gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Kızlarrrr Acil YArdım Edin Bana Sınavım Var ne Giymeliyim_??__

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

mülakatta ne giyilir mülakat sınavında giyim mülakat sınav soruları

Kızlar merhaba...

Bi sorunum var ama korkmayın lütfen tatlı bir sorun bu... Sınava hazırlanıyorum ve yetenek sınavını aşınca birde mülakat sınavım olacak. Bu sınava katılmayı hak kazanacağıma inandığım için bu konuyu açıyorum. Kızlar mülakatta giyinmek için bana birkaç takım elbise önerisinde bulunun lütfen... Etek ceket veya pantolon takımlı... hatta saç önerisi de fena olmaz.

Haa birde eldiven önerisi istiyorum sınava girmeden ellerimin soğuması ihtimali çok yüksek... bu yüzden ellerim sıcak olmalı... bu arada ben geçen gün bir tane ceket denedim... O ceketle bir de foto çekindm... ee malum istanbulda kar çok o yüzden kat kat giyinmiştim ceket 36 beden ve aslında tam bedenim ama sanki biraz dar oldu kış günü dolayısıyla.... hadi bana acil fikirlerinizi verin lütfen :)

Belki birde ayakkabı önerirsiniz hee??

EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Tatlım ceket sanki biraz dar olmus sanki ama için kalın bunun ıcıne bi spor beyaz gömlek giyebilirsin altına da dar bi kot ve çizme giyebilirsin saçlarına gelince düz bi fön hafif makyaj ;);) ımmm ne için mülakat canım?

$ul€ bunu beğendi.
  3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım kot olmaz memurluk için mülakat bu....

EnCey bunu beğendi.
  4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceketine bayıldım hiçte öyle dar durmuyor hem :) Güle güle giyin :)

Ben ceket pantolon takımı öneriyorum daha rahat oluırsun. Bu arada ne mülakatı bu?

$ul€ bunu beğendi.
  5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Katiplik sınavı *****... Har gür klavye çalışıyorum :D

6. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    hııı evet o zaman kesinlikle olmaz kot :D:D
    o zaman üstüne güzel oturan bi kumaş ya da kanvas kumaşında bi pantolon uydurabilirsin altınada güzel bi topuklu ayakkabbı?

$ul€ bunu beğendi.
  7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    evet tatlım ama öneride bulunmaktan kastım fotoğraf :)))

Kızlarrrr Acil YArdım Edin Bana Sınavım Var ne Giymeliyim_??__ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Ben açmak istediğim konudaki resimlerin boyutlarını ayarlayamıyorum,ya çok büyük oluyor yada küçük bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.
  2. kızlarrrr bana yardım edin ;(

kızlarrrr bana yardım edin ;(

slm kızlar bana yardım edin :( ailemle ilgili sorunlar yüzünden sevgilimle 6 ay yüzyüze gelemedik telde görüştük devamlı ve o benim onu sevdiğim kadar sevmiyodu beni hissediyordum ama ben ona çok aşıktım.neyse sorunlar düzelmeye başladı biz tekrar yüzyüze görüşmeye başladık falan bi gece msj geldi gsm operatöründan netten konuşma detayını görebiliyomuşuz benimkinden şifresini istedim vermedi...
  3. ne olur bana yarim edin caresiz kaldim

ne olur bana yarim edin caresiz kaldim

esimle aramdaki mesafeyi bi türlü kapatamiyorum 4 yil oldu evleneli ama hala bana uzak ben onun icin elimden gelenin en iyisini yapmaya calisiyorum hatta hic bir kadinin yapmica seyi bile yaptim ne mi?esimin eski sevgilisinden bir cocugu var ve hic görmemisti onun üzülmesine dayanamadim ve gittim kadini buldum cocugu göre bilmek icin konustum bunu sadece esim icin yaptim ve söyle düsündüm...
  4. bana acil yardım!!!

bana acil yardım!!!

bn aycan 16 yaşındayım.bi sorunum var.biriyle çıkıyorum.onu çok seviyorum uzun zaman oldu ilişkimiz hala devam ediyor.geçen gün konuşurken dine geldi konu.bn müslümnım.açık olsamda ibadet ediyorum ama o ateistmiş.bn şok oldum.ailem sevgilimi tanıyolar ama ateist olduğunu bilmiyolar ve öğrenirlerse kötü olur.napıcam ben.onu deli gibi seviyorum ama çok farklıyızz.ondan ayrılmalımıyım sizce?bu...
  5. acil yardım edin neolurrr

acil yardım edin neolurrr

kızlar sıze bısey sorcam acıl cevap verın neolur doktora gıttım kan degerım artmamıs fazla ve kımyasal gebelık olabılır dedı.dua edın neolur bebgım tutunsun düşmesın ,bu konuda bılgısı olan varsa yardım etsın lütfen.moral falan kalmadı.kanamam olursa dıyekorkuyorum hersey bıter ozaman.bırakmasın benı bebegım.

Sayfayı Paylaş