gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Klavye Hızlı Yazma Teknikleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Klavye Hızlı Yazma Teknikleri Merhaba kızlar ben klavyede çok hızlı ve doğru yazmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim kolay bir yolu yok mu ya:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Klavye Hızlı Yazma Teknikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hızlı Okuma Tekniği

Hızlı Okuma Tekniği

Hızlı Okuma Tekniği Bir resme, bir karikatüre bakarız ama bir yazıyı okuruz. Aslında ikisi arasında bir fark yoktur. Gözümüz şekilleri görür, beyin de değerlendirir. Ancak okumayı öğrenmeye başladığımızdan beri edindiğimiz ve hemen herkeste bulunduğu için farkına varamadığımız bazı alışkanlıklar nedeni ile okuma hızımız, insanın sahip olduğu kapasiteye göre hayli yavaştır. İnsanlar sadece...
  2. Hızlı Gevşeme Tekniği

Hızlı Gevşeme Tekniği

Duruş: Şavasasa Adım 1: Açıklama Bu tekniği 3 adımda uygulayacağız. Birinci adımda göbeğimize ve karın kaslarımıza konsantre olarak tamamen fizik beden farkındalığı sağlayacağız. Daha sonra bu farkındalığı bozmadan genişleteceğiz ve hem göbeğimizi hem de nefesimizi hissedeceğiz. Daha sonra da hissederek nefes alıp vereceğiz. Adım 2: Fiziksel beden farkındalığı Rahat ve derin nefesler...
  3. Klavye Hız Testi Yazma Testi

Klavye Hız Testi Yazma Testi

Klavye Hızı Deneme Testi Klavye Hız Testi Yazma Testi Merhaba Sevgili Melek'ler ve "kalvye hız testi yapmak istiyorum, hızlı yazdığımı test etmek istiyorum" diyen tüm misafirler, sizler için bu yazımızda klavye hızı testi sunuyoruz :) Bu site yazma hızınızı test etmenizi sağlar. Sadece yazmaya başlayarak ne kadar hızlı yazdığınızı öğrenebilirsiniz. Hergün pratik yapıp hızınızı...
  4. Klavyede Hızlı Yazma Yöntemleri

Klavyede Hızlı Yazma Yöntemleri

Klavye Hızlı Yazma Teknikleri nedir Klavyede Hızlı Yazma Yöntemleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve klavyede hızlı yazmak istiyorum diyen tüm ziyaretçi arkadaşlar, sizler için bu yazımızda klavyede hızlı yazma teknikleri hakkında tüyolar sunuyoruz. Temel fikir aynı parmaklara sürekli olarak aynı harflere basılması böylece harflerin yerlerinin kolay ezberlenmesi ve klavyeye bakmadan yazı...
  5. Hızlı Makyaj Teknikleri

Hızlı Makyaj Teknikleri

hızlı makyaj nasıl yapılır çabuk makyaj Aceleniz var ve hemen çıkmanız lazım diyelim melekler :) Hızlı bir duşun ardından giyindiniz ve bir baktınız 15 dknız var, belki de 10 ya da 5 dk. Endişelenmeyin, aşağıda vereceğimiz makyaj önerilerine bir göz atın ve aklınızın bir köşesine yazın. Kimbilir belki lazım olur :tik: 5 DAKİKA Eğer yüzünüzde hiç makyaj yoksa: • İnce bir tabaka...

Sayfayı Paylaş