gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Klasik Anne Tripleri :))

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Tam kapiyi acmis evden disari cikiyorumdur ki.. Annem mutfaktan seslenir. - Oglum yemek hazirladim. Nereye? - Hep kapiyi actigimda hazir oluyo zaten.
    - Hala konusuyo dökücem simdi kafandan asagi tencereyi..

Gencin Abisi Şehirdışında Okumaktadır..
    - Anne abim ariyooo?
    - Kapat telefonu yazmasin evladima..
    - Ya anne sonucta iki faturayida sen ödemio musun? Ne gerek var?
    - Sen o telefonu hemen kapama da gör bak ben o kablolari yediriyo muyum sana yedirmiyo muyum?

- Hadi daha yatmiycan mi?
    - Cok mu önemli.
    - Yok yarin sabah kalkamiycaksin da o acidan söylüyorum.
    - Ben öglene dogru kalkmayi tercih ediyorum zaten.
    - Yarin sabah 7 de kaldirayim seni de gör sen bakalim!

Eve hatunla beraber gelinir. fakat bir de bakılır ki anne de evdedir..
    -hoş geldin evladım.
    -ne işin var anne senin bu evde?
    -temizliğe geldim.. sen de hoş geldin neslihan kızım..
    -ne neslihan ı anne?!! irem bu..
    -izmir deki irem mi?!
    -ne izmir i anne yaa! s... resmen içine..

Klasik Anne Tripleri :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tribün

Tribün

Rüyasında tribünden birşeyler seyreden başkalarının işine karışmayacak ve huzurlu bir devre geçirecek demektir.
  2. yemek yapmasını bilmeyen kız tripleri

yemek yapmasını bilmeyen kız tripleri

kendisine yemek yaptırarak ezemeyeceğinizi ispatlamaya çalışan kızların yaptığı triplerdir... akılları sıra ben hanım hanımcık oturdum,el bebek gül bebek büyüdüm mesajı vermek isterler... bilip de bilmeme tekniğini uygulayan uyanık kızların tripleri... cocuk yapmasini da bilmem diyen kızdır. ya uzak durulacak ya da ikisi de öğretilecektir... iş kadınıyım, yani o kadar üniversite okul...
  3. tribün bedduaları

tribün bedduaları

Takımının Şampiyonlar Ligi maçını seyrederken elektrikler kesilsin !! G.Saraylılarla dolu bir otobüste giderken cep telefonundaki F.Bahçe Marşı melodisi çala inşallah? Askerde Erman Hoca gibi çavuşu ola da sürüm sürüm sürüne! 250 lira verip girdiği maçta midesi bozulasıca da 90 dakikayı tuvalette geçiresice Transfer taksitine güvenip de aldığın arabana haciz gele inşallah! Lig TV...
  4. annelerimizin klasik sözlerini paylaşalım mı?

annelerimizin klasik sözlerini paylaşalım mı?

Arkadaslar Hadi Annelerimizin Bize Kizdiklarinda Yada Nasihatlarini Siralayalim Gerci Eminim Hepsi Agiz Birligi Yapmis Gibi Ayni Seyleri Söylüyodur Ya Olsun Belki Orjinal Seyler Cikar Ben Basliyorum Efendim:))) Yat Yatt El Kapisina Gidince Ne Yapcan Bakalim:)))))))) :deli:
  5. Annelerin O muhteşem klasik sözleri

Annelerin O muhteşem klasik sözleri

annelerin ağzına yapışmış laflar annelerin kızınca söylediği sözler annemin komik sözleri annelerin söylediği komik sözler Annem annem benim canım annem ya. Ya kızlar herkesin olduğu gibi sizinde annelerinizin klasik olarak söylediği süper sözler vardır. Ben onları merak ediyorum. Şimdi size kendi annemin ettiği bağzı güzel kalsik bir kaç sözü yazacağım. Ama mutlaka sizlerde yazın :) ANNEMİN...

Sayfayı Paylaş