gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Klavyede konuşma çizgisini nasıl yapabilirimm?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bir yardım etseniz.Ben biraz acemiyim de :D Klavyede konuşma çizgisi hangi tuştan yapılıyordu? Bir türlü bulamadım :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Klavyede Konuşma Çizgisi yapmak için yapmanız gerekenler şöyle Arkadaşlar Başlat - programlar - donaltılar - sistem araçları - karakter eşlemden işareti kopyala sonra yapıştır bu şekilde Klavyede Konuşma Çizgisi yapabilirsiniz

Klavyede konuşma çizgisini nasıl yapabilirimm? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler Konuşmayı Nasıl Öğreniyor?

Bebekler Konuşmayı Nasıl Öğreniyor?

ABD’de bir bilim adamı, bebeklerin anadillerini nasıl öğrendiklerini tespit edebilmek için bir bebeği 3 yıl boyunca, uyanık olduğu her an kameralarla izleyecek. “Human Speechome Project” adı verilen proje kapsamında, bebeğin dil öğrenmeyle ilgili gelişimi hakkında 400 bin saatlik malzeme toplanması planlanıyor. Massachusetts Teknoloji Enstitüsünden Prof. Deb Roy’un oğlunun izlenmesi için...
  2. Konuşmayı Nasıl Öğrendik

Konuşmayı Nasıl Öğrendik

Konuşma ve lisanın gelişebilmesi için önce beyinsel ve gırtlaktaki ses tellerinde yapısal değişmelerin gerçekleşmesi gerekliydi. Neanderthal insanının sol tarafında ilkel bir Broka konuşma merkezinin varolduğu düşünülmesine karşın, boynun eğik olması nedeniyle gırtlağın konuşma için gelişmediği anlaşılmıştır. O halde atalarımız sesler çıkararak ve işaretle anlaşabiliyorlardı. Homo...
  3. Bebekler konuşmayı nasıl öğreniyor

Bebekler konuşmayı nasıl öğreniyor

bebeklerin konuşması için ne yapılmalı rüyada bebek konuşması rüyada bebekle konuşmak bebeğin çocuğun için ne yapmalı ABD’de bir bilim adamı, bebeklerin anadillerini nasıl öğrendiklerini tespit edebilmek için bir bebeği 3 yıl boyunca, uyanık olduğu her an kameralarla izleyecek. “Human Speechome Project” adı verilen proje kapsamında, bebeğin dil öğrenmeyle ilgili gelişimi hakkında 400 bin...
  4. Bilgisayar Klavyesinde Dikey Çizgi Nasıl Yapılıyor ?

Bilgisayar Klavyesinde Dikey Çizgi Nasıl Yapılıyor ?

Dikey Çizgi Klavyede Nasıl Yapılır Dikey Çizgi Nasıl Yapılır Klavyede Bilgisayarlarınızda klavyenizi daha verimli olarak kullanabilmeniz için sizleri aydınlatmaya devam ediyoruz melekler :) Klavyede Almanca harfler nasıl yazılır bilgi vermiştik. Bu sayfamızda da Dikey Çizgi Klavyede Nasıl Yapılır paylaşıyoruz sizlerle... | ; simgesi yapmak için Alt tuşu ile birlikte 124'e...
  5. klavyede kopyalama işlemini nasıl yapabilirim

klavyede kopyalama işlemini nasıl yapabilirim

Mausla kopyalama yapmayı biliyorum ama klavyede nasıl oluyor bilmiyorum.Lütfen klavyede mausa gerek kalmadan nasıl kopyalama işlemi yapacağımı belirtirmisiniz ?

Sayfayı Paylaş