gebe
  1. susqun

susqun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Kızlarrr adet gününü belkleyenler buyrun sohbete

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında susqun tarafından paylaşıldı.

RABBİM İNŞALLAH İSTEYEN BÜTÜN HERKESE KUCAGINA BEBEĞİNİ ALMAYI NASİP EDER PERŞEMBE GECESİ CUMAYA BAGLAYAN GECE BOL BOL DUA EDELİM RABBİM BEBEKLERİMİZİ N KOKUSUNU ALMAYI BİZLEREDE NASİP ETSİN AMİİİİNN...:nazar::nazar::nazar::nazar:

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Amin canım topiğin hayırlı uğurlu olsunbizler adet gününü beklemek istemeyenleriz canım yinde gelen arkadaşlara liste tutarsan iyi olur

Kızlarrr adet gününü belkleyenler buyrun sohbete konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlarrr ((((:

kızlarrr ((((:

Meleklere Melek gibi avatarlar umarım beğeninizi toplarlar (:
  2. 2011 ''Gelinleri'' sohbete buyrun..

2011 ''Gelinleri'' sohbete buyrun..

gelin saç modelleri 2011 dağınık topuz modelleri 2011 henna gelinlik henna gelinlik 2011 gelinlerimiz buraya buyrun..Burdan görüşleri önerileri gelinlik modellerini ayakkabıları kuaförü balayını paylaşalım birbirimize yardımcı olalım.2011 gelinleri bekleniyorsunuz......Tüm melişlerde gelebilir tabiki.Önerileriniz yardımlarınız çok iyi olur.:dancing:
  3. adet gecikmesi 15 gün

adet gecikmesi 15 gün

kızlar adetim bugün tam 15 gün gecikti test yaptırdım hamilede değilim bunun başka ne gibi nedenleri olabilir teşekkür ediyorum.
  4. adetim 10 gün gün gecikti

adetim 10 gün gün gecikti

2 yıllık evliyim bebek istedğim için doktora gittim adetlerimde düzensiz di doktor hormon testi ve ulrason verdi ultrason da 5mm kist varmış yumurtalıkta ve hormon testi için adetli gitmem gerekiyomuş ama adetim mart 25 de olacaktım ama bugun ayın 7si ben adet olmadım hiçbir adet belirtim yok test yaptım ama negatif çıktı lütfen böyle bişey yaşayan cevap yazarmı..?

Sayfayı Paylaş