gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

klavye rakamrı yazmıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

klavyede rakamlar yazmıyor klavye rakamları yazmıyor klavye sayıları sayilar yazmiyor sağ taraf rakamlar yazmıyor neyapmam lazım

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

numlock tuş açık mı

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bence de numlock açık mı? :D:D

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Sağ taraftaki sayıların 7 sayısının üstründe num lock var ona bas canım

5. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    aynen canım :D

6. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    herkese katılıyorum:D:D

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bnd€ num lock açık yukardaki sayılar yazıo yandakil€r yazmıyor. bir€ falan tıkladığımda h€sap makin€si falan açılıyo bid€ € l€r d€ğişti

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benimde aynı sorun var yardım edin arkadaslar.... sag taraftaki rakam tusları çalışmıyor.....

klavye rakamrı yazmıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klavye Sanatlari

Klavye Sanatlari

______________.s$$$___ __.s$, ___s$$? _____________s$$$$?______.s$ ___.$$? ________, ____$$$$$.______s$?____?$ ________$___$$$$$$s_____s$?_ ____?$$ _______s$___?$$$$$$$s___$$$, `____$$ _______$$____?$$$$$$s.__?$$s _____$$$ ________?$.____?$$$$$$$s_.s$ $$____ _______`$$.____?$$$$$$$_$$$$ ___s? ________?$$s____?$$$$$$s$$$? __s$? _________?$$s____$$$$$s$$$$` __s$$...
  2. Klavyede Yoga

Klavyede Yoga

İşyerinde günün büyük bölümünü bilgisayar karşısında geçirenler için tasarlanan 'klavyede yoga' egzersizleri hem boyun, bel, sırt, omuz ve bacak ağrılarına iyi geliyor hem de stresi azaltıp, enerji tazeliyor. Altın kuralı, 'vücudu dinleyip insiyafit kullanmak' olan klavyede yoga harektlerinin temel tekniği ise doğru nefes alıp vermek. En önemli enerji tazeleyici olarak tanımlanan doğru...
  3. klavyeye bakmadan....

klavyeye bakmadan....

klavyene bakmadan üstündekinin yazdıklarına yorum yap!! tabi doğrusunu da yazın bakalım ortaya neler çıkacak
  4. Klavyenin Gizemleri

Klavyenin Gizemleri

klavyenin gizemleri klavyede sonsuz işareti yapma alt tuşuyla yapılan işaretler alt tuşuyla yapılan harfler klavyede sonsuz işareti Faremizin en büyük yardımcısı olan klavye, tüm sırlarıyla mercek altında Klavyenin üzerinden yüzden fazla tuş bulunuyor. Bunların büyük bölümünü harfleri ve noktalama işaretlerini yazmak için kullanıyoruz. Peki ya diğerlerini? Her şeyden önce, klavye üzerindeki...
  5. Klavyede Bazı Harfler Yazmıyor diyenler çözümü burada!

Klavyede Bazı Harfler Yazmıyor diyenler çözümü burada!

Klavyede Bazı Tuşların Çalışmama Nedeni Klavyede Bazı Harfler Yazmama Nedeni Nedir Daha önce sizlerehttp://www.meleklermekani.com/teknik-destek/226778-klavyede-almanca-harfler-nasil-yazilir-buyrun-ogrenelim.html demiştik. Lakin bu yazımızda da klavyede bazı harfler yazmıyor diyen arkadaşalrımız için, klavyede bazı tuşların çalışmama nedeni nedir konu alıyoruz Melek'ler. Klavyenizde...

Sayfayı Paylaş