gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Klavye Hız Testi Yazma Testi

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Klavye Hızı Deneme Testi Klavye Hız Testi Yazma Testi

Merhaba Sevgili Melek'ler ve "kalvye hız testi yapmak istiyorum, hızlı yazdığımı test etmek istiyorum" diyen tüm misafirler, sizler için bu yazımızda klavye hızı testi sunuyoruz :)

Bu site yazma hızınızı test etmenizi sağlar. Sadece yazmaya başlayarak ne kadar hızlı yazdığınızı öğrenebilirsiniz.
    Hergün pratik yapıp hızınızı artırabilirsiniz. Bakalım diğerlerinden hızlı mısınız bunu öğrenebilmek için aşağıdaki bağlantıya Tıklayınız.

Yazma Testi için BURAYA TIKLAYINIZ Melek'ler.

2. pembemor

pembemor Forum Okuru

ben klavyeye bakmadan yazdım [​IMG]
    Visit the Typing Test and try!

3. pembemor

pembemor Forum Okuru

iki bin küsür kişi arasında 256 ıncı olmuşum. dakikada 64 kelime galiba 64 dks o demek olsa gerek

4. pembemor

pembemor Forum Okuru

327 puan kazandınız böylece 2223 kişi arasından 247. oldunuz. yenisi de böyle çıktı

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3350 kişi içinden 2551. olmuşum ve diğerlerine göre %23,85 daha hızlıymışın ve ve 25 doğru kelime 0 yanlış kelime

Klavye Hız Testi Yazma Testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Testi

Testi

Toprak testi varlıklı, münafık ama güvenilir kimseye, Testiden su içmek temiz yaşantıya ve helal mala, Testi hanıma, hizmetçiye de delalet eder.Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Çok hayırlı bir maldır.Topraktan yapilmis olan...
  2. İnternet Hız Testi Sorgulama Sayfası Sonuçları ( internet hızım kaç )

İnternet Hız Testi Sorgulama Sayfası Sonuçları ( internet hızım kaç )

İnternette bazen porblemler çıkabiliyor meleklerim, gerek bağlantıdan gerekse bilgisayardan bir ton sebebi olabiliyor bunun. Şimdi sizlere internet hızınızı test edebileceğiniz bir sayfa vereceğiz. BU LİNKTEKİ sayfaya girdikten hemen sonra sırasıyla şu işlemleri yapacaksınız. HIZINIZI SEÇİNİZ bölümünden 1-8 mbit olan bölümü seçeceksiniz, Sayfa karardıktan sonra önünüze gelen pencereye evet...
  3. Klavye Hız Testi

Klavye Hız Testi

Klavye Hız Testi Arkadaşlar ben Klavye Hız Testi yapmak istiyorum acaba yazı yazarken hızlımıyım merak ediyorum?
  4. Klavye Hızlı Yazma Teknikleri

Klavye Hızlı Yazma Teknikleri

Klavye Hızlı Yazma Teknikleri Merhaba kızlar ben klavyede çok hızlı ve doğru yazmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim kolay bir yolu yok mu ya:S
  5. Klavyede Hızlı Yazma Yöntemleri

Klavyede Hızlı Yazma Yöntemleri

Klavye Hızlı Yazma Teknikleri nedir Klavyede Hızlı Yazma Yöntemleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve klavyede hızlı yazmak istiyorum diyen tüm ziyaretçi arkadaşlar, sizler için bu yazımızda klavyede hızlı yazma teknikleri hakkında tüyolar sunuyoruz. Temel fikir aynı parmaklara sürekli olarak aynı harflere basılması böylece harflerin yerlerinin kolay ezberlenmesi ve klavyeye bakmadan yazı...

Sayfayı Paylaş