gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Klasik müzik ve mehterin diliyle destan

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Klasik müzik ve mehterin diliyle destan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dillere destan lahana diyeti

Dillere destan lahana diyeti

Lahana diyeti en kısa yoldan kilo vermek için ideal. Bu mucizevi besini mutlaka keşfedin. Her derde deva Zayıflama ve selüloitleri yok etme özelliği bulunan beyaz lahana, aynı zamanda antioksidan özelliğine sahip olduğundan, bağırsak kanserini önleyici gücü var. Kan şekerini düşürme ve dengeleme özelliğinin yanı sıra, kan dolaşımını düzenler, hormonları dengeler. Enfeksiyonlara karşı...
  2. Klasik Müziğin Baştacı: PİYANO

Klasik Müziğin Baştacı: PİYANO

aşkı memnu piyano aşkı memnu klasik müzik piyano müzikleri parçaları notaları Kuyruklu (salon) piyano Piyano, Klavsen'in gelişmişi, tuşlu bir çalgı. Yapım biçimi ile duvar ve kuyruklu (salon) adı verilen çeşitleri vardır. Piyano kelimesi İtalyanca "Pes ve güçlü sesli klavsen (harpsikord) - gravicembalo col piano e forte" 'den gelir. Piyano Forte olarak adlandırılması da...
  3. Eda Özülkü - Dillere Destan

Eda Özülkü - Dillere Destan

Uğruna canım ölmeli mi Bu kadar üstüne gitmeli mi Ne malum olur ya sever diye Koca bir ömrü tüketmeli mi Vah yazık bana olmaz olsada Toz pembe masallar Çılgınım sana anla ben sana Onun için bu telaş Dillere destan aşk bu olur mu Eğer severse kalp yorulur mu Hele bana dayalı köşkleri vaadet Tadına doyulmaz Dillere destan aşk bu olur mu Eğer severse kalp yorulur mu Hele bana boyalı sözleri...
  4. Dillere destan rüküşler

Dillere destan rüküşler

Dünyanın en rüküş kadınları RÜKÜŞLÜKTE BİR NUMARALAR HEPSİ GÜZELLİKLERİYLE GÖZ KAMAŞTIRIYOR OLABİLİR ANCAK KİMİ ZAMAN ŞIK OLDUĞUNU SANIP DA GİYDİKLERİ KIYAFETLER, GÜZELLİKLERİNİ GÖLGEDE BIRAKTI. GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE HAYATINI YİTİREN MODA ELEŞTİRMENİ RİCHARD BLACKWELL'İN GÖZÜYLE RÜKÜŞLER LİSTESİ. Menekşe gözlü Elizabeth Taylor, 'Ve Tanrı kadını yarattı' Brigitte Bardot, Dazlakların en...
  5. Klasik Batı Müziği Tarihçesi ve Genel Bilgiler

Klasik Batı Müziği Tarihçesi ve Genel Bilgiler

klasik batı müziği, klasik batı müziği tarihçesi, klasik batı müziği bestecileri Müzik dallarından biri olan klasik batı müziğinin tarihçesi hakkın da merak ettiğiniz genel bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Klasik batı müziği tarihçesi ve bestecileri hakkında bilgiler sizlerle... Klasik Batı Müziği, genelde yüksek kültür seviyesi ile bağdaştırılan, halk müziklerinden net çizgilerle...

Sayfayı Paylaş