gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Yeni Evleneceklere Ne Hediye Götürülür

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yeni Evleneceklere Ne Hediye Götürülür? Bir arkadaşımız evlendi ve ona tebrik olsuna gideceğiz eşimle ama Yeni Evleneceklere Ne Hediye Götürülür bu konuda hala kararsızız. Sizden Yeni Evleneceklere Ne Hediye Götürülür diye önerti bekliyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni Evleneceklere Ne Hediye Alınır
    Yeni Evlilere Alınacak Hediye

fincan takımı
    vazo
    tablo
    duvar saati
    şık bir tablo
    süs eşyası
    pasta servis tabağı
    saklama kabı
    kettle gibi hediyeler alabilirsiniz.

Kızlar Yeni Evleneceklere Ne Hediye Götürülür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni yılda ne hediye istersiniz

Yeni yılda ne hediye istersiniz

Meleklerim yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde hepimizi hediye telaşı sarmıştır aceba ne alsam veya aceba bana ne hediye alacaklar diye yeni yılda nasıl bir hediye alacağınızı veya nasıl bir hediye beklediğinizi buraya yazarmısınız
  2. Yeni Yılda Kocişlerimize Ne Hediye Alalım

Yeni Yılda Kocişlerimize Ne Hediye Alalım

Bu konu yeni ylda ne hediye alalım hakkında bilgi vermektedir. Melekler acısıyla,tatlısıyla koskoca bir yıl daha bitiyor.Yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde aranızda hiç düşünen oldumu kocişlerime ne hediye alayım diye? Laf aramızda ben kocişime fenerbahçe maçlarına yıllık kombine almayı düşündüm (her ne kadar bu bana acı versede )bir ara çünkü onu en çok mutlu eden şey fenerbahçe :18:....
  3. Kızlar sevgilime yılbaşında ne hediye alsam ?

Kızlar sevgilime yılbaşında ne hediye alsam ?

Kızlar, yılbaşı için erkek arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum. Daha önce ona yılbaşı kutlaması istemediğimi söyledim ama sürpriz yapacam ve hediye alacam ne alsam acaba, fikir verin bana ne olur :D
  4. Yılbaşında Kız Arkadaşıma Ne Hediye Alsam?

Yılbaşında Kız Arkadaşıma Ne Hediye Alsam?

2014 yılbaşı hediye önerileri, 2014 yılbaşı hediyeleri, 2014 yılbaşı hediye seçenekleri Bizde özel günler hiç bitmez yanılıyormuyum:D:D Doğum günü, sevgililer günü evlilik yıldönümleri v.s derken şimdide sayılı günlerin kaldığı 2014 yılbaşı günü geldi çattı. Şimdiden kız arkadaşınıza sevgilinize ne hediye alsam diye düşünüyorsanız sizler için bir takım hediye önerilerimiz olacak. Öncelikle...
  5. yeni evlilere ne hediye alınır

yeni evlilere ne hediye alınır

eşimin arkadaşı geçtiğimiz günlerde evlendi hafta sonu evlerine gezmeye gidecez boş gitmek istemiyorum yeni evlilere alınabilecek hediye önerileriniz varmı nasıl bişey alsam acaba

Sayfayı Paylaş