gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kleom Çiçeği Fotografları

Konu, 'Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kleom Resimleri Kleom Çiçeği Fotografları

Merhaba Sevgili Melek'ler... sizler için ve bizi ziyaret eden sevgili misafirlerimiz için, bu yazımızda kleom çiçeğinden bahsedfiyor ve kleom çiçeği resimlerini sunuyoruz.

Kleom Çiçeği yaz aylarında saplarının ucunda tek tek ya da salkımlar halinde açan
    iri ve gösterişli çiçekleri pembe, lavanta mavisi veya beyaz renklidir. Bu çiçekler solunca çiçek kellesinden uzayan tohum zarfları, örümceklerin ayaklarını andıran ilginç bir görüntü oluşturur. Çok gösterişli olan kleom bitkisinin biraz keskin olan kokusunu pek hoş bulmayan kimi bahçe severler, bitkiyi bahçelerinin geri planındaki duvar ya da çit önlerinde ve bir de teraslarındaki büyük saksılarda yetiştirirler.

Kleom Çiçeği Fotografları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın fotografı

Aşkın fotografı

Mut’un bir dağ köyünde dostlarla birlikte gezerken yaşlı bir karı kocayı gördüm. Baktım bir kanepenin üzerinde oturuyorlar… İyice yaklaştığımda tezekten yapılmış evlerinin bahçesinde oturdukları kanepenin bir tarafının tamamen kırık olduğunu, kanepenin sağlam tarafına sıkışarak oturduklarını ve sohbet ettiklerini anladım. Yüzlerinde bir tebessüm vardı. Kanepenin bir tarafı tamamen kırılmıştı…...
  2. Barbados fotografları

Barbados fotografları

barbados fotoğrafları
  3. Bahreyn fotografları

Bahreyn fotografları

bahreynde yaşam bahreyn fotoğrafları bahreyn yaşam fotoları de
  4. Fotograf Ara'sı

Fotograf Ara'sı

Ara Güler ya da İstanbul fotografcısı, 16 Ağustos 1928'de İstanbul'da doğdu. Lisedeyken film sütüdyolarında sinamacılığın her dalında çalışırken, Muhsin Ertuğrul'un tiyatro kurslarına devam etti. Çünkü Rejisör veya oyun yazarı olmak istiyordu. 1950'de Yeni İstanbul Gazetesi’nde gazeteciliğe başlarken aynı zamanda İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ne devam etti. 1958'de Time-Life,...
  5. Kleom Çiçeği Resimleri

Kleom Çiçeği Resimleri

Kleom Çiçeği Resimleri Merhaba hanımlar bende sizden bir çiçek resmi istiyorum birde benim ricamı yerine getirin diyor ve şimdiden tşklerimi sunuyorum. Kleom Çiçeği Resimleri için :)

Sayfayı Paylaş