gebe
  1. bal_arısı

bal_arısı Forum Okuru

kızlarrrrr lütfen yardım............

Konu, 'Gebelik' kısmında bal_arısı tarafından paylaşıldı.

:grev:kızlar son iki haftadır başım çok fena dönüyo. özellikle ani hareketlerde. Adet günüm 30 eylül de. Tansiyonum hep 10-6 çıkıyo. sizce bunun hamile olmamla ilgisi varmıdır? yani baş dönmesi bu kadar erken belirti gösterir mi? yada farklı bi durum mu var...

2. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    hamılelıkle ılgısı olabılır yalnız pskolojık olma sansıda var ben her ay yasıyordum böyle belırtıler mıde bulanması bas donmesı koku hassasıyetı kasık agrıları vs stres yapma ve düşünmemeye çalış inş melegin seninledir

3. Berrakmavi

Berrakmavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    Adet gününe 2 gün kalmış. Sabret bakalım. Hamile de olabilirsin. Tansiyon problemi de olabilir. Adet gününü 2 gün geçe filan yine olmazsan tesat yap. İnş öylesindir.

4. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0
    bas dönme vb. bunlar belirtilere giriyor, ama böyle.. zayifsanda olabilen seydir bu veyahut kulaginda sorun varsa (hani kulak zari denge saglarya :))

neyse iste.. senin icin en hayirlisi olur insaallah! Bebish bekliyorsanda, insaallah allah gönlüne göre versin ins.!

5. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    bende baş dönmeleri ve sabah bulantılar yaşıyordum kendi kendime psikolojık diyordumki hamileymişim o yüzdenmiş bazen erken belirtiler olabiliyor

6. bal_arısı

bal_arısı Forum Okuru

kızlar ben dün test yaptım negatif çıktı. Adet günüm 2 gün geçmişti. Ancak halen adet olmadım. Olacak gibi de görünmüyo. Belim acayip derecede ağırıyo. Sizce sonuç değişebilir mi ? yani bikaç gün sonra testi takrar etsem pozitif olma şansı varmı?

7. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Balım bekle bir hafta 10 gün kesin sonuç alırsın tansiyon düşüklüğünden baş dönmesi olabilir sen şimdi psikolojik olarak aklında hamişlik olduğu için ona yoruyorsun bekle cnm. inş hamişsindirde dilerim allah bütün isteyen meleklerimize versin inşşş:)

kızlarrrrr lütfen yardım............ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlarrrrr lütfen yardımcı olunnnnn .......:(

Kızlarrrrr lütfen yardımcı olunnnnn .......:(

MERHABA ARKADAŞLAR HEPİNİZİN ÖNCELİKLE DUALARINIZIN KABUL OLMASINI DİLİYORUM... SİTEYİ UZUN ZAMANDIR TAKİP EDİYORUM.... SİZE SORMAK İSTEDİĞİM ŞU: 7 AYDIR HAMİLELİK PLANLIYORUM... hER AY YAPTIĞIM TESTLER HEP TEK ÇİZGİ ÇIKTI. sONUÇ HÜSRAN TABİİ Kİ. YALNIZ BU AY YAPMIŞ OLDUĞUM TESTTE 2. ÇİZGİ SİLİK ÇIKTI. iNANMADIM Bİ TEST DAHA YAPTIM O DA SİLİK ÇIKTI. ÇOK NET BELLİ OLMASADA BAKINCA BARİZ...
  2. Lütfen yardım ! :(

Lütfen yardım ! :(

mrb bi sorum olacaktı erkek arkadaşımla bi yakınlaşma yaşadık elime boşaldı ellerimi peçeteyle sildim fakat daha sonra wc ye gittim dolaysyla orgnıma dokundum acaba hamilelik riski taşırmıyım ? yardımcı olan herkese çok tşkkrler..
  3. Yardım  lütfen

Yardım lütfen

http://www.happycenter.com.tr/happylogo/images/uploads/2/196.jpg http://www.happycenter.com.tr/happylogo/images/uploads/2/14.jpg bu logolar hangi markaya ait arkadaşlar ?
  4. lütfen yardım :(

lütfen yardım :(

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...
  5. Yardım lütfen

Yardım lütfen

sat 7 Eylül 2 ekimde kan testi yaptırdım sonuç 5.7 3 elim tekrar kan testi yaptırdım 8.19 acaba hamile miyim?

Sayfayı Paylaş