gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

kızlarr kitap alıcam ama tavsiye ettiğiniz sürükleyicii kitaplarr varmıı ??

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

[​IMG] paylaşımlarınızı bekliyorummmm

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kızlarr kitap alıcam ama tavsiye ettiğiniz sürükleyicii kitaplarr varmıı ??
    Hangi türlerde okumayı seviyorsun? İstediğin herhangi bir türde tavsiye verebilirim. Ancak okuyabileceğin ve ilgini çekecek bir tür olmalı. Yani edebiyat mı, tarihi mi, kurgusal mı, felsefi mi, roman mı..... vs vs Ne hakkında okumayı seviyorsun?

3. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

bilge adminim kitabın turu farketmez ama sürükleyici olsun merakla okucagım bişi olsun istiyorum. kitap okuma alışkanlığı kaybetmekk üzreyimmm.. ilgin içn teşekkürlerrr ..

4. no man no cry

no man no cry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

eğer okumadıysanız dan brown, dijital kale'yi 1 gecede bitirebilirsiniz.hakikatten sürükleyici.yani o kadar mı olur!!!

5. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Dan Brown'un kitapları gerçekten çok ilginçtir, eğer bilimsel yöne daha ağırlık vermek isterseniz özellikle.

En sürükleyici kitaplardan biri Ian Caldwell ve Dustin Thomason'ın yazdığı 4'ün Kuralı adlı kitap. Kesinlikle tavsiye ederim.

Eğer tarihi entrikaları merak ederseniz ve tarihin gizli kalmış satırlarını aralamak isterseniz Philippa Gregory'nin Boleyn Kızı ve onun devamında da Kraliçe'nin Soytarısı isimli iki muhteşem tarihi romanını tavsiye ediyorum.

Kendi tarihimizden sürükleyebilecek birşeyler; Hıfzı Topuz'un enfes anlatımıyla Gazi ve Fikriye ile kendi yaşamından tatlı/hüzünlü gerçek hayat kesitleriyle Elveda Afrika - Hoşçakal Paris kitaplarını tavsiye ederim.

6. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

dostoyevski'nin suç ve ceza sını okudun mu?sürükleyici çok güzel bir roman.
    ben şu an bir geyşanın anılarını okuyorum o da sürükleyici.

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: kızlarr kitap alıcam ama tavsiye ettiğiniz sürükleyicii kitaplarr varmıı ??
    canım maksim gorki'nin kitapları çok sürükleyicidir..birde stephen king var onun da romanları sürükleyici..sis diye bir romanı vardı onu okuyabilirsin..

8. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kızlarr kitap alıcam ama tavsiye ettiğiniz sürükleyicii kitaplarr varmıı ??

kızlar çok teşekkür ederim. okuduğum kitapp bitmek üzre.. bitince tavsiyelerinizi değerlendirecegimm..

9. Bale

Bale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Zülfü Livaneli'nin Leyla'nın evini okudum. Yazarın diğer kitaplarını okumamış olmama rağmen hikaye hoşuma gitti ve sürükleyici.Yeni bitirdim, tavsiye ederim..Kitapların raflarda değil de yürek ve gözlerle buluştuğu günler dileğiyle..

10. hepatit-b

hepatit-b Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

orhan pamuk'un "yeni hayat" kitabını öneririm
    gerçekten çok etkileyici
    normalde kitap okumaktan sıkılırım ama bu kitap gerçekten bambaşkaydı

11. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler canımm ..

12. -_-๓єlєк-_-

-_-๓єlєк-_- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gülten dayıoğlu yeşil kiraz ve yeşil kiraz 2 çok güzel bir hayat hikayesi azim başarı çok sürükleyici yeşil kiraz 1 almıştım dayanamadım devamını öğrenmek için 2.kitabınıda aldım okudum tavsiye ediyorum canım =)

13. eliph

eliph Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok geçmiş üstünden ama söylemeden edemedim okumadıysanız izmir büyücüleri-yazarını hatırlayamadım, zahir- paulo coelho, aşk- elif şafak (en sürükleyicisi)

14. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canan tan*ın iki kitabını öneririm

*Eroinle Dans (Çok etkilendim)
    *Yüreğim Seni Çok Sevdi

15. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya canım ben genelde bilim kurgu okurum hoşuna giderse bikaç örnek yazrım

kızlarr kitap alıcam ama tavsiye ettiğiniz sürükleyicii kitaplarr varmıı ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah Ve Resûlü’nün Tavsiye Ettiği Gıdalar

Allah Ve Resûlü’nün Tavsiye Ettiği Gıdalar

balık yağı yüze sürülürmü balık yağı cilde sürülürmü çörek otu cilde sirke yüze çörek otu Sıhhatli olmak en büyük nimetlerdendir. Çünkü, dünyayı kazanmak da, ahreti kazanmak da sıhhatle mümkündür. Peygamberimiz A.S. da sağlık hakkında şöyle buyurmuştur: “ Sizlerden her kim vücutça sağlıklı, nefsinden, malından korkusuz ve huzurlu , günlük yiyeceği de yanında olarak sabahlarsa, sanki...
  2. sınava hazırlık için kitap alıcamda

sınava hazırlık için kitap alıcamda

merhaba ben şu anda 11.sınıftayım ve eşit ağırlıktayım arkadaşlar okul başladığından beri bunalımdayım matematiğim kötü ve bize galiba 9.sınıf biyolji fizik kimya çıkıcakmış ygsde ben şimdi kitap alıcamda 9.sınıf biyoljimi,fizik,kimya mı alıcam yoksa bunların ygs kitaplarımı var yardım lütfen çünkü ygsde bizim alanımızdan çıkmıyomuş lys de bizim alandan çıkıyomuş
  3. Hz. Muhammed'in Tavsiye Ettiği Yiyecekler

Hz. Muhammed'in Tavsiye Ettiği Yiyecekler

Bu konu Kuran da geçen yiyecekler hakkında bilgilere yer vermektedir. Peygamberimiz Hz. Muhammed' in tavsiye etmiş olduğu ve sağlığa çok faydalı besinler ve yiyecekler hakkında sizlere merak etitğiniz bilgileri paylaşıyoruz. Bazı meyve ve yiyecekler Kuran da bile geçiyor. Birçok hastalığa karşı tedavi etkisi bulunan ve sağlığa faydalı besinleri sizler için bu makalemiz de paylaşıyoruz....
  4. Hz. Ömer'in Tavsiye Ettiği Hacet Duası

Hz. Ömer'in Tavsiye Ettiği Hacet Duası

bu konu Hz Ömer'in hacet duasına yer vermektedir. Hz. Ömer(r.a) dileklerin gerçekleşmesi için okudğu hacet duasını sizler için paylaşıyoruz. Hz Ömer bu duayı Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri oruçlu olarak geçiren kişilerin okuması gerektiğini belirtiyor. Hazreti Ömer (r.a.) diyor ki: “Bir kimsenin görülmesini istediği mühim bir işi ve bir dileği varsa, o kimse haftanın Çarşamba, Perşembe...
  5. Ender Saraç'ın Tavsiye Ettiği Basen Eriten Diyet Bilgileri

Ender Saraç'ın Tavsiye Ettiği Basen Eriten Diyet Bilgileri

basen eriten diyet basenden kurtulmanın yolları Ender Saraç Diyet Önerileri Birçok bayanın ortak derdi olan basen sorunu artık Ender Saraç'ın tavsiye ettiği basen eriten diyet bilgileri ile ortadan kalkıp sorun halinden çıkıyor. Basenlerinizi eritmek için sizlere Ender Saraç'ın tavsiye ettiği diyet önerilerini sizler için paylaşıyoruz. Ender Saraç’ın önerdiği bu hareketler sayesinde karın...

Sayfayı Paylaş