gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Klavyede Gül Yapma resimli anlatım burada

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Klavyede Gül Yapma Anlatımı
    Klavyede Nasıl Gül Yapılır

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce klavyede farklı işaretler yapmak için bilgiler aktarmıştık. Bu gün ise klavyede gül yapma anlatımı sunuyor ve ilgili tüm arkadaşları bu sayfamıza davet ediyoruz :)

Klavyede @ işareti ve uzun çizgi olan ------------------------- ile gül yapmanız mümkündür.

Aşağıda ki resim örnek:)

Klavyede Gül Yapma resimli anlatım burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elİfba Resİmlİ Anlatim!

Elİfba Resİmlİ Anlatim!

elif ba sesli anlatım kuran elifbası sesli elifbası elifba harfleri elif ba Kur’an-ı Kerim Elifbası’nda 28 harf vardır! Kur’an-ı Kerim alfabesinin birbirinden güzel 28 harfi var. Bu harfler, “Elif” harfiyle başlar, “Ye” harfiyle biter. Bu harflerin Türkçede kullandığımız harflerden farklı bir özelliği vardır. Bu harfler sağdan sola doğru yazılır ve yine sağdan sola doğru okunurlar. Lâmelif:...
  2. Fizyognomi, resimli anlatim

Fizyognomi, resimli anlatim

insan tiplerine göre kişilik özellikleri fizyognomi ten rengine göre saç rengi belirleme bebeğin göz rengini belirleme burun tipleri Fizyognomi Nedir? "Fizyognomi" terimi, Yunanca physis-doğa ve gnomon-yorum kelimelerinin birleşimidir. Giovanni Battista Della Porta (1535-1615)´ya göre gnomon, aynı zamanda yasa, kural anlamına gelmektedir; yani, fizyognomi "doğa yasası"...
  3. Kurdela Nakışı büzgülü gül yapımı (resimli anlatım)

Kurdela Nakışı büzgülü gül yapımı (resimli anlatım)

kurdele işi gül yapımı kurdela nakışı gül yapımı kurdela ile resimli anlatım kurdele nakışı resimli Kurdela nakışı hayranıyım burada gül yapımını gösteriyor kızlar çok güzel görünüyor baksanıza :):) Pembe kurdelenin ucunu üçgen yaparak, dışa doğru katlayarak gülün orta kısmını oluşturuyoruz... Kurdeleyi kesmeden uç kısmından teyelliyoruz... Teyellediğimiz ipi büzerek gülü oluşturuyoruz......
  4. Cuma Namazı Resimli Anlatım

Cuma Namazı Resimli Anlatım

Cuma namazının resimli olarak anlatımı, Cuma namazı nasıl kılınır ? İslam aleminde Erkeklere Farz olarak kılınan namazdır Cuma Namazı... Peki bu namaz nasıl kılınıyor resimli olarak anlatabilirmisiniz derseniz. Bunu sizler için anlatmaya çalışalım sevgili melekler. Bu iş aslında erkeklerin görevi olsa da, hayat şartları ve sürekli para kaygısı yüzünden erkekler pek fazla bu olaya malesef...
  5. İşkembe Örgü Modeli Nasıl Yapılır Resimli Anlatım Burada Örneklerle

İşkembe Örgü Modeli Nasıl Yapılır Resimli Anlatım Burada Örneklerle

İşkembe Örgü Modeli Nasıl Yapılır- Sırada en çok merak edilen daha doğrusu benim de çok merak ettiğim bir örgü tekniği var arkadaşlarım. İşkembe modelini görürdüm duyardım ama bir türlü nasıl yapılır bilgim yoktu. Değişik modern bir görünümü var. Hırkalar, atkılar, berelerde hoş görünümlere sahip. Siz de belki örgülerinizde bu örgüyü denemek istersiniz diye sizlerle paylaşmak istedim....

Sayfayı Paylaş