gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

kKİLO ALMAK İSTİYORUMMM

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

kilo almak her kadının kabusu olsada ben sizden kilo almak için tavsiyeler istiyorum

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. burçemm

burçemm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.816
    Ödül Puanları:
    0
    ben suana kadar 45 kilodan yukarı çıktiğimi hatırlamam herkes kilo verebilmek için mücadele verirken ben ise kilo almak için mücade verirdimm ama evlendikten sonra kilo almayı başardimmm en önemli olarkk eğer sigara içiyorsanız sigarayi bırakmanız lazımm ve yediğiniz yemeği keyifle ve mutlulukla yemeniz lazımmm ben bundan başka bişseyy yapmadımmm :)

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    kızz nar biz vermek için çabalıyoruzz sende almak içinmi:D:D valla istersen vereyim sana benim kilolardann:D:D ama sana şunu diyim ne bulursan yee sürekli yemek yee bak nasıl kilo alırsınn benim kuzenim öyle yaptı alıyordu:D:D

kKİLO ALMAK İSTİYORUMMM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak istiyorumm

hamile kalmak istiyorumm

hamile kalmak istiyorum m 31 yaşında hamilelik her ay midem bulanıyor başımda döner..iştahım vardırr ama hamile değilimmm artık her ay aceba demekkten bıktımmm yaa lütfenn yardımm edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn..
  2. Cevap istiyorumm..

Cevap istiyorumm..

merhaba arkadaslar bende 1 hafta once asılama oldum ve suan sonuç beklıyorum o kadar cok heycanlıymkı anlatamam su 8 gun gecsede gıdıp test yaptırsam bu arada sıze sormak ıstedıgım bu 8 gun oncesı ben hamılemıyım degılmıyım ogrenemezmıyım yaaaaaa....Lutfen cevap yazın nolurr...
  3. bu ara şunu istiyorummm

bu ara şunu istiyorummm

bu ara tek istediğim uyku ve kafa dinlemek gündüz 2 de oğlumu ayaklarımd belki 1 saat sallıyorum uyumak için o uyumak istemiyor benim tek isteğim uyusa yatırsam hemen bende uyusam gündüz uyumak çok tatlııı
  4. kilo almak istiyorummm :(

kilo almak istiyorummm :(

Arkadaşlar ya nolur bana akıl verin kafayı yemek üzereyim 23 yaşındayım ve 48 kiloyum bundan 2 hafta önce kadar eşimin tavsiyesiyle araştırmış bıldırcın yumurtasıyla süt içiyorum balla karıştırıp toplam 45 kiloydum 48 oldum 3 kilo aldım yani ama benim moralimi bozan çok yemek yerim aşırı derecede ve eşim bazen yavaş ye benide yicen der :) bukadar yememe ragmen neden alamıyorum da bıldırcı...
  5. aciilll yardım istiyorummm

aciilll yardım istiyorummm

öncelikle herkese merhaba ben bugün üye oldum ve hemen cevaplanması gereken bir sorum var ben kurban bayramının 2.günü yani 17 kasım da regl oldum ve bugün ayın 22 si 5 gün geçti ve ben hala regl olamadım test yaptım negatif yani tek çizgi çıktı ben şimdi napıyımmm bana lütfen cevap yazamısınız

Sayfayı Paylaş