gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Kızlar Yorumlarınızı Bekliyorum

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Selam melekler bi konuda yorumlarınıza ihtiyacım var. Ben her gece yatmadan 812 defa Ya Habir esmasını okuyorum. Ama nedense o gece karışık rüyalar görüyorum eksik birşeymi yapıyorum bilmiyorum bu konuda yorumlarınızı bekliyorum. Sevgilerimle..!

Kızlar Yorumlarınızı Bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yorumlarınızı bekliyorum...

yorumlarınızı bekliyorum...

arkadaşlar çok merak ediyorum internette bu konuyla alakalı bazı yazılara rastladım daha doğrusu farklı kişi görüşlerineee. ve soruyu bide sizee sormak istedim, bakalım benim canım meleklerim bu konuda ne düşünüyo... eşiniz, kayınvalideniz ve siz arabanızla bir yere gideceksiniz.. kayınvalideniz öne oturdu ve bunu her seferinde yapıyor. bu sizin için bir sorunmuu... tepkiniz ne olurr?
  2. neolur yorumlarınızı bekliyorum

neolur yorumlarınızı bekliyorum

Herkese merhaba 11 aylık evliyim.eşim ve ben evlendiğimiz ilk günden beri çocuk istiyoruz allah nasip ederse.hiç korunmadık.yanlız gebelik hakkında daha yeni yeni bilgi sahibi oldum.2 kere de kadın hastalıkları doktoruna gittim.hiç bir sorun olmadığını ve daha yen evli olduğumuzu söyledi.Tesadüf nezaman yumurtlama dönemim olsa hasta oluyorum ve antibiyotik kullanmak zorunda kalıyorum.adetlerim...
  3. Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

güler kaya altıntepe güler altıntepe hikmet karabacak konya osman nuri aksu barış pilancı Ben konyalı değilim ama konyada oturuyorum,çok fazla çewrem olmadığı için iyi bi kadın doğumcu bilmiyorm.Eşim dr ama buraya geleli 5 ay olduğu için onunda pek çewresi yok sadece personellerin arkadaşlarnn tavsiyesi falan var ama ben birebir gidenlerden tecrübe kazananlardan da tavsiye istiyorum.Konya da...
  4. Kızlar önerilerinizi bekliyorum

Kızlar önerilerinizi bekliyorum

Bayanlar 1997 tarihinde kulağıma 3 delik açtırmıştım.1 tanesi kıkırdak ta olduğundan canım bayağı yandı dayanamadım ordaki küpeyi çıkardım ve bu zamana kadar da ellemedim zaten kapanmıştır diyede düşündüm.Dün azcık vazelinle orayı ovdum ve küpeyi takmaya çalıştım ve küpe girdi.Yalnız küpeyi çıkardıktan sora tekrar takınca bayağı bir zorlanıyor acıyor.Bu deliğin kapanmaması için neyapmalıyım...
  5. kızlar yardımlarınızı bekliyorum :)

kızlar yardımlarınızı bekliyorum :)

benim sevgilim ilk bi yıldan sonra cok ilgisiz oldu. bense onun benle ilgilenmesini çok istiyorum. Normal bi ilgisizlik değil bir de 2 gün çok ilgileniyorsa 1 hafta soğuk davranıyo kendisinin insanlara cabuk soğuyan cabuk ısınan bi karakteri olduğunu söyledi açıklama olarak bunun arakasına sığındığını düşünüyorum. Terazi burcu olmasının verdiği bi dengesizlikte olabilir :) Belki bu size dert...

Sayfayı Paylaş