gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Kızların İşten Kaçma Bahaneleri..?

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Kızların İşten Kaçma Bahaneleri..? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bahaneler Bahaneler Bahaneler

Bahaneler Bahaneler Bahaneler

Herşeyi unutsak.. yaşanmamış saysak.. bitse herşey.. acılar hasretler .. denemeye değer bence .. hissedyorum seni malesef diyorum neden mi.. çok uzaksın.. ve sana ulaşmak için internete gitmem gerekiyor ... ama ben gerçek hayattan birini istiyorum.. sahteyiz biz .. gerçek değil.. şunu söyleyim sana ikimiz de birbirimizin parmaklarına aşık olmuşuz. . daha ileri gidememişiz.. ya ben mutlu...
  2. Bahanelerimiz

Bahanelerimiz

Yapmadığımız veya yapamadığımızı düşündüğümüz herşey için bir bahanemiz vardır ya, en küçük işte büyük olanlarına varana kadar. :) Hadi buraya bahanelerimizi yazalım, neyi niye yapmadık veya neyi neden yapmıyoruz/yapmayacağız?
  3. Kızların iş yapmamak için bahaneleri...

Kızların iş yapmamak için bahaneleri...

anne- kızıııııııııım şu odayı topla kız- anne ödewim waarrr onu yapıorum anne- akşam bitti dememişmiydin?? anne- melikeee odanı toplaaasanaa!!! kız- anne topladım anne- bakıorum ama topladınmı toplamadınmı? kız- tmm tmm topluom yaaa anne- kızım yarın bayram ewin işlerini beraber yapalım tamam mı?? kız- anne olmas anne- niemiş?? kız- ya benim bildiğim temislik bayramda diil hergün...
  4. ewet kızlar işte sonuç!!!

ewet kızlar işte sonuç!!!

kızlar bilen biliyor bilmeyene ise burda kısaca anlatayım.ben 11 aylık ewliyim we 9 aydır bebek için çalışıyoruz.ilk gittiğim doktor bana 6 ay klomen tedawisi uyguladı.rahim filmi çekti rahimin tertemiz tüplerinde açık dedi.anlayacağınız oyalandım boş yere we hiç bir sonuç alamadım.gittiğim başka bir doktor rahimde perde olduğunu we histereskopi ile buna bakıp laparoskopi ile de sol tüpdeki...

Sayfayı Paylaş