gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızlarınızın kulaklarını ne zaman dedirdiniz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler merhaba :) Bir kızım var 9 aylık.Çok hevesliyim, kulaklarını deldireceğim ama bunun için en uygun yaş ne zaman sizce? Siz ne zaman deldirdiniz?

kızlarınızın kulaklarını ne zaman dedirdiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar Gebelikte Çatlaklar Ne Zaman Başlar ?

Kızlar Gebelikte Çatlaklar Ne Zaman Başlar ?

Gebelikte Çatlaklar Ne Zaman Başlar bu konuda bana gebe kalmış başından hamilelik geçmiş yada şuan hamile olan arkadaşlarım bilgi verirse sevinirim. Ayrıca çatlaklar başlamadan mı ben önlem almalıyım?
  2. kızlar zamanınız nasıl geçiyor neler yapıyorsunuz ?

kızlar zamanınız nasıl geçiyor neler yapıyorsunuz ?

Hamilelik zamanları Hamilelik zamanlaması selam kızlar; boş vakitlerinizi nasıl değerlendiriyorsunuz? ben son günler durmadan kızmın dolabını düzenliyordum sanki dağıtan varmış gibi ahahahahaha
  3. Kızlar Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali Ne zaman

Kızlar Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali Ne zaman

Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali Ne zaman bu hafta diye duymuştum ama emin değilim acaba Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali Ne zaman bilen var mı?
  4. bebeğimin kulağını ne zaman deldirebilirim?

bebeğimin kulağını ne zaman deldirebilirim?

merhaba kızım şu an 3 aylık kulaklarını deldirmek istiyorum ama kıyamıyorumda ne zaman deldirsem ki
  5. Bebeklerin kulağı ne zaman delinmeli ?

Bebeklerin kulağı ne zaman delinmeli ?

Kız bebek sahibi olan anneler bebekleri az ele avucuca geldiği zaman hemen kulaklarını deldirip küpe takıyor.Bebeklerde küpe gerçekten çok sevimli duruyor.Kız bebeklere küpe yakışıyor yakışmasınada el kadar bebeğin kulağını deldirmek sakıncalımı acaba diyede insan merak etmiyor değil.Kız bebeklerin kulağı ne zaman delinir, kız bebeklerde kulak deldirmek sakıncalımı tüm detayları yazımızın...

Sayfayı Paylaş