaşıldı.

benim sevgilim ilk bi yıldan sonra cok ilgisiz oldu. bense onun benle ilgilenmesini çok istiyorum. Normal bi ilgisizlik değil bir de 2 gün çok ilgileniyorsa 1 hafta soğuk davranıyo kendisinin insanlara cabuk soğuyan cabuk ısınan bi karakteri olduğunu söyledi açıklama olarak bunun arakasına sığındığını düşünüyorum. Terazi burcu olmasının verdiği bi dengesizlikte olabilir :) Belki bu size dert gibi gelmeyebilir ama bilirsiniz kadınlar ilgi bekler ilgi görmek iyi gelir bende suan ilgi görmediğim için çok mutsuz ve yalnız hissediyorum. Sizce ilgisini sürekli üstümde tutmak için neler yapabilirim önerilerinizi bekliyorum:hayal:

melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    1 yıl ilgi gösterip 1 yıl sonra ilgisini kestiyse ortaya attığı neden bi bahanedir anca. karakteri her yıl değişiyomu da bir yıl öyle bir yıl böyle davranıyo. şöyle bir durum olursa ona katılıyorum evet biriyle ilişkisini oturtunca erkekler eskisi kadar ilgilenmiyo nasılsa birlikteyiz yada nasılsa evlenicez diyip salıyolar kendilerini. nasıl evlenince cicim ayları vardır geçer sonra adamlar ilgiyi keser ilişkilerde de belli birşeyleri oturtunca aynı düşünceye sahip oluyolar. kaybetme duygusunu yitirdiği an ilgiyi keserler bence öyle :D:D gerçi seninki bir tuhaf ne o 2 gün ilgi 1 hafta soğuklukç başka derdi olmasın sakın?

fazilet*** bunu beğendi.
  3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Sadece şunu söleyebilirim daha sevgiliyken ilgisizlikten yakınıyorsan gelecek planları kurabileceğin biri değil bence o.. Hembirinin sizinle ilgilenmesi için sizin bir sey yapmanız gerekmiyor karsındaki alakadar biri olmalı...

fazilet*** bunu beğendi.
  4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    terazi burcu genelde soğuktur bisürü terazi tanıdım hepsi soğuk :D hayırlısı olsun canım hemen kötü düsünme kadınların hepsi ilginin 2 katı ilgi bekler erkekler daha sakindir

fazilet*** bunu beğendi.
  5. misal

misal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    terazi dengesizliğin değil dengenin burcudur. yani başta ilgiliyse aynen devam eder, başta soğuksa yine aynı olur. bu yüzden bahanelerle içini rahatlatmaya çalışma bence. sizin aranızda bir sorun var ve çözemezseniz ilişki tıkanır. çünkü emin ol ki yakında senin sabrın da bitecek.

fazilet*** ve *şiker* bunu beğendi.
kızlar yardımlarınızı bekliyorum :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımlarınızı bekliyorum

yardımlarınızı bekliyorum

merhaba meleklerim :) aslında benim bir derdim yok da sizden fikir almak istiyorum... geçen sene eşim bana çok güzel bir süpriz yapmıştı... resimde gördüğünüz gibi harika bir manzara vardı gözlerim önünde 40 tane mumdan kalp yapılmış.. içine 41. olan beyaz gül benim en çok sevdiğim çiçek:) ve kalbin yanından bir yazı 'im olurmusun' yani şekille beraber kalbim olurmusun :) şimdi...
  2. Kızlar yardımlarınızı bekliyorum..Lütfen çok acilllll :(

Kızlar yardımlarınızı bekliyorum..Lütfen çok acilllll :(

gebelik testi neden geçersiz çıkar gebelik testi geçersiz testinin çıkması Kızlar ben yeni üyeyim rastgele gördüm yeni konu açmayı..hepinize selamlar ve bana yardım edebilecek arkadaşlara da şimdiden tşkler.. Konuya gelince,genelde adetlerim 28 günde 1 olur.düzenlidir..bazen 2-3 günlük gecikmeleri doğal kabul ediyorum.hassas bi yapıya sahibim herşey beni kolay etkilediğinden reglimde değişme...
  3. yardımlarınızı bekliyorum.

yardımlarınızı bekliyorum.

slm arkadaşlar.ben ayşe.:tik:bu siteye yeni üye oldum.çanta modelleriniz harika.bende bir kaç örkü yaptım sadece hayatım boyunca.ama çanta değil.onuda annemden yardım alarak yaptım.evde hem kendimi geliştirmek hemde vaktimi güzel değerlendirmek için çanta yapmak istiyorum.yardımlarınıza ihtiyacım var.basit çanta modellerini ayrıntılı bir şekilde bana anlatırsanız çok sevinirim.özelliklede...
  4. melekler yardımınızı bekliyorum

melekler yardımınızı bekliyorum

cilt bakım ürünü alacağım ama karar veremedim.olay total effecs kullunanalar var mı:gathering:
  5. Yardımlarınızı bekliyorum

Yardımlarınızı bekliyorum

Merhabalar arkadaşlar, ben yaklaşık 6 7 ay nişanlı idim daha sonra anlaşamadık ve yüzüğü attım. Bir süre başıma bela oldu şimdi ise barışmaya çalışıyor, ne yapacağım konusunda oldukça kararsızım.. Dün gece istihareye yattığımda şöyle bir rüya gördüm. Boş bir salondayım, bir anda bir defter belirdi elimde ve bu defteri ortadan ikiye açtığımda iki sayfası da yazılı sağ sayfada bir resim...

Sayfayı Paylaş