kızlarrrr bana yardım edin ;(

dead_girl

Yeni Üye
Üye
kızlarrrr bana yardım edin ;(
slm kızlar bana yardım edin :(
ailemle ilgili sorunlar yüzünden sevgilimle 6 ay yüzyüze gelemedik telde görüştük devamlı ve o benim onu sevdiğim kadar sevmiyodu beni hissediyordum ama ben ona çok aşıktım.neyse sorunlar düzelmeye başladı biz tekrar yüzyüze görüşmeye başladık falan bi gece msj geldi gsm operatöründan netten konuşma detayını görebiliyomuşuz benimkinden şifresini istedim vermedi neyse zar zor aldım ve baktım görüşme detayına bizim beraber gittiğimiz cafedeki kızla 1 aydır gece gündüz görüşmüş benim haberim yokken gece hem ağlıyorum hemde o numarayı arıyorum bilmiyodum o kız olduğunu neyse öğrendim benimkine msj attık küfürlü falan beni aradı bağırıp çağırıyo ben o sinirle kızın çalıştığı yere gittim çektim tuvalate dedim anlat benim sıpa uyanık ya oda geldi bağırıyo napıyosun sen diye bana kız bi anlatıyo şok oldum ya biz ayrılıyomuşuzda benimki öyle söylemiş ona anlaşamıyoruz öyle bişeyde yoktu halbuki kız benide tanıyo ve çıktığımızı biliyo.benimki yalvar yakar arıyo akşam ben seni aldatmadım sadece senin haberin olmadan görüştüm onla diyo.kızla tekrar konuştum benimkinin haberi yokken verdim ayarı bak ben bunla gelecek düşünüyorum doğruları söyle bana kendini benim yerime koy falan kız nedese beğenirsin benimki ona ben senden hoşkanıyorum galiba demiş kızda resti çekmiş benimkine dedim böyle böyle böyle kabul etmiyo ee yüzleş o zman diyorum onada yanaşmıyo falan böyle kapandı bu konu 5 ay geçti üstünden ama lafta kapandı yine vuruyorum yüzüne ve ben suçlu oluyorum düşünsenize :(inanmıyorum sevgisinede güvenmiyorum benim bütün ailem biliyo ilişkimizi onun aileside öyle çok destek oldu bana kötü günlerimde ailemden bile daha çok destek verdi bana şimdi o bana deli gibi aşık bende sadece alışkanlık her yüzüne baktığımda aklıma geliyo her konuşmamızda unutamıyorum ama onsuzda yapamıyorum napcam ben çok uzun oldu kusura bakmayın yardımcı olun bana :( teşekkürler

Güven olmayan bir arkadaşlığı sürdürmek bence saçma..
Kıza kızacağına erkek arkadaşına kızsaydın..:n028:

erkek arkadaşıma demedimğim laf kalmadıki hala ısrarla aldatmadım o zaten bizim ilşkimizi seni nasıl sevdiğimi biliyo diyo düşüne düşüne kafayı sıyıracam :(

siz daha iyi bilirisniz,ilişkiyi yaşayan sizsiniz ama bana sağlam bi ilişki gibi gelmedi.bide inanmıyorum sevgisinede güvenmiyorum benim bütün ailem biliyo ilişkimizi onun aileside öyle çok destek oldu bana kötü günlerimde ailemden bile daha çok destek verdi bana şimdi o bana deli gibi aşık bende sadece alışkanlık yazmışsınız tam anlayamadım,sevgisine güvenmiyorum demişsiniz bide o bana deli gibi aşık.bence yaptığı büyük bi yanlış,bi süre görüşememişsiniz ve onu fırsat bilmiş.hernekadar ciddi gibi görünsede (ailelerin bilmesi falan) bence bu ilişki sizi yıpratır ilerde.şimdiden yüzüne vuruyorum dmeişsiniz,ilerde evlilik olduğunda her fırsatta bu olayı hatırlatırsınız,o zaman evlilik içinden çıkılmaz bir hal alır:S umarım herşey istediğiniz yönde düzelir..

seninde dediğin gibi artık onun her yüzüne baktığında ona ne kadar sevdiğini değil onun sana yaptıklarını düşünüyorsan seninki aşk değil "bağımlılıktır".ve bu ilişki sana mutluluk vermez canım üzgünüm.şimdi olmasa bile oldu ki işi ciddiye bindirmeye karar verdiniz ilerde daha büyük problemlere yol açabilir.yinede sen iyi düşün.önemli olan senin mutluluğun:)

Canim ya butun yasananlari unutacaksin,kotu anilari sileceksin kafandan devam edeceksin ya da sileceksin hayatindan bitecek.Surekli bu konu kafani kurcalarsa,basa cikamazsan bu durumla.Seni seviyor mu sevmiyor mu bilemem,bunu kimse bilemez,sadece kendi bilir.Insanlar hata yaabilir buda bir hata olabilir belkide bir aliskanliktir.Gelecek dusundugun biriyle boyle bir olay yasanam iyi olmamis.Fakat karari verecek olan sensin,kimse senin yerine karar veremez cunku ne yasadigini sen biliyorsun.Ise iyi yanindan da bakarsan zamaninda ne oldugunu ogrenmissin iyi olmus ya evlenince ogrenseydin,hayirlisi olsun,pisman olmayacagin bir karar vermeni dilerim.Guven gittiyse o iliski zaten bitmistir.

Bende daha fazla sürdürmek sacma.

Tabiki senide anliyorum, sonucta aliskanlik yapmis, bu kisi sende..

Ama aliskanlik insanin kendisine baglidir, istemedigin anda, bu aliskanlik bitecektir.
Elbetteki zaman alir.

Ama yarini olmayan, güvenmedigin, SADECE aliskanlik dedigin biri ile sürdürmek sacma tatlim.

Bugün bunu affettiysen, yarin daha fazlasi ile cikacaktir karsina, ee malum, bunu affeden, onu eder degilmi ?!!

Yani kendi kuyunu kendin kazma tatlim..

Saglicakla kal...

insallah hersey yoluna girer :)

kızda suç yok bence,erkek arkadaşın hatalı ve erkek psikolojisi herzaman köşeye sıkıştığında bağırıp ani fevri tepkiler gösterir ki kendni haklı göstersin.. üstünden zama geçmesi ve hala konu açılınca senın suclu olmanda bunu gösterio çünkü konuştukça onun haksızlığı ortaya çıkıcak.. üstünden o kadar zman gecmıs ve se herseyı kabullenıp hala devam edıosun ılıskıne canım bence artık bu zamandan sonra yargılama cunku yıne suclu sen olucaksın yıne aranız bozulacak .. kendıne ıyı bakk

çok tşk ederim düşünceleriniz için ama öle bi durumdayımki herşeyi bi kenara atıp arkamı dönüp gitmek istiyorum ama olmuyo onsuz yapamıyorum bi türlü çok ayrıldık ayrı kaldık ama olmuyo işte :(

canım benim seni belkide en iyi anlayan benim çok acı bir durum benimde basıma geldi malesef :( bende senin gibi bırakamadım çünkü iş ilişkimiz vardı çekip gidemedim ama her yüzüne baktığımda acı hissediyorum onu aradımı sordumu diye içim içimi yiyor mutlu olamıyorsun
bence önce kafanda bitir ne olursa olsun bu ilişkiden sana hayır yok inan ama ben kabul ederim unuturum olanları diyebilirsen devam et sevgide bi yere kadar bence
sonuç böyle yapan brini sevmeye değmez sil at aklından kalbimden inan daha rahat olacaksın..

Geri