gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Klavyede köşeli parantez yapımı yardımmmm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selaammmm.Ben biraz bu pc işlerinde acemiyim de, arkadaşlar asorup rezil olmaktansa size sormak istedim :D Klavyede köşeli parantez nasıl yapılır ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlar klavyemizdeki alt gr tuşunun yardımı ile Köşeli parantez yapabilirsiniz..
    Ayraç içinde ayraç kullanılması gereken durumlarda dışta köşeli, içte yay ayraç kullanılır,Kütüphanemize Türk edebiyatı tarihi kitapları [En başta Resimli Türk Edebiyatı Tarihi (Nihat Sami Banarlı)] alınmalı.Bibliyografik künyelere ilişkin bazı ayrıntıları göstermek için kullanılır:

Shift + Alt yapın (Basılı tutmayın.) sonra [ için Ğ'ye basın ] için Ü'ye basın.

Köşeli parantez yapabilmek için bir başka yol şöyle..

Sağda en alttaki 'Alt Gr' tuşuna basılı tutarken [] 8 ve 9 tuşlarıyla yazabilirsin.

Klavyede köşeli parantez yapımı yardımmmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmmm:)

yardımmmm:)

Herkese merhaba ben aranıza yenı katıldım:) 17 hazıranda adet oldum 20 hazıranda evlendım daha sonra bekledıgımden erken bır sekılde 9 temmuzda bır damla kan geldı leke seklınde 11 temmuzda da baya adet gıbı 1 gun suren kanamam oldu ama sonrası gelmedı sanırım dogum kontrol hapını bıraktıgım ıcın oldu bu lekelenme üstüne görme mı acaba dıye de ıdrar testı yaptım ama negatıf cıktı. Sımdı 7...
  2. kızlarrrrrrrrrrrrrr  yardımmmm !

kızlarrrrrrrrrrrrrr yardımmmm !

canım meleklerim ben 7 haftalık hamisim ve 9. haftada rahime dusuk engellemek için dikis atılıcak nasıl atılıcak bunu yasayan varmı bana bilgi verin nutfeennnn yardımlarnızı bekliorum canlarımm
  3. Abdullah Gül istedi Apple iPhone ve iPade Türkçe Klavye yaptı!

Abdullah Gül istedi Apple iPhone ve iPade Türkçe Klavye yaptı!

Abdullah Gül Apple görüşmesi iPhone ve iPade Türkçe Klavye Bilmiyorum, biliyor musunuz, Cumhur Başkanı'mız Abdullah Gül Apple ile görüşüp, iPhone ve iPade Türkçe klavye olmasını istediğini... Bilmiyorsanız da şimdi öğrendiniz diyor ve sizlere iPhone ve iPade Türkçe klavye haberinin ayrıntılarını sunuyorum Melek'ler:) Apple, Abdullah Gül’ün de Tim Cook ile görüşmesinde dile getirdiği...
  4. Lütfen yardımmmm

Lütfen yardımmmm

öncelikle mrb arkadaşlar allahım isteyen herkeze çocuk nasip etsinn. ben yaklaşık 10 günden beri sancı çekiyorum gögüs uçlarımda büyümede var vajinal salgıda aşırı derecede artma oldu iç çamaşırım sırılsıklam oluyo karın alt bölgeside sertlik ve şişlik var cuma günü test yaptın çok soluk ama bakıldığı zaman görülen 2. çizgi çıktı (öğlen yapmıştım) arkadaşlar yarın sabah tekrar yap dediler bu...

Sayfayı Paylaş