gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Klavye Hız Testi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Klavye Hız Testi Arkadaşlar ben Klavye Hız Testi yapmak istiyorum acaba yazı yazarken hızlımıyım merak ediyorum?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Klavye Hız Testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hızla ısınıyoruz!

Hızla ısınıyoruz!

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Meteoroloji Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Miktad Kadıoğlu, "2030 yılında Türkiye’de ortalama hava sıcaklıklarının kışın 2, yazın da 3 derece artması bekleniyor. Eskiden dünyada sıcaklığın 1 derece artması için 150 bin yıl geçmesi gerekiyordu, şimdi ise 20-30 yıl" dedi. Prof. Dr. Kadıoğlu, Gebze...
  2. Testi

Testi

Toprak testi varlıklı, münafık ama güvenilir kimseye, Testiden su içmek temiz yaşantıya ve helal mala, Testi hanıma, hizmetçiye de delalet eder.Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Çok hayırlı bir maldır.Topraktan yapilmis olan...
  3. Ceza Hız

Ceza Hız

kendimi bilemedim ama deme bana canımıda veremedim onu bunu denemedim öbülerim önerilerime debelenemedi engellenemedi dengeleri bozulana.... kenara çek kenara - *noluyo ya - beyfendi iyigünler - *iyi günler memur bey buyrun - yoldaki tabelaları görmediniz galiba - *ne ile ilgili - burda bu kadar hızlı rap söylemek yasak - *ya ben böyle bir şey görmedim zaten o kadarda hızlı değildim yani - yoo...
  4. İnternet Hız Testi Sorgulama Sayfası Sonuçları ( internet hızım kaç )

İnternet Hız Testi Sorgulama Sayfası Sonuçları ( internet hızım kaç )

İnternette bazen porblemler çıkabiliyor meleklerim, gerek bağlantıdan gerekse bilgisayardan bir ton sebebi olabiliyor bunun. Şimdi sizlere internet hızınızı test edebileceğiniz bir sayfa vereceğiz. BU LİNKTEKİ sayfaya girdikten hemen sonra sırasıyla şu işlemleri yapacaksınız. HIZINIZI SEÇİNİZ bölümünden 1-8 mbit olan bölümü seçeceksiniz, Sayfa karardıktan sonra önünüze gelen pencereye evet...
  5. Klavye Hız Testi Yazma Testi

Klavye Hız Testi Yazma Testi

Klavye Hızı Deneme Testi Klavye Hız Testi Yazma Testi Merhaba Sevgili Melek'ler ve "kalvye hız testi yapmak istiyorum, hızlı yazdığımı test etmek istiyorum" diyen tüm misafirler, sizler için bu yazımızda klavye hızı testi sunuyoruz :) Bu site yazma hızınızı test etmenizi sağlar. Sadece yazmaya başlayarak ne kadar hızlı yazdığınızı öğrenebilirsiniz. Hergün pratik yapıp hızınızı...

Sayfayı Paylaş