gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Klavyemin ayarları bozuldu nasıl düzeleteceğim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Msnde arkadaşlarla konuşurken bir anda bastığım harfler yerine değişik şekiller çıktı. Nasıl düzelteceğim ben bunun ayarlarını :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Msnde kisilerle konusurken "i" "." "g" gibi harf tuslarina bastiginizda çesit çesit sekiller çikiyosa panik yapmayin.
    Alt + Shift tuşlarına basarsanız sorun çözülecektir...

Klavyemin ayarları bozuldu nasıl düzeleteceğim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. F Ve Q Klavye Ayarları Nasıl Yapılır

F Ve Q Klavye Ayarları Nasıl Yapılır

F Ve Q Klavye Ayarları Nasıl Yapılır Selam millet bana acil olarak F Ve Q Klavye Ayarları Nasıl Yapılır bilgi verin.
  2. Q ve F Klavye Ayarlarının Yapılışı

Q ve F Klavye Ayarlarının Yapılışı

F Ve Q Klavye Ayarları F Ve Q Klavye Ayarlarının Yapılışı Türkiye'de Q klavye kullanan büyük bir kesim var, ancak F kullananların sayısı da az değil melekler :) Bu sebeple klavyeler arası dönüşümlere ihtiyaç olabiliyor. Biz de bunu düşünerek, sizlere Q ve F klavye ayarlarının nasıl yapılacağını resimlerle anlatmak istiyoruz :tik: F klavyeyi Q klavyeye çevirmek için aşağıdaki yolu...
  3. bozulan klavye ayarları nasıl düzeltilir yardımmm

bozulan klavye ayarları nasıl düzeltilir yardımmm

Acilen yardımınız lazım. i harfi basıyorum başka şeyler çıkıyor, , basıyorum başka şey. Kafayı yiyecem ne olur yardım edin nasıl düzeletecem ben bu klavyeyi ;((
  4. Diyet Bozulunca Nasıl Devam Edilmeli?

Diyet Bozulunca Nasıl Devam Edilmeli?

bozulan diyetin telafisi, bozulan diyet nasıl telafi edilir, diyet yaparken Sevgili melekler, tam diyet zamanı katıldığınız bir davette ikram edilen ince bir dilim pastayla ipin ucunu kaçırıp salırdıysanız, eve geldiğinizde kendinizi o kadar da suçlamayın. Bu gayet doğal. Nefse hakim olmak hayli zor. Önemli olan kaldığınız yerden başlayabilmek, nasılsa bozdum deyip işin ucunu bırakmamaktır....
  5. İOS 8 KLAVYE AYARI NASIL YAPILIR?

İOS 8 KLAVYE AYARI NASIL YAPILIR?

ios 8 klavye ayarı nasıl yapılır,ios 8e en uygun klavye hangisidir,ios 8 için klavye nasıl indirilir,ios 8 için klavye nasıl indirilir,apple ios 8 uygun klavye hakkında bilgiler Apple Store'da yayınlanan 5 farklı klavye seçeneği sayesinde cihazınızı özelleştirebilirsiniz. Eğlenceli bir klavye sunan TochPal ile el yazınızı dijitale dönüştürebilirken, Minuum klavye ile klavyenizin...

Sayfayı Paylaş