gebe
  1. peri kızı35

peri kızı35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kızmayın ne olur

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında peri kızı35 tarafından paylaşıldı.

zina yaptığın kişiyle evlenmek zina yapılan kişiyle evlenmek erkek arkadaşımla birlikte oldum ama pişman değilim..lütfen kızmayın bana..5senedir birlikteyiz.seneye evleicez inşallah nişanlıyız,çok güzel bir duygu....yorumlarınızı beklıyorum

2. klavye_güzeli

klavye_güzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    keşke önce evlenmeyi, tercih etseydin. namus denen bi kavram var sen müslüman değilmisin beee

Mardinin Gülü ve CeMoŞ bunu beğendi.
  3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ben yorum yapmak istemiyorum kızmıyorumda sadece buyuklerimizin bir sözünü hatırlatmak istiyorummm GELİN ATA BİNMİŞ YA NASİP DEMİŞ . geçenlerde 1 ay oolmadı daha gelin damat düğünden sonra daha gerdek gecesi yaşanmadan yola çıktılar ve yolda feci bir kaza gelin hastanede yaşam saavaşı verdiii damat ise öldü ...... başka söze gerek yok sanırım ..

kedcik ve seerose bunu beğendi.
  4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

dogru sözee ne denir kii .... bak canım şuan mutlusun inşallah herşey yolunda gider de mutlu olursun hep böle ...bişey diyemem çünkü bu senle sevdiğin kişi arasındaki güvene baglı... inşallahh güvendiğin daglara kar yagmaz herşeyy güzel giderr ..herşey seninle olsun...

5. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Flört işte bu yüzden tehlikeli. Niyet belki iyidir ama taviz her zaman tavizi getirir. Ne zaman ne oldu anlayamazsın birden oluverir çünkü insan buna oldukça yatkındır. İçgüdüseldir c**nsellik. İlişkileri çok uzatmamak lazım ama elden de bir şey gelmiyor sanırım. Eskisi gibi değil ki artık hemen evlenebilsin insanlar, o bile çok zorlaştı. Bu da milleti hatalara sürüklüyor. Eğitim süresi uzuyor, meslek sahibi olmak, yok hayatı düzene sokmak derken yaş da ilerliyor cinsel istek de artıyor... Sana hak vermiyorum; ama biraz da şartlar, biraz da cehalet biraz da dünyanın kendini salmışlığı... Allah affetsin günahlarımızı diyorum ne diyim... Orkideme de katılıyorum...

mercimek tanemm bunu beğendi.
  6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ne yorumunu bekliyorsun tatlım herkes nasıl görebilir ki yaptığını?Ne yorum yapılabilir ki?Yorum yapmak istemiyorum.Allah affetsin..

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bence o kadar büyütülecek bir mesele değil yani eğer sen kendini biliyorsan evlenmesen de problem değil evlenemesen de.Şahsen ben namusu iki bacak arasında arayanlar zihniyetine çok karşıyım.Elden ele dolaşıp bekaretini koruyanlar daha mı namuslu yani !!!
    İyi yapmışsın içinden gibi davranmışsın umarım sonunuz hayırlı olur.İnşallah pişmanlık duymazsın ilerde...

papattya ve beyazlale bunu beğendi.
  8. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    yaptığın ii birsey değil inş. pişman olmazsın şimdi nişanlın sana hiç değer vermiyck her istediğinde onunla olucaksın senden evlenmeden bıkacakk yazıkk sonun ii değilll

9. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bunu ötesi yok bunun adı...ZİNA....

çok çok çok günah...

misaf,r meleğe katılıyorum...

müslüman bir kimse ne elden ele gezer nede...

ama şuda bir gerçek namus bacak arasında...

10. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    kimsenin kimseye hesap sorduğu yok . buraya konu açıpta fikir sorana fikir verildi sadece evet hayat kısa ALLAH a hesap vericek ..

Münzevi bunu beğendi.
  11. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim hayat senin hayatın ..kimsenin seni yargılamaya hakkı yok ama keşke yapmasaydın..o zaman kendine olan güvenin olurdu kendini daha iyi hissederdin..inş evlenirsin ve mutlu olursun..ve inş bu yaptığın şeyi ilerde yüzüne vurmaz tatlım..herşey gönlünce olsun

papattya bunu beğendi.
  12. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Namus bacak arasında öyle mi....:S

Peki ya küçük yaşta tecavüze uğrayıp bekaretini kaybedenler mi daha namuslu,yoksa o bacak arasını vermek dışında her şeyini vermiş olanlar mı daha namuslu.

Kusura bakma ama her şeyin iyisini doğrusunu Rabbim bilir.Bir kişiyle beraber olmak ki o da nişanlısıymış elden ele gezmek anlamına gelmiyor.

Kusura bakma ama bu yorumundan dolayı seni kınıyorum...:eek:lmadı:

papattya bunu beğendi.
  13. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38

çok şaşkınım hayal;
    senin bu görüşte biri olduğuna çok şaşırdım..konuyu yazana değil bu msjım sana...ben seni kınamıyorum..herkez istediğini düşünmekte özgür tabikide senin görüşünde bu olabilirki çok normal.. sadece anlamadığım neden tecavüze uğrayan, elden ele gezenleri aynı kefede tartıyosun.. evet namus iki bacak arasında ..bi düşünsene dünya ne hale geldi. o sevgilim ,o nişanlım, sadece sevdim,
    diye diye insanlar evli akraba demiyo artık. herkez birbiriyle.. peygamber efendimizi getir gözünün önüne bu cevapları onun yanında verdiğini düşün .. sence o sana elden ele gezmekten daha iyidirmi diycek, yoksa ikiside harammı diycek.
    birini yapınca diğeri serbest denmemişki. elden ele gezenle yatan aynı zaten. tatışılıcak bi konu değilki bu HAAA RAAAAMMM
    KİŞİ SADECE KOCASINA HELALDİR..

Son düzenleme: 27 Ağustos 2010
    Münzevi, seerose ve musab bunu beğendi.
  14. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Benim sözüm onu yapanlara sen niye alınıyorsun ben de bunu anlamadım !!!

Evet benim fikrim bu ben iyi yaptın aferim demedim.Sadece elden ele gezmekle bir kişiyle beraber olmak aynı şey deil dedim :)

Ve unutma herkes hata yapar herkesin günahları vardır.İnsan bir günah yaptı diye başına Haram ,Zina,Cehennemliksin v.s. diye vurmak ne kadar doğru orası da tartışılır.

Zina kadar kul hakkı yemek ve dedikodu da haram ve günahtır.Ama nedense bunlar o kadar hor görülmüyor herkes de fevkalede yapıyor...

Her neyse bu konuda daha fazla yazmayacağım çünkü kimseyi kırmak istemiyorum.Kız yazmış gitmiş tasası da bize düşmüş!!!!

papattya bunu beğendi.
  15. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    ahh bitanemmm kızma olurmu benimkide bi görüştü..
    hem dediğin gibi kızın biri bi konu atmış ortaya tasası bize düşmüş.. herkez hata yapabilir .ama hata kabul edilirse affedilir bu kız çok mutluyum pişman değilim yorumlarınızı bekliyorum demiş bizde söyledik okadar.. ama senin hassasiyetini öğrendim sen böyle düşünmekte haklı olabilirsin.. ama inan o ayrı bişey insanlar ayıramıyo doğru ama asla aynı şey değil...
    aammmaaannnn boş ver herkezin günahı kendine senin arkadaşlığın daha önemli bu konudan...canım arkadaşım...:ar4fd::ar4fd::ar4fd:

kızmayın ne olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızmayın ne yapim zekiliğim tuttu

kızmayın ne yapim zekiliğim tuttu

1- B - İ - Ü - D - ? 8 A, B, C, D VE E birbirlerinden ve sıfırdan farklı tamsayılardır.? yerine ne gelmeli 2- Sadece bir tek kibritiniz var, içinde bir gaz lambası, bir gaz sobası,ve birde mum bulunan karanlık ve soğuk bir odaya girdiniz... Önce hangisini yakarsınız 3- ABCDE x 4 = EDCBA ise A=? B=? C=? D=? E=? A,B,C,D,E YERİNE NE GELMELİ?
  2. Adminler kızmayın...:))

Adminler kızmayın...:))

Adminin ( Yönetici ) şifresi elinize geçse ilk ne yapardınız??? Fikirleri alayım....:D
  3. Kanser Nedir  neden olur?

Kanser Nedir neden olur?

Kanser Nedir Kanser Nedir Nasıl Oluşur Hakkında Bilgi Çağımızın amansız hastalığı olan kanser hastalıığnın nedenlerini ve nasıl oluştuğunu bu yazımızda konu alıyoruz Melek'lerim. Organizmada meydana gelen ve hücreleri kontrolsüz büyüyen kötü huylu tümörlere verilen isim olan kanser, genellikle kontrolden çıkan hücrelerin sürekli çoğalmalarıdır. Kanser nasıl oluşur Kanserlerin yaklaşık...
  4. Ne Olursa Ne Olur?

Ne Olursa Ne Olur?

su içmezsem kururum sevilmezsem solarım vs vs vs gibi saçma ya da mantıklı aklınıza ne gelirse artık, maksat eğlenmek olsun :D:D:grouphug:

Sayfayı Paylaş