gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kızlarla Tanışmak

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

türk kizlarla tanismak kızlarla tanışmak turk kizlarla tanismak tanisma Erkeklerin Kızlarla tanışmak yurdum erkeğinin en kabiliyetsiz olduğu konulardan biridir. Türk erkekleri utangaçlık, yaratıcı zekadan yoksunluk ya da düpedüz hıyarlık gibi birtakım illetlerden mustarip olduğu için, kızlar konusunda fena halde acı çekmekteyiz. Bu gidişe dur demenin zamanı artık geldi. İste size bir takım öneriler... Dikkat! Asagida okuyacağınız taktikler, hatunun da sizden hoslandığı varsayılarak hazırlandı. Suratınıza bile bakmayan ya da yanında erkek arkadaşı bulunan bir kız konusunda henüz bir mucize geliştiremedik. Özür...

Kadınlar yaratıcılığa ve doğallığa prim veriyorlar.

Dolayısıyla bir kızla tanışmak için ya gerçekten sevimli ve esprili olacaksınız ya da çok içten olduğunuza kızı inandıracaksınız. Mesela spor salonunda hoşlandığınız bir hatun varsa, tanışmanın en kolay yolu tabii ki spor hakkında konuşmaktır. Kız çalışırken yanına gidin ve sizin de aynı alette çalışmanız gerektiğini söyleyip, setleri dönüşümlü yapıp yapamayacağınızi sorun. Kız acemiyse, "bu hareketi böyle değil de, şöyle yaparsan daha verimli olur" cinsinden öneriler getirin. Tersine, kız tecrübeliyse, "çok ilginç, demek kollarını gergin tutunca trisepsler daha iyi çalısıyor" gibisinden öneriye ihtiyaç duyduğunuz izlenimini yaratın. Sonra duruma göre geyige başlarsınız.. Eğer bir bardaysanız işiniz biraz daha zor. Kızı şaşırtmayı deneyebilirsiniz. Kızı şaşırtmayı deneyebilirsiniz. Yanına gidin, "özür dilerim, rahatsiz ediyorum ama sana göstermem gereken birşey var," deyin.

Tabi mırın kırın edecek ama, bütün sevimliliğinizi takının ve "lütfen, lütfen , bak çok önemli , n'olur..." filan deyin . Kesinlikle merakına yenilecek ve sizi takip edecektir. O zaman kolundan tutun, ve dışarı çıkartın mehtabi gösterin. "Bak mehtap ne güzel değil mi ? Seninle paylaşmak istedim" deyin. O gece mehtap yoksa güzel bir çiçek yada hoş bir manzara, küçük bir kedi yavrusu, yani kızların hoşuna gidebilecek herhangi birşey olabilir. Sonra içeri dönüp dansedersiniz. Bir de baska öneri var: Kızın içkisi bittiğinde garsondan peçetesini alın, tıpkı garson gibi yanına gidin ve "içkin bitti galiba,tazelememi ister misin" şeklinde içki ısmarlamayı önerin.

Kızlarla Tanışmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sitede en çok tanışmak istediğinz kişi kim

sitede en çok tanışmak istediğinz kişi kim

arkadaşlar sitede en çok birebir olarak tanışmak istedğinz kişi kim (anket açmadım ki herkes herkesi yazabilsin die anket olursa sınırlama olmuş olurdu):angel: nese bn fikrimi yazayım bn bilge gökçenle tanışmak isterdim:):melek:
  2. Erkeklerle tanışmak için mekanlar

Erkeklerle tanışmak için mekanlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ayışıgı sizlerle tanışmak istiyo herkese merhaba

ayışıgı sizlerle tanışmak istiyo herkese merhaba

slm ben hülya yeni üye bu siteyi tesdufen buldum cok memnun kaldım hersey mevcut ememgi gecen arkadaşların ellerıne saglık cok guzel bı sıte
  4. Merhabalar.Transeksüel kadın kimliğimi saklamadan tanışmak,paylaşmak istiyorum.

Merhabalar.Transeksüel kadın kimliğimi saklamadan tanışmak,paylaşmak istiyorum.

Merhabalar melek arkadaşlarım. Konunun başlığını gören arkadaşların bazılarının hiç bakmayıp, hemen geçeceğini yada bir kısmının yönetime şikayet edip ( yönetimin tavrını bilmiyorum) engellenmemi siteyeceğini, bir kısmının ise olgunlukla karşılayacağını düşünüyorum. İlk önce kendimi tanıtayım.17 yaşında hormonal tedaviye başlamış, 21 yaşının sonunda cerrahi müdahale ile kadın ****** ***ına...
  5. kızım :(

kızım :(

Ruyamda kus oldugum kizim onunlakonusmak istememe ragmen konusmuyor yanina gidiyorum arkasina bakmadan gidiyor ne anlama geliyor :(

Sayfayı Paylaş