gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Klavyesiz, faresiz bilgisayar

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Apple, bu yılın son çeyreğinde dokunmatik ekranlı masaüstü bilgisayarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.
    Amerikan teknoloji devi Apple, cep telefonundan sonra PC sektöründe yeni bir adım atmaya hazırlanıyor.
    Firma, 2009'un sonuna doğru klavye ve fare kullanmaya gerek duyulmadan kullanılabilecek dokunmatik ekranlı bilgisayarı piyasaya sürecek.
    Apple'ın yeni dokunmatiği 10 inölik ekrana sahip olacak. Yeni bilgisayarın dokunmatik ekranlarını ise Tayvanlı Wintek adlı firma üretecek.Tayvan medyası, Apple'ın iPhone'da başardığı dokunmatik teknoloji şimdi de PC'de yaşamak istediğini yazdı.
    Wintek Sözcüsü James Chen, Apple'ın, şirketin en büyük müşterilerindne biri olduğunu ifade ederken, yeni ürünle ilgili detaylı bilgi vermedi.
    Apple'ın yeni dokunmatiğinin teknik özellikleri ise henüz açıklanmadı.

Klavyesiz, faresiz bilgisayar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. microsoft'un yeni klavyesi

microsoft'un yeni klavyesi

Microsoft hem konforlu hem de sağlıklı klavyesi Natural Ergonomic Keyboard 4000'i piyasaya sürüyor... Microsoft, Natural Ergonomic Keyboard 4000 ile konforlu yazma deneyimine yepyeni bir boyut kazandırıyor. Microsoft ergonomi uzmanları tarafından tasarlanan ve dünyada en çok satan klavye tasarımı Natural serisinin yeni üyesi Natural Ergonomic Keyboard 4000, Türkçe tuş takımıyla bu ay piyasaya...
  2. Dünyanın en büyük klavyesi

Dünyanın en büyük klavyesi

biraz saçma geldi yinede paylaşayım dedim... Dünyanın en büyük Klavyesi
  3. Kanguru Faresi (Dipodomys)

Kanguru Faresi (Dipodomys)

Çölün sevimli zıpzıpları Kangru Fareleri KANGURU FARESİ (Dipodomys) «Kanguru faresi», cüce bir kanguruya benzer. Küçük kemiricilerin en güzellerinden olan bu hayvanın fareye tek benzer tarafı cüssesidir. Ortalama 30 santim uzunluğundaysa da, bunun 17 -18 santimden fazlası kuyruktur. İri ve oval kafasında iri, yuvarlak ve kara gözleriyle minik kulakları dikkati çeker. Bu garip...
  4. Emo Klavyesi...

Emo Klavyesi...

emo klavyesi Bir emo çılgınlığıdır gidiyor kimdir nedir bu emolar? Ben bu Türk gençliğinin nereye gittiğini bilmiyorum ama umarım zamanla yaptıkları hatayı anlarlar ve Türk gencine yakışan kalıplarına geri dönerler Özellikle en sinir olduğum durum Türkçeyi aşırı derecede bozmaları bu konuda zaten inanılmaz karşıyım bu emolara
  5. Kobay faresi

Kobay faresi

kobay bakımı Kobay faresi aldım iki tane çok şirirn minnoşlar herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar çok güzel ses çıkartıyorlar

Sayfayı Paylaş