gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

klasik reddetmelerimiz

Konu, 'Kadınca' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Arkadaş kalalım. (Benim yanımda ol da erkek arkadaşlarımın neler yaptıklarını anlatacak bir adamım olsun.)
    Şu sıralar kariyerime konsantreyim.
    (İş yapmak bile seninle birlikte olmaktan daha ilginç.)

Sorun senden değil, benden kaynaklanıyor.
    (Sorun senden kaynaklanıyor.)

Aynı işyerinde çalıştığım biriyle çıkamam.
    (Aslında sadece aynı güneş sisteminde olsak da seninle olmam.)

Bir başkasını seviyorum.
    (Evde kedimi okşar, pasta börek yerim.)

Hayatım şu anda karmakarışık.
    (Eve gideceğiz ve eski erkek arkadaşım gelecek, olay çıkacak.)

Seni düşünemiyorum.
    (Çirkinsin.)

Seni ağabeyim gibi severim.
    (Saz heyetinde ondördüncü keman.)

Olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım.
    (İstediğin sey mümkün değil. Ama yanımda olmaya devam et. Beni evime getirip götürecek, güldürüp-eğlendirecek, eğlence yerlerinde eşlik edecek, faturalarımı yatıracak ve tamirat işlerimi yapacak birisine ihtiyacim var. Merak etme; bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni.)

Ama ben seni kardeşim gibi görüyorum.
    ( Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.)

Duygusal sorunlarım var; önce onları çözümlemem gerek.
    (Senden başka birkaç kişi daha istiyor; ama bir türlü karar veremiyorum.)

Böyle bir ilişki için henüz hazır değilim.
    (Henüz alemlerin tadını yeterince çıkaramadım. Beraber olmak istediğim birkaç yüz kişi daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim...)

Seni yeterince tanımıyorum.
    (Tipin falan tamam ama ya diğer özelliklerin? Araba senin üzerine mi? Evin-yazlığın var mı? Kaç para kazanıyorsun? Bankada paran var mı, vs...)

Ben de seni istiyorum. Ama şimdi olmaz. Zamana bırak.
    (Saz heyetinde onsekizinci keman olarak çalmaya devam et. Gencim, güzelim, çekiciyim. Bunların tadını en dibine kadar çıkarmak istiyorum; diger taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kaygılanıyorum. Arada sırada koklatırım ama daha fazlasını isteme. Selülitlerim - gözaltı torbalarım ortaya çıktığında ve rekabet edemez duruma geldiğimde senin olacağım. Yersen...)

Seni seviyorum. Ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay beğenmem. Hemen karar vermemi bekleme.
    ( Ben İngiltere kraliçesinin soyundan geliyorum. Bana layık olmak çok zordur. Superman - Brad Pitt - Prens Rainer - Bill Gates karışımı bir erkek arıyorum. Güç, karizma, zenginlik, zeka, statü, fizik, kimya, falan hepsi birarada olmalı. Kız kurusu olmak pahasına da olsa arayacağım. Eğer bulamazsam can simidim olursun, değil mi kerizciğim?..)

Ama aramızda çok yaş farkı var.
    (Şimdilik idare ediyorsun ama ileriki yıllarda göstereceğin performans konusunda ciddi endişelerim var...Cukka tamam ama yetmez ki... )

Seni bu anlamda hiç düşünmemiştim.
    (Senin pipin mi vardı yahu?..)

Hayatım şu anda karmakarışık, ısrar etme.. Ben seni ararım.
    (Birkaç erkeği aynı anda idare ediyorum. Fazla kurcalama. Habersiz eve gelmeye falan da kalkma, ikimiz de dayak yeriz valla... )

Aşk bana göre değil...
    ( Kendime güvenim yok. Bir ilişki sürdürmek için çaba harcamaktansa evde TV izleyip, pasta-börek yerim. Nasısa ailem zamanı gelince birisini bulur.)

Ben nişanlıyım.
    (Ne güzel eğleniyorduk. Neden üzerime geldin ki sanki. Sonunda doğruyu söylemek zorunda kaldım işte...)

Evet, istiyorum.
    (Dürüst bir kadın)

Hayır, istemiyorum.
    (Dürüst bir kadın daha):laugh:

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: klasik reddetmelerimiz
    Bunları okumuştum ama tekrar okumak da güzel. Eline sağlık canım, güzeldi... :D

klasik reddetmelerimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerİn Kadinlari Reddetme Bahanelerİ:

Erkeklerİn Kadinlari Reddetme Bahanelerİ:

10-Seni kızkardeşim gibi severim(çirkinsin) 9-Aramızda bu kadar yaş farkı olmasaydı keşke (çirkinsin) 8-Seni düşünemiyorum (çirkinsin) 7-Hayatım şuanda karmakarışık (çirkinsin) 6-Bir başaksını seviyorum (çirkinsin) 5-Aynı işyerinde çalıştığım biriyle çıkamam (çirkinsin) 4-Sorun senden değil benden (çirkinsin) 3-Şu sıaralar kariyerime konsantreyim (çirkinsin) 2-Sözlüm var (çirkinsin) 1-Arkadaş...
  2. Erkeklerin  kadınları reddetme bahaneleri

Erkeklerin kadınları reddetme bahaneleri

reddetme mesajları erkeğin kadını reddetmesi erkeklerin kadınları reddetme bahaneleri erkeğin reddetmesi erkeği reddetmek 1-Seni kızkardeşim gibi severim(çirkinsin) 2-Aramızda bu kadar yaş farkı olmasaydı keşke (çirkinsin) 3-Seni düşünemiyorum (çirkinsin) 4-Hayatım şuanda karmakarışık (çirkinsin) 5-Bir başaksını seviyorum (çirkinsin) 6-Aynı işyerinde çalıştığım biriyle çıkamam (çirkinsin)...
  3. Erkeklerin kadınları reddetme bahaneleri:

Erkeklerin kadınları reddetme bahaneleri:

10-Seni kızkardeşim gibi severim(çirkinsin) 9-Aramızda bu kadar yaş farkı olmasaydı keşke (çirkinsin) 8-Seni düşünemiyorum (çirkinsin) 7-Hayatım şuanda karmakarışık (çirkinsin) 6-Bir başaksını seviyorum (çirkinsin) 5-Aynı işyerinde çalıştığım biriyle çıkamam (çirkinsin) 4-Sorun senden değil benden (çirkinsin) 3-Şu sıaralar kariyerime konsantreyim (çirkinsin) 2-Sözlüm var (çirkinsin)...
  4. Reddetme bahaneleri

Reddetme bahaneleri

Aradaki fark baya büyük.... :dil: KADINLARIN ERKEKLERI REDDETME BAHANELERI: 10-Seni agabeyim gibi severim.(Saz heyetinde 14. keman) 9-Aramizda bu kadar yas farki olmasaydi keske. (Babam yasindasin) 8-Seni düsünemiyorum. (Çirkinsin) 7-Hayatim su anda karmakarisik. (eve gidecegiz ve eski erkek arkadasim gelecek,olay çikacak) 6-Bir baskasini seviyorum. (Evde kedimi oksar,pasta börek yerim)...
  5. İphone'da gelen aramayı reddetme

İphone'da gelen aramayı reddetme

İphone'da gelen aramayı reddetme nasıl oluyor yeni bir İphone aldım ve kullanmayıda bilmiyorum :S

Sayfayı Paylaş