gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

kızlar yemek yapabiliyormusunuz

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Yemek yapmanın püf noktaları yemek tarifleri

Selam kızlar
    yemek yapma ile aranız nasıl
    özellikle kokular rahatsız ettiği için bir çok kişi yemek yapamaz sizler neler yapıyorsunuz
    Sizlere birde elmalı kurabiye tarifi veriyorum afiyet olsun tıkla

kızlar yemek yapabiliyormusunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bolu'dan Yemek Tarifleri süperler kızlar

Bolu'dan Yemek Tarifleri süperler kızlar

Bolu'dan Yemek Tarifleri Çoban Kavurma Malzemeler: 1/2 Kg. kuzu eti 250 gr. domates 100 gr. yeşil biber 1 kaşık margarin Tuz ve kekik Hazırlanışı: Küçük parçalar halinde doğranan et, margarinle kavrulur. Domatesler doğranarak ilave edilir tekrar kavrulur. Daha sonra doğranan biberler etin üzerine konur. Biraz daha kavrulduktan sonra üzerine kekik serpilir ve servis yapılır. Mengen...
  2. Pispoğaz Gurmelere Diyarbakır'dan Yemek Tarifleri geldi kızlar

Pispoğaz Gurmelere Diyarbakır'dan Yemek Tarifleri geldi kızlar

diyarbakır yemekleri tarifleri diyarbakır yemek tarifleri diyarbakırın yöresel yemekleri yöresel içli köfte tarifi Diyarbakır'dan Yemek Tarifleri Patlıcan meftunesi Hazırlanışı: Bir tencere içinde yağda gerekli miktarda et iyice kızartılır, doğranmış sivri biber ilave edilir. Daha sonra salça ve pul biber iyice kızartılır. Az tuzlu suda doğranmış patlıcanlar bolca yıkanıp tencereye konur....
  3. yemek yapmasını bilmeyen kız tripleri

yemek yapmasını bilmeyen kız tripleri

kendisine yemek yaptırarak ezemeyeceğinizi ispatlamaya çalışan kızların yaptığı triplerdir... akılları sıra ben hanım hanımcık oturdum,el bebek gül bebek büyüdüm mesajı vermek isterler... bilip de bilmeme tekniğini uygulayan uyanık kızların tripleri... cocuk yapmasini da bilmem diyen kızdır. ya uzak durulacak ya da ikisi de öğretilecektir... iş kadınıyım, yani o kadar üniversite okul...
  4. patlıcan maşası yemeğinin tarifini bilen var mı kızlar ?

patlıcan maşası yemeğinin tarifini bilen var mı kızlar ?

Patlıcanı oldum olasıya seviyorum arkadaşlarım, patlıcan maşası denilen yemeğin tarifini nasıl yapılacağını arıyorum. Bu bölüme yazayım dedim bu yemeğin nasıl yapıldığnı bilen varsa söylesin lütfen.
  5. kızım yemek yemiyor

kızım yemek yemiyor

bana yardımcı olun kızım 2,5 yaşında ama hiç yemek yemiyor ne yapacagımı sasırdım hıc hastada olmadı cok sukur ama beslenme cok dusuk

Sayfayı Paylaş