kızlarr kitap alıcam ama tavsiye ettiğiniz sürükleyicii kitaplarr varmıı ??

İzmirella

Yeni Üye
Üye
kızlarr kitap alıcam ama tavsiye ettiğiniz sürükleyicii kitaplarr varmıı ??
kitap.jpg

paylaşımlarınızı bekliyorummmm

Ce: kızlarr kitap alıcam ama tavsiye ettiğiniz sürükleyicii kitaplarr varmıı ??

Hangi türlerde okumayı seviyorsun? İstediğin herhangi bir türde tavsiye verebilirim. Ancak okuyabileceğin ve ilgini çekecek bir tür olmalı. Yani edebiyat mı, tarihi mi, kurgusal mı, felsefi mi, roman mı..... vs vs Ne hakkında okumayı seviyorsun?

bilge adminim kitabın turu farketmez ama sürükleyici olsun merakla okucagım bişi olsun istiyorum. kitap okuma alışkanlığı kaybetmekk üzreyimmm.. ilgin içn teşekkürlerrr ..

eğer okumadıysanız dan brown, dijital kale'yi 1 gecede bitirebilirsiniz.hakikatten sürükleyici.yani o kadar mı olur!!!

Dan Brown'un kitapları gerçekten çok ilginçtir, eğer bilimsel yöne daha ağırlık vermek isterseniz özellikle.

En sürükleyici kitaplardan biri Ian Caldwell ve Dustin Thomason'ın yazdığı 4'ün Kuralı adlı kitap. Kesinlikle tavsiye ederim.

Eğer tarihi entrikaları merak ederseniz ve tarihin gizli kalmış satırlarını aralamak isterseniz Philippa Gregory'nin Boleyn Kızı ve onun devamında da Kraliçe'nin Soytarısı isimli iki muhteşem tarihi romanını tavsiye ediyorum.

Kendi tarihimizden sürükleyebilecek birşeyler; Hıfzı Topuz'un enfes anlatımıyla Gazi ve Fikriye ile kendi yaşamından tatlı/hüzünlü gerçek hayat kesitleriyle Elveda Afrika - Hoşçakal Paris kitaplarını tavsiye ederim.

dostoyevski'nin suç ve ceza sını okudun mu?sürükleyici çok güzel bir roman.
ben şu an bir geyşanın anılarını okuyorum o da sürükleyici.

Cevap: kızlarr kitap alıcam ama tavsiye ettiğiniz sürükleyicii kitaplarr varmıı ??

canım maksim gorki'nin kitapları çok sürükleyicidir..birde stephen king var onun da romanları sürükleyici..sis diye bir romanı vardı onu okuyabilirsin..

Cevap: kızlarr kitap alıcam ama tavsiye ettiğiniz sürükleyicii kitaplarr varmıı ??

kızlar çok teşekkür ederim. okuduğum kitapp bitmek üzre.. bitince tavsiyelerinizi değerlendirecegimm..

Zülfü Livaneli'nin Leyla'nın evini okudum. Yazarın diğer kitaplarını okumamış olmama rağmen hikaye hoşuma gitti ve sürükleyici.Yeni bitirdim, tavsiye ederim..Kitapların raflarda değil de yürek ve gözlerle buluştuğu günler dileğiyle..

orhan pamuk'un "yeni hayat" kitabını öneririm
gerçekten çok etkileyici
normalde kitap okumaktan sıkılırım ama bu kitap gerçekten bambaşkaydı

Geri