gebe
  1. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163

Kızlarrrrr sizce saçımı hangi model kestirsem

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Asena_Sule tarafından paylaşıldı.

kızcelerim saçlarım çok uzadı ve uçları kırıldı taramak işkencey dönüştü kesitirmek istiorum ama hangi model olacağına karar veremedim 1 aydır sizde bana fikir verin perçem düşünmüyorum saçalrımın önleri az kötü oluyor çok katta istemiyorum saçalrım az görünyor boyunuda kısatmak istemiyorum 66512_10150983630972185_317061045_n.png 426390_318226804895327_696666330_n.jpg Basic_Long_Layered_Hairstyles_2012_3.jpg daisy-fuentes-gunluk-uzun-duz-sac-modeli.jpg düz-saç-kesimi-1.jpg images.jpg loreal_hair_style_602x9001-200x300.png uzun_duz_sac_kesimi2.jpg

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Tatlım yüz şeklin nasıl ovalmi karemi ona göre öneride bulunabilirim ;)

Asena_Sule bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ovaldır yüz şeklim 4, resimdeki kadının yüz şekli gibi

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    O zaman 5.ci resimdeki gibi kestir azda kısaltırsın Yüzün ön plana çıksın

5. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    evet ben,imde 5, ve sondaki model en çok hoşuma giden uzatmak istiyorum saçalrımı çok katlı oldumu arka kısmı hoşuma gitmiyor at kuyruğu gibi duruyor

6. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    sondan ikinci ve baştan ikinci hoş bence ama sana yakışırmı sen karar ver canım...

7. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    şuan zaten sondan 2, ye benziyor modelde saçta

8. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    ozmaan aynı şekil olarak kısalt canım o model çok hoş

Kızlarrrrr sizce saçımı hangi model kestirsem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçımı nasıl kestirsem?

Saçımı nasıl kestirsem?

saçımı nasıl kestirsem Saçımı nasıl kestirsem? Hangi yüze hangi saç modeli yapılmalı? Bunun için önce yüz şekillerini bilmeliyiz. Yedi çeşit yüz şekli vardır. Bir yüzü oluşturan yedi şekil aşağıdaki gibidir. Saçımızı kestirmeye karar vermeden önce ne istediğimize karar vermeliyiz. Saçımız mı ön planda olsun, yoksa yüzümüz mü? İşte yüz şekillerine göre ideal saç kesimleri... YUVARLAK YÜZ...
  2. yüz şeklinize göre saç modeli kestirin

yüz şeklinize göre saç modeli kestirin

pınar altuğ saç kesimi pınar altuğ saç kesim modelleri modeli 2010 2011 modeli 2011 1-Yuvarlak Yüz: Dengeli yumuşak bir yüz yapısıdır.Suratta değişiklik yapmaz. Ama yüzünüzün yuvarlaklığından şikayetçi iseniz ve bunu biraz olsun inceltmek istiyorsanız saçınızın volümünü yüksek tutacak modelleri tercih etmelisiniz. Böylece saçınız ön planda olup,yüzünüzün yuvarlaklığı biraz olsun...
  3. Saçımı nasıl kestirsem...

Saçımı nasıl kestirsem...

Hangi yüze hangi saç modeli yapılmalı? Bunun için önce yüz şekillerini bilmeliyiz. Yedi çeşit yüz şekli vardır. Bir yüzü oluşturan yedi şekil aşağıdaki gibidir. 1. YUVARLAK YÜZ Dengeli yumuşak bir yüz yapısıdır. Suratta değişiklik yapmaz. Ama yüzünüzün yuvarlaklığından şikayetçi iseniz ve bunu biraz olsun inceltmek istiyorsanız saçınızın volümünü yüksek tutacak modelleri tercih...
  4. "Hangi saç rengi size yakışır?"

"Hangi saç rengi size yakışır?"

bal köpüğü saç rengi hangi tene hangi saç rengi esmer tene uygun renkleri esmer yakışan renkleri beyaz yakışan Annelerimiz zamanında saçlar sarıya boyanır ya da meç yapılırdı. Şimdi öyle mi ya? Renklerden renk beğen. Peki ama onca renk tonundan hangisi size en çok yakışır? O renge uygun makyaj nasıldır? Ateş kızılı veya, altın sarısı ya da klasik koyu renk saç renginden hangisi size en...
  5. Saçımı Nasıl Kestirsem Dİyorsanız?

Saçımı Nasıl Kestirsem Dİyorsanız?

saçımı nasıl kestirsem erkek saçımı nasıl kestirsem saçlarımı mi pelin karahan saç kesimi kilolu bayanlar saç kestirmeli Saçınızı nasıl kestirmeniz gerektiğine karar veremediyseniz önce yüz şeklinizi bilmeniz gerek.... Yüz şeklinizi bilirseniz yüzünüze en çok yakışan modeli bulabilirsiniz kızlar :tik: Yedi çeşit yüz şekli vardır...Saçımızı kestirmeye karar vermeden önce ne istediğimize...

Sayfayı Paylaş