gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar YEni Kısa Saç Modelleri istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kısa Saç Modelleri Saçlarım uzun ama uçları kırık ve boyadan ne yazık ki yandı o yüzden kesinlikle kestirmem lazım ama güzel bir model istiyorum yüzün yuvarlak bana hangi model gider? Lütfen Kısa Saç Modelleri örnekleri verin bana

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kızlar YEni Kısa Saç Modelleri istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 kısa saç modelleri

2011 kısa saç modelleri

saç modelleri kısa saç modelleri 2011 kısa 2011 bayan Güzelliğin çerçevisidir saçlar. Kadın - erkek için oldukça önemlidir saçlar. Ondan olaki, saç sorunları psikolojik problemlere neden olduğu gibi birde psikolojik bunalımlarda oldukça etkili oluyor. "Nasıl yani" diyorsunuz değil mi; biraz daha açalım o zaman. Stres ve sıkıntıyı atmak için, biz kadınlar dış görüntümüzde bir takım...
  2. En yeni  kısa saç modelleri 2013

En yeni kısa saç modelleri 2013

2012 kısa saç modelleri Ya merak ediyorum melekler önümüzdeki yılda yani 2012 de hangi saçlar moda olucak yani kısa saç ise saçımı kestirem diyorum. Bilgisi olan var mı saçlarla alakalı
  3. 2012 Kısa Saç Modelleri

2012 Kısa Saç Modelleri

Merhaba arkadaşlar sizden 2012 Kısa Saç Modelleri rica ediyorum beğendiğiniz kısa saç modeli ya da modelleri var ise lütfen bana önerilerde bulunun. şimdiden tşkler hanımlar
  4. kısa saç modelleri istiyorum

kısa saç modelleri istiyorum

selam uzun bir süredir saçlarım uzun modelde kullanıyorum ama artık çok sıkıldım sürekli yıkayıp şekil vermek özellikle kışın çok zor oluyor bana şöyle modern havalı kısa saç modelleri tavsiye edermisiniz. Bu aradamümkünse kısa saç modelleri sarı saç renginden olursa sevinirim ama çokda önemli değil modeli beğenimde ben onu sarı yaparım:)
  5. En Yeni Kısa Saç Modelleri 2016 Yaz

En Yeni Kısa Saç Modelleri 2016 Yaz

Birçok bayanın severek kullandığı kısa saç modelleri kişiyi olduğundan daha genç ve modern gösterdiği gibi kullanımı açısından oldukça rahat bir olanak sağlıyor. Ben de uzun zamandır kısa saç modeli kullanan bayanlar arasın da biri olarak şunları söyleyebilirim; Mesela acil dışarı çıkacaksınız ve saçlarınıza kısa bir zaman da şekil vermeniz gerekiyor işte kısa saçın böyle bir avantajı var;)...

Sayfayı Paylaş