gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

KKTC Meclisine kadın başkan

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanlığına, Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Güzelyurt Milletvekili Fatma Ekenoğlu yeniden seçildi. devamı

KKTC Meclisine kadın başkan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başkan

Başkan

Rüyada kendinizi bir kuruma, bir daireye, bir yere baskan oldugunu görmeniz, yükselme hirsinizin çok olduguna, fakat bu arzunuzun size faydasindan daha çok zarari dokunacagina isarettir. Rüyada bir baskan ile tanisip konustugunu gör-mek ise, arkadaslarinizla, dostlarinizla veya is ortaklarinizla aranizda büyük anlasmazliklar çikacagina yorumlanir.
  2. Eğitim-Sen'e Kadın Genel Başkan

Eğitim-Sen'e Kadın Genel Başkan

Eğitim-Sen'e Kadın Genel Başkan Eğitim-Sen'in hafta sonu yapılan Genel Kurulu'nda Zübeyde Kılıç Öztürk başkan seçildi. Sendikanın yedi kişiden oluşan yönetiminde dört erkek, üç kadın yeralıyor. BİA Haber Merkezi - Ankara 12 Mayıs 2008, Pazartesi Nilüfer ZENGİN Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen)'in hafta sonu gerçekleşen 3.Olağan Genel Kurulu'nda yeni yönetim seçildi....
  3. Yalın - Başka Hayatların Kadını

Yalın - Başka Hayatların Kadını

aşk biraz kendine yalan söylemek gibi yalın aşk biraz yalın kendine yalan söylemek gibi hani göçmen kuş her yere yakışıp hiçbirinde kalamamak Başka hayatların kadını Ben seni hiçbirşeye inandıramamışım Razı olmuşumda karşı durmuşum kendime Ah bir içim su selvi de boylu Eksik aklıyla her oyun onun oyunu Bizbize düşman bizbize yabancı Uyanmaz mısın şimdi uyanmaz mısın Toparlanmaz mısın sen...
  4. Zeki kadının hali başka oluyor canım....

Zeki kadının hali başka oluyor canım....

Keşke bütün kadınlar bukadar zeki olabilsee ve her şeyde kendi ayakları üzerinde durabilse... :D :deli:
  5. Kocanızı başka bir kadınla yakarlasanız ne yaparsınız?

Kocanızı başka bir kadınla yakarlasanız ne yaparsınız?

"Şunu yaparım, bunu yaparım" diye önceden konuşmak aslında bana göre yanlış. Çünkü o anki duruma göre ne yapılacağı kesinlikle saptanamaz. Tabi bu benim nacizane fikrim... :) Sevgili Melek'ler, uluslararası bir araştırma yapılmış ve kadınlara "eşinizi bir başka kadınla yakalarsanız neyaparsınız" diye sorular sorulmuş. Şimdi gelelim o sorunun ülkelere göre değişlen...

Sayfayı Paylaş