gebe
  1. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Kızlarr emla epılasyon kremi

Konu, 'Kadınca' kısmında melek derya tarafından paylaşıldı.

epılasyon emla epilasyon emla epilasyon kremi kremi slmkızlar duydum kı acısısz epılasyon varmıss ahh sırf acıdıgı ıcın jıletle alıyordum neysee duydum ve aldım eskıden ssk karsılıyomus artık karsılamıyor neyse canım acımasında :D 28 tl verdım yarın bı aksılık cıkmassa denıcem deneyenınız varmııı ?

Kızlarr emla epılasyon kremi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emla krem

emla krem

emla krem emla krem kullanımı nasıl kullanılır fiyatı EMLA KREM HAKKINDA GENEL BİLGİ İlaç Adı : EMLA (Üretimi Vardır) Üretici Firma : Eczacıbaşı İlaç Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Farmakolojik Sınıfı : Krem Endikasyonları : İntravenöz kateter takılması ya da kan alma gibi ponksiyonları, - Yüzeyel cerrahi girişimler gibi topikal deri anestezisinin gerekli olduğu durumlarda - Genital mukozoda,...
  2. Emla krem kullananlar bilgi lütfen

Emla krem kullananlar bilgi lütfen

Arkadaşlarım bu EMLA diyer bir krem var kullanmışsınız dır diy e soruyorum bunu ağda öncesi sürdüğünüz zaman acı olumuyor diye söylüyorlar. Kullananlardan kullanım ile ilgili bilgi vermesini rica ediyorum ya teşekkürler. Bende kulanmak istiyorum ama güvenemiyorum ne diyorsunuz ?
  3. Merhaba Kızlarr ♥

Merhaba Kızlarr ♥

Öncelikle merhaba, Sizden küçüğüm sanırım :) 14 yaşındayım. 9. sınıfa geçtim :) Adım İlayda. Aydın Söke deyim şu an ama şehir dışına tercihlerim var .s artık hangi okul tutarsa :D SBS .p evet benimde kötü geçti .s 6. Sınıf: 396 7. Sınıf: 430 8. Sınıf: 422 Ort.: 418 .s :/ Kötü geçti işte sınav. Yaşıtım var mı sitede ? Neyse sizi severim galiba kızlar :) ♥
  4. Emla krem nedir?Emla krem nerelerde kullanılır?

Emla krem nedir?Emla krem nerelerde kullanılır?

bu konu;emla krem nedir,emla krem zararlımıdır hakkında bilgiler vermektedir Emla kremi bilmeyen hatun yoktur diye düşünüyorum.Özelliklede lazer epilasyona giden bayanlar bu kremi çok iyi bilir.Emla krem anlayacağınız dilden söylemek gerekirse,lokal anesteziktir.Sürülen bölgeyi uyuşturarak acı hissini ortadan kaldırıyor.. Rahmetli dayıcım böbrek hastasıydı ve diyalize gitmeden önce bu kremi...
  5. Yardımcı olun kızlarr

Yardımcı olun kızlarr

Daha öncede yazdım cevap veren olmadı hamilelikte iltihap nasıl giderilir ikinci ayımdan beri iltihap var :(

Sayfayı Paylaş