gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat Clinton ile görüştü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton ile biraraya geldi. Mehmet Ali Talat, ABD Dışişleri Bakanlığı'nda gerçekleşen görüşme sonrasında herhangi bir açıklama yapmadı.
    Talat, Clinton ile görüşürken, eşi Oya Talat da ABD Dışişleri Bakanlığı'nın küresel kadın işlerinden sorumlu büyükelçisi Melanne Verveer ile biraraya geldi.

Görüşmenin ardından gazetecilerle buluşan Talat, ''Görüşmemiz çok iyi geçti. Görüşmeyi sayın Clinton'ın davetiyle gerçekleştirdik'' dedi.

Talat, ''Tahmin edeceğiniz gibi önce Kıbrıs Türkleri'nin sürece nasıl baktığını anlattık. Sayın Clinton da ABD'nin güçlü biçimde sürece desteğini defalarca ifade etti'' diye konuştu.

KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat Clinton ile görüştü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Ali Erbil ve eşi ile tatlı bir söyleşi

Mehmet Ali Erbil ve eşi ile tatlı bir söyleşi

tuğba erbil saç rengi tuğba erbilin saç rengi mehmet ali erbil eşi mehmet ali erbilin eşleri eşleri 'ÇAPKINLIK YAPARSA BIRAKIR GİDERİM' MEHMET ALİ ERBİL VE EŞİ TUĞBA ERBİL'LE YAPILAN KEYİFLİ SOHBET Oğlum için komik adam, annem için Küheylanoyunundaki başarılı tiyatrocu, pek çok kadın için çapkın, benim içinse kendi ruhunun derinliklerine kaçmaktan korkup, başkalarını eğlendirmeye koşan adam....
  2. Mehmet Ali Erbil kimdir

Mehmet Ali Erbil kimdir

mehmet ali erbil kimdir, kim, hayatı, biyografisi, kısaca hayatı, kaç yaşında, dizileri, filmleri, resimleri, kaç doğumlu Ekranların ünlü ve komik şovmeni Mehmet Ali Erbil hakkında merak edilen tüm biligileri bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler. Mehmet Ali Erbil (d. 8 Şubat 1957, İstanbul) Türk aktör, sunucu, yapımcı, komedyen ve seslendirme sanatçısı. Biyografi Tiyatro ve sinema...
  3. Mehmet Ali Alabora kimdri

Mehmet Ali Alabora kimdri

mehmet ali alabora kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri, resimleri Mustafa Alabora'nın oğlu Mehmet Ali Alabora, "Yılan Hikayesi" adlı dizide "Memoli" lakabıyla şöhreti yakaladı Melek'lerim. Yakışıklı oyuncu hakkında merak ettiğiniz herşey aşağıda ki bilgiler arasında yer almaktadır :) Memet Ali Alabora (d. 25 Kasım 1977,...
  4. Mehmet Ali Erbilin eşi boşanmadan sevgilisi ile görüntülendi

Mehmet Ali Erbilin eşi boşanmadan sevgilisi ile görüntülendi

mehmet ali erbil, eşi, karısı, tuğba coşkun, boşanıyorlar, boşandılar, aldatma, sevgilisi, önder fırat, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Mehmet Ali Erbil'den daha boşanmadan, sevgilisi Önder Fırat'la, birlikte olan Tuğba Coşkun'un haberini ve sevgilisiyle birlikte yakalandığı görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Tuğba Coşkun, artık ilişkisini saklama gereği duymadığı Önder...
  5. Seni Bana Yazmışlar Mehmet Ali İl

Seni Bana Yazmışlar Mehmet Ali İl

seni bana yazmışlar, dizisi, oyuncuları, konusu, mehmet, ali il, kimdir, hayatı, özgeçmişi, biyografisi, resimleri, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Daha önce pek çok dizide oynayan genç oyuncu Ali İl bu kez Seni Beni Yazmışlar dizisinde Mehmet rolüyle karşımızı çıkıyor melekler... 16.05.1982 İstanbul doğumlu olup İSTANBUL ÜNÜVERSİTESİ KONSERVATUAR TİYATRO BÖLÜMÜNDE okuyan...

Sayfayı Paylaş