gebe
  1. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0

KIzlarrrrrr bitki çaylarının fazlası zararlı mı sizce :S

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında *AyLinciK tarafından paylaşıldı.

yaa ben çok yeşilçay bitki çayları fln içiom acaba zararı var mı bu kadar çok içmenin.(poşette olanlar) fikirlerinizi alabilir miyim ? :d040:

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tamamen kendi fikrimi söylemek istiyorum. S.mod ken açtığım konulara ve açılan konulara dayanaraktan ; bir çok bitki çayını denemiş ve müdavimi biri olan ben cevap vermek istiyorum.
    Herşeyin bitki çayının farklı alanlarda yararları vardır fakat dozunda bırakmalı değil mi mesela ; Melisa çayı çok severim ve hergün illa 1 fincan içerim fakat unutmamalı ki uyku getirdiğini. Adaçayı, yeşilçay, yasemin çayı gibi her derde deva olan bu çayları dozunda kullanmalıyız.

Ayrıca Forumumuzda her çay ile ilgili konuları bulabilirsiniz... Sadece bir hatırlatma.

3. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    tsekkür ederim belencim. günde 3 fincan içiorum. ama şimdi akşsamları içmeye başladım sadece :D

4. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    bence günde bi kere iç canım ben b,lmiyorum zararı varmı ama bide hamileyken zararlı sanırım hani hamiş kalırsan haberin olsun

5. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    ya işte o kafamı çok karıştırdı dilekim ya :S ama ıhlamur fln kaynatması bişey olmaz sanırımda evet belkide poşet çayın zararı dokunabilir :) saol hayatımm

KIzlarrrrrr bitki çaylarının fazlası zararlı mı sizce :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitki Çayları

Bitki Çayları

Bitki Çayları adaçayı Mide va bağırsak gazlarını giderir. Mide bulantısını keser. Hazım sisteminin düzenli çalışmasını sağlar. Boğaz, bademcik ve dişeti iltihaplarını giderir. Göğsü yumuşatır. Astımdaki sıkıntıları geçirir. İdrar ve ter söktürür. Banyo suyuna katılıp yıkanılırsa; zindelik verir. Günde, 3 kahve fincanından fazla içilmemelidir. böğürtlen Dikenli ve çalı görünümünde bir bitki....
  2. Bitki çayları

Bitki çayları

Ihlamur çiçeği çayı: Soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyonda faydalıdır. Kaynatmadan sıcak suyla hazırlanması gerekir. Terlemeyi başlatır, öksürük ve balgam söktürücü özelliği vardır. Aynı zamanda bağırsakları da yumuşatır. Adaçayı: Antiseptik özelliği olan adaçayı, öksürüğe iyi geliyor. Boğaz ağrısı, dişeti iltihabı ve bademcik iltihabı için ebegümeci ile birlikte hazırlandığında gargarası...
  3. Bitki çaylarının fazlası zarar

Bitki çaylarının fazlası zarar

panik atağa iyi gelen bitkiler panik atağa iyi gelen şifalı bitkiler hamilelikte içilmemesi gereken bitki çayları melisa çayının zararları melisa çayı zararları Kış aylarında yoğun olarak tüketilen bitki çayları günde 3 fincandan fazla içilmemeli. İçinde bulunduğumuz kış aylarında yoğun şekilde tüketilen bitki...
  4. kızlarrrrrr

kızlarrrrrr

yaaa ben siteyi göremiyorum sadece burası felan cıkıooo niyeee b,ir yardım lütfennnnn siteye girmeye çalışırken Parse error: syntax error, unexpected '
  5. Gebelikte Kahve Çay Tüketmek Zararlı mı?

Gebelikte Kahve Çay Tüketmek Zararlı mı?

gebelikte çay içilir mi, gebelikte çay tüketimi, gebelikte kahve içmek Sevgili melekler, biz millet olarak çayı da kahveyi de severiz. Özellikle çay vazgeçilmez içeceğimizdir. Bu derece severek, bol bol tükettiğimiz çayın, kahvenin gebelerde kullanımı konusunda zaman zaman acabalar yaşarız. Peki acaba çay ve kahve gebelik döneminde zararlı mı? Yoksa belli bir miktarın zararı yok mu? Bu...

Sayfayı Paylaş